W Rosji na samym środku pola powstało ogromne zapadlisko

Kategorie: 

Źródło: VKontakte

Mieszkańcy wsi Neledino w obwodzie niżnonowogrodzkim odkryli wielkie zapadlisko. Ziemia niespodziewanie zapadła się na oczach grzybiarzy.

 

Otwór w ziemi posiada około 32 metry szerokości i 50 metrów głębokości. Zapadlisko powstało nagle i wywołało przerażenie wśród osób, które akurat przechodziły w pobliżu.

Ziemia na szczęście zapadła się na polu i nikt nie został ranny. Jednak lokalna ludność jest wstrząśnięta tym zjawiskiem i obawia się, że kolejne zapadliska w każdej chwili mogą wystąpić we wsi Neledino i pochłonąć domy.

Eksperci wyjaśnili, że zapadlisko powstało zupełnie naturalnie. Teren został ogrodzony i jest monitorowany. Nie można jednak zagwarantować, że w tym regionie nie powstaną kolejne, dlatego mieszkańcy wsi obawiają się o swoje bezpieczeństwo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika figa

Angelusie  , uwielbiam Twój 

Angelusie  , uwielbiam Twój  ,,,czarny ''humor i fantastyczny luz , ale , Kochany , wiesz ,że to teoria wywrotowa , że wiele końców świata  szczęśliwie przeżyliśmy , ale jak Twoim zdaniem ma sie dziura w ziemi do czarnej dziury....i dla czego mamy tylko 100 lat  ?  Dopytuję się , bo nie mialam szans na wypracowanie sobie emerytury..i choc mam czas muszę  pracować  , pracowac ...sama nie wiem ile....Czarna dziura dużo ulatwi.........

Strony

Skomentuj