W rosyjskim Apszeronsku spadł „śnieg” trocin

Kategorie: 

http://vk.com/kuban24_tv
W przeddzień zdarzenia mieszkańcy rosyjskiego Apszeronska (Kraj Krasnodarski) czuli w powietrzu silny zapach chemikaliów. Budząc się rano, 20 lutego, okazało się że ich dziedzińce, okna samochodów i ulice pokrywa cienka warstwa trocin, podaje portal Yugopolis.

 

 

Lokalny Zakład Drzewny nie po raz pierwszy zatruł powietrze. 
„To jest jak śnieg z trocin” - powiedziała jedna z mieszkanek w wywiadzie udzielonym portalowi Yugopolis.

Ostatniej nocy w fabryce strasznie śmierdziało formaldehydami, a potem z nieba spadały cząstki włókna drzewnego. Wydaje się, że jest to odpad z produkcji płyt MDF. 

Trociny pokryły domy i uliczki miasta, które znajdują się obok fabryki. Teraz wiele osób cierpi, mając oznaki alergii. Niektórzy kichają, inni odczuwają swędzenie na skórze. Ludzie czekają na reakcję władz.

 

Z kolei TV Kuban 24 podaje, że awarii uległy filtry przemysłowe i z tego powodu trociny wyleciały z fabryki. Najbardziej zanieczyszczony jest obszar w promieniu 800 metrów (najbliższe domostwa znajdują się pół kilometra od zakładu).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika mumbi

to nie o sensacje chodzi, ale

to nie o sensacje chodzi, ale naprawdę chcemy zniszczyć tę planetę w tak debiilny sposób
 
zamknijcie fabryki kur*** wszystko można produkować w zgodzie z naturą, ale co za drogo?
to poco sami sobie ustanowiliście takie ceny
myślę, że czas wziąć sprawy w swoje ręce i reagować
ale może na to co dzieje się w polsce?
np. na palenie plastiku, albo wysypisk śmieci
 

Portret użytkownika Odważniak

Swą negatywną energię

Swą negatywną energię spożytkowałbyś na ustawienie sąsiada, zamiast zatruwanie internetów. Zrób coś konstruktywnego, jak nie dla społeczeństwa i Natury, to dla własnej skwaszonej osoby.

Skomentuj