W Rosji zakazano reklamy aborcji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Prezydent wyludniającej się w zastraszającym tempie Rosji, Władimir Putin, podpisał ustawę, która m.in. zakazuje reklamowania aborcji. W kraju tym przez bardzo długi czas aborcja była traktowana jak zwykły zabieg i do dzisiaj znajduje się ona często na liście usług rozmaitych placówek.

 

Ponadto wprowadzono bardziej rygorystyczne wymogi dotyczące reklamy medycyny ludowej. Zabroniono również kampanii reklamowych, obejmujących dystrybucję próbek leków zawierających środki odurzające i substancje psychotropowe.

 

Za nielegalne propagowanie praktyk medycyny ludowej przewidziano karę od 2 do 4 tysięcy rubli. W poniedziałek Putin podpisał również ustawę, która umożliwia sądom wysyłanie narkomanów i osób uzależnionych od psychotropów na przymusowe leczenie.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika JD

Państwu nie wolno pozwalać

Państwu nie wolno pozwalać mordować niewinnych ludzi bez względu na to w jakim są stopnu rozwoju. Państwo powstało po to by bronić Praw Naturalnych wszystkich niewinnych ludzi, te prawa Naturalne, to Prawo doŻycia, Prawo do Własności i Prawo do Wolności. Prawa Nturalne trzeba uczynić bezwzględnie nadrzędnymi nad prawami stanowionymi i wtedy wszystko natychmiast stanie na nogi i zapanuje porządek.
Dziwne, że komuś trzeba tłumaczyć takie elementarne rzeczy...
Państwo nie jest też od tego by Panu szukało roboty. Natomiast należy skasować raz na zawsze podatki dochodowe i starczy. Będzie roboty w bród i jeszcze będzie potrzeba na gwałt na dzień dobry setek milionów ludzi do czekającej pracy. Będzie sobie Pan wtedy, jeśli zechce, robił na cztery zmiany i jeśli jeszcze ma Pan jakiś talent, to będzie Pan bardzo zasobny, albo wręcz milionerem. Nie ma żadnego powodu, aby na Polsce żerowała milionowa zgraja pasozytów urzędniczych okupująca stanowiska pracy pozorowanej, a zajmująca się jedynie inwigilacją Polaków i wydzierająca im pod przymusem poprzez budżet ok. 90 % przychodów.
 
PS Nie ma czegoś takiego jak Polska słowiańska, to sowiecka propaganda usiłująca podporządkować sobie Polskę przy pomocy tzw. panslawianizmu. W Rosji głoszą to tamtejsi tzw. liberałowie, co przekłada się na nasze pojęcie libertynów. Wielu z nich pochodzi - jak podają - z pewnej najważniejszej na świecie mniejszości, ale podejrzewam, że to potomkowie Chazarów, bo są mało inteligentni /Chazarowie to był dziki stepowy lud żyjący pod panowaniem talmudu i cywilizacji turańskiej i inteligencja był tam zbędna, liczyło się sprawne machanie maczugą/.  A co do terminu "słowianie", to głosiciele tej teorii w Polsce powiadają z pełnym przekonaniem, że do słowian zaliczają się Żydzi, murzyni, indianie, azjaci oraz narody Europy wschodzniej i zachodniej. Czym jest zatem owa słowiańskość? Synobnimem terminu człowiek? To po prostu bzdura. Ciekawe, że Węgrzy - siostrzany naród, z którym protoplaści mieszkańców dziesiejszej Polski przed paroma tysiącami lat wespół przywędrowali na tereny Polski i Węgier i już zostali. I ci Węgrzy dobrze o tym pamiętają, zarówno w legendach jak w powszechnej świadomości. Wiedzą, że Polacy nie są żadnymi słowianami, można się popytać czy poczytać o tym.  A Polacy dają się nabierać na te sowieckie plewy i panuje powszechny pogląd o domniemanej słowiańskości.  Niebezpieczne otumanienie, bo raz, że zagraża rosyjską hegemonią nad Polską a dwa, że możemy stać się celem ekspansji "słowian z gór Synaj", któym pali się grunt pod nogami z powodu zażartych masakr wzajemnych ze "słowianami" z tzw. zaginonych dziesięciu plemion Izraela, które przeszły na islam i są teraz arabskie...
Prawda jest zaś taka, że ludzie gromadzą się nie według podziałów genetycznych, rasowych, czy pseudorasowych w przypadku owego słowiaństwa, tylko według podziałów cywilizacyjnych. Chazarowie przypędzeni przez sowietów po okupacji niemieckiej też byli dzikim ludem azjatyckim, jak polskie i węgierskie plemiona przed tysiącami lat, ale my i Węgrzy trenowaliśmy w cywilizacji łacińskiej przez tysiąc lat a Chazarowie nie. I dlatego obecnie mamy w kraju wiele milionów osób, które nie czują subtelności i niuansów najlepszej na świecie cywilizacji łacińskiej, nie pojmują pojęcia patriotyzmu i w przeciwieństwie do prawdziwych Żydów nie znają własnej tożsamości, co ich mocno uwiera a udawanie Żydów - co namiętnie robią - im nie wychodzi, bo nie mają żydowskiej inteligencji ani wyglądu... Są jedynie dobrzy w organizowaniu własnej siuchty.
I na koniec, tak się składa, że jak ktoś gada o Polakach-słowianach, to zaraz czy jednocześnie wyłazi mu marksistowska słoma z butów.

Portret użytkownika felix

Lepsza taka dyktatura

Lepsza taka dyktatura prowadząca do normalności niż dyktatura prowadząca do samounicestwienia narodu. Putin wie co robi a efekty będą widoczne wkrótce szczególnie w konfrontacji z narodami zachodniej Europy i Stanów Zjednoczonych. "Być albo nie być" i to nie tylko w stosunku do jednostki ale i całych społeczeństw. 

Portret użytkownika mariuszzz

Najpierw sprawdzcie

Najpierw sprawdzcie statystyki demograficzne Rosji, bo piszecie nieprawde
Dodam ze dodatki tam na jedno dziecko wrosly nawet do 40 tys złotych pod warunkiem ze rodzina bedzie wielodzietna

Skomentuj