W Rosji, na terytorium całego państwa, powstają bunkry na wypadek wojny nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański wywiad twierdzi, że od kilku lat na terytorium Rosji powstaje kilkadziesiąt nowych podziemnych bunkrów, które mają pełnić rolę centrów dowodzenia. Stany Zjednoczone zakładają, że Rosja przygotowuje się do przyszłego konfliktu, podczas którego wykorzystana zostanie broń nuklearna.

 

Bunkry powstają w ramach programu modernizacji rosyjskiego potencjału strategicznego. Wywiad USA podaje, że budowa podziemnych schronów przeciwatomowych przypomina wydarzenia z czasów zimnej wojny. Obiekty tego typu powstawały nawet po upadku Związku Radzieckiego.

 

Pod koniec zeszłego miesiąca, szef Dowództwa Europejskiego Stanów Zjednoczonych generał Curtis Scaparrotti ostrzegł, że Rosja uwzględniła w swojej doktrynie wojennej zastosowanie broni nuklearnej nawet w przypadku konfliktu konwencjonalnego. Z kolei Mark Schneider, były urzędnik Pentagonu do spraw polityki nuklearnej powiedział, że nowa rosyjska strategia bezpieczeństwa narodowego mówi o konieczności zwiększenia obrony cywilnej na wypadek ataku nuklearnego. Jego zdaniem jest to znak, że trwają przygotowania do wielkiej wojny - Rosja prawdopodobnie nie tylko użyje broni masowej zagłady, ale może również jako pierwsza dokonać uderzenia.

 

Wyścig zbrojeń nuklearnych trwa ale arsenał ten z pewnością nie będzie używany na masową skalę, gdyż zagroziłoby to istnieniu całej ludzkości. Rosja mogłaby wykorzystać broń nuklearną w Syrii, aby nie dopuścić do upadku rządu w Damaszku. Drugim możliwym wariantem jest odpalenie rakiet z głowicami jądrowymi na któreś z państw Europy Wschodniej. Potencjalnym celem Rosji może być Ukraina, Rumunia lub Polska - te dwa ostatnie kraje będą posiadały na swoim terytorium elementy amerykańskiej tarczy antyrakietowej. Instalacje te powstaną mimo gróźb ze strony Putina.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Art

Obejrzyjcie sobie oto ten

Obejrzyjcie sobie oto ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=cNqjOjHWl1s

Tutaj są proroctwa z księgi Daniela dotyczące czasów ostatecznych i Izraela. Zobaczcie sobie jak się to wszystko powoli wypełnia tak jak zapisane w Piśmie Świętym.

A warto też poczytać artykuł "Imperia czasów końca" :

https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=308

Są tutaj informacje, teorie i przewidywania odnośnie sytuacji geopolitycznej na świecie odnośnie historii i tego co się dzieje teraz i przewidywania na przyszłość wg ks. Daniela. To brzmi tak realistycznie, że przestaniecie nielubić USA i Żydków a zaczniecie się bać Rosji/Chin/Iranu/Turcji na przyszłość a nawet samych siebie bo Europa ma rządzić światem a tu narodzi się antychryst Smile

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika lipka

Proroctwa mają to do siebie,

Proroctwa mają to do siebie, że nie określają czasu mającego wydarzyć się "przeznaczenia". Tak więc każde pokolenie może przypisać sobie przepowiednie, ale czy biblia opisuje również wydarzenia np. w Rwandzie, w Wietnamie, na Podolu, krucjaty średniowiecza? Wszędzie tam gdzie jest zagrożony interes syjonistów tam są proroctwa i bynajmniej nie dla nich ale to co szykują światu, potem jest to realizowane z całą konsekwencją dla ludzi. Dlaczego nie ujawnia się na szeroką skalę pism chińskich, wiadomo chyba wszystkim, że pismo powstało w Chinach i najstarsze zapiski są właśnie tam. Powód może być tylko jeden chińskie pisma nie są tak dramatyczne, nie przepowiadają, nie straszą, nie rzucają ludzi na kolana ale ukazują rozwój cywilizacyjny i prawa, które muszą iść w parze by cywilizacja kwitła.

Woda - H2O - dlaczego nie produkuje się wody na masową skalę choćby dla wysuszonej na wiór Afryki skoro skład jest tak banalnie prosty, może byłoby to ubliżanie Bogu, który obdarzył Ziemię wodą i pokrył jej powierzchnię w 70%? A może prawda jest całkiem inna. Co mówią o tym syjonistyczne proroctwa.

Portret użytkownika Art

No właśnie

No właśnie Smile

 Stary Testament to dzieje Mojżesza, Nowy Testament - Jezusa. Obaj byli Żydami. Inni prorocy, apostołowie, ewangeliści to też Żydzi. O Żydach mowa przez Żydów - Bóg im się objawił a oni go olali, bo teraz my mamy te nauki - chrześcijańskie. Ale tam są przepowiednie dotyczące losów całego świata a konflikty zaczną się od próby zniszczenia Izraela.

 Teorie w piśmie do którego podałem linka mówią o poszczególnych konfliktach i wojnach,  NWO i stworzeniu jednego wielkiego państwa. Co o tym sądzicie?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Sądzimy, że jesteś idiotą z

Sądzimy, że jesteś idiotą z trzech powodów:

powód 1 - powołujesz się na żydowskie księgi demoniczne

powód 2 - powołujesz się na przepowiednie, które nie są przepowiedniami, tylko scenariuszami zaplanowanaych wydarzeń

powód3 -zastanawiasz się jak zostać ubezwłasnowolnionym obywatelem Ziemi z chipem pod skórą, albo w swojej tępej czaszce zastępujący twój wyjałowiony mózg...

 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika lipka

Nie ma narodu wybranego bo

Nie ma narodu wybranego bo nie narody ale jednostki są zaprzęgnięte do ciągnięcia cywilizacji na wyżyny, więc naród żydowski powinien posypać głowy popiołem i poprosić świat o wybaczenie a swoje grzechy opisać w księdze ku przestrodze pokoleń. 

Strony

Skomentuj