W Rosji sprzedają krem, który ma chronić ludzi przed "promieniowaniem 5G"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na rosyjskich internetowych platformach reklamowych zaczęły pojawiać się propozycje zakupu specjalnego preparatu „przeciw promieniowaniu 5G”. Produkty pojawiają się w postaci kremów, maści lub balsamów, które rzekomo mają neutralizować mityczne "promieniowanie" ze stacji bazowych telefonii komórkowych.

 

Dziesiątki ofert kremów przeciw 5G można znaleźć w różnych sklepach. Jedna z tych reklam opisuje „uniwersalny krem dla dorosłych i dzieci” kanadyjskiej firmy. Autor twierdzi, że produkt „odpycha promienie 5G i chroni przed ich szkodliwym działaniem na organizm”.

 

Rosyjska prezenterka telewizyjna Ksenia Sobczak zwróciła uwagę, że inna rosyjska celebrytka Wiktoria Bonya, była uczestniczka popularnego w Rosji reality show, może zostać ambasadorką marki sprzedającej fałszywe produkty. Na swoim koncie na Instagramie Bonya opowiada, że koronawirus jest powiązany z wieżami komunikacyjnymi 5G, a internauci aktywnie promują tę szaloną teorię spiskową, wedle której rozprzestrzenianie się koronawirusa wiąże się z instalacją nadajników 5G.

 

Wspomniana rosyjska celebrytka podkreśliła, że „dzieli się tylko faktami badanymi przez specjalistów i lekarzy”. W wywiadzie telewizyjnym pokazała dokument rzekomo opublikowany na stronie internetowej CIA, jako rzekomy dowód potwierdzający prawidłowość swoich wywodów.

 

Technologia 5G jest oskarżana o wszystko co najgorsze. Niedouczeni ludzie, nie mający pojęcia o telekomunikacji, nagle stają się ekspertami w dziedzinie propagacji fal radiowych, czy ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne. Snują przy okazji najbardziej dzikie teorie spiskowe, które na skutek ubogiego poziomu zrozumienia tych zagadnień, wydają się prawdopodobne coraz szerszym rzeszom konsekwentnie straszonym przez rządy państw. Ci przestraszeni ludzie wierzą w rozmaite nonsensy, a cwaniacy postanowili na nich zarobić oferując specyfiki do zwalczania demonicznych "promieni 5G".

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Tara

Fachowcy i specjaliści

Fachowcy i specjaliści naoglądali się filmików na Youtube o zrobieniu popcornu telefonami komórkowymi. A nie znają się na podstawowych zasadach propagacji fal elektromagnetycznych.

Czy znacie jak działa ten Internet z którego korzystancie?

Portret użytkownika drako_tr

@ Tara  - hmm...mam w dupie

@ Tara  - hmm...mam w dupie jak działa internet, tak jak mam w dupie zasady propagacji...daj mi GWARANCJĘ, że 5G jest bezpieczne, daj mi jakieś wyniki badań, które jednoznacznie i w 100% potwierdzą bezpieczeństwo technologii 5G....czy ja proszę o tak wiele???

Wszyscy tylko pierdolą, jak to działa, jakie to fajne, do czego służy, po co jest stawiane, ale kurwa nikt nie chce mi dać gwarancji, że mi to nie zaszkodzi...

...tak samo jak sqrwiele od szczepień, żaden nie chce zagwarantować, że szczepionka nie zabije mi dziecka, ale każdy szczepionkowy chuj, chcę ją mojemu dziecku wstrzyknąć.

 

Portret użytkownika Tara

Sam sobie odpowiedziałeś,

Sam sobie odpowiedziałeś, masz to w zupie.

Ale wybiórczo popierasz głupoty.

Jak Twoje dziecko zachoruje to nie dajesz leków? A każdy lek ma skutki uboczne, nawet zioła nie są obojętne dla organizmu.

Poczytaj zrozumieniem i wtedy nie będziesz miał faktów w dupie tylko w głowie.

Portret użytkownika drako_tr

No i widzisz?...nie ma

No i widzisz?...nie ma gwarancji na bezpieczeństwo 5G co?... Wink to samo się tyczy szczepionek z metalami ciężkimi i innymi "uszlachetniaczami", to jest rosyjska ruletka, a na szali jest życie i zdrowie mojego dziecka...chcesz, to je testuj na sobie...5G też.

Strony

Skomentuj