W Rosji zaobserwowano upadek dużego meteora

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Film, na którym jeden z obywateli rosyjskiego Kemerowa uwiecznił „katastrofę dziwnego obiektu”, trafił do sieci i zyskał niebywałą oglądalność. Nagrania dokonano rankiem 27 listopada br. Kierowca samochodu jechał ulicą Tereszkowa w miejscowości Kemerowo w kierunku Mostu Kuzbaskiego.

 

To samo „UFO” obserwowali również mieszkańcy Nowosybirska. Eksperci zauważyli, że jest to najprawdopodobniej meteoryt.

„Najprawdopodobniej jest to meteor, bolid. Całe szczęście, że dziś pogoda jest dobra, bo w ostatnich dniach panowało silne zachmurzenie i takie zjawisko po prostu przeminęłoby niezauważone. Gdyby upadł w ciągu dnia, nikt też by tego nie zauważył "- powiedział Ilja Orłow, zastępca dyrektora Wielkiego Planetarium Nowosybirskiego w Nowosybirsku.

Wcześniej kanał A42.RU informował o podobnym zjawisku. Nieznany obiekt popadł w obiektyw rejestratora samochodowego na drodze Nowokuźnieck - Bijsk.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Jestem, który jest

Mgła i chłód same z siebie

Mgła i chłód same z siebie się NIE biorą, tym bardziej, że Alaska doznała upokorzenia ! BESTIA dalej szaleje, ale następne wydarzenia będą coraz bardziej drastyczne i niszczycielskie, aż BESTIA zostanie strącona na zawsze do odchłani! Z tamtąd już nie wyjdzie NIGDY, dlatego została wymazana i w NOWEJ HISTORII ŚWIATA już nie ma dla niej miejsca !

Portret użytkownika U_P_Adlina

Tylko że nie było żadnego

Tylko że nie było żadnego ataku Rosji na inny kraj, natomiast było prowokacyjne wpłynięcie na wody rosyjskie ukro-banderowskiego złomu, który po ostrzeżeniu został potraktowany tak, jak przewiduje międzynarodowe prawo. Nie manipuluj rzeczywistością.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Skomentuj