W rocznicę paryskiego zamachu na "Charlie Hebdo" doszło do strzelaniny przed komisariatem w XVIII dzielnicy

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Dokładnie rok temu doszło do szokującej egzekucji w Paryżu. Do redakcji lewicowego pisemka Charlie Hebdo wtargnęli zamaskowani islamiści i rozstrzelali dziennikarzy i rysowników, którzy wsławili się obrzydliwymi rysunkami atakującymi między innymi Mahometa, islam i katolicyzm. Dzisiaj w rocznicę tych wydarzeń również doszło też do ataku w wyniku którego zginął napastnik.

 

W ciągu 12 miesięcy od czasu gdy doszło do tej strzelaniny sytuacja w Europie uległa znacznemu pogorszeniu. W samym Paryżu nastąpiła cała seria ataków terrorystycznych w których rozstrzelano ponad 130 osób. Na dodatek stały dopływ do Europy tak zwanych islamskich uchodźców, spowodował, że ryzyko kolejnych zamachów jest niewspółmiernie większe niż przed rokiem.

 

Dzisiaj, w XVIII dzielnicy Paryża, islamista z nożem krzycząc Allah Akbar próbował dokonać ataku na komisariat. Oczywiście został od razu zastrzelony. Po chwili jego ciało sprawdzono za pomocą policyjnego robota, spodziewając się ładunków wybuchowych. Rzeczywiście znaleziono coś co wyglądało na pas szahida, ale okazało się, że był atrapą. Mimo to efekt psychologiczny i tak został wywarty.

Zresztą po ostatnich krwawych zamachach z listopada ubiegłego roku nic nie jest już takie jak dawniej. Nawet francuskie władze przyznają, że ryzyko kolejnych ataków jest ekstremalnie duże. Istnieją obawy o możliwość użycia gazów bojowych w metrze, na przykład syryjskiego sarinu. Ludzie starają się funcjonować normalnie, ale nie da się ukryć, że w ich życie wdarł się strach. Można się oczywiście przyzwyczaić do wszystkiego, nawet do ciągłej groźby śmierci na skutek zamachu terrorystycznego, ale czym różni się to od pozycji w jakiej znajdują się żołnierze na froncie?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aratron

Sorry. Groźba islamskiej

Sorry. Różnica, miedzy islamską groźbą Śmierci na Cywilach niewinnych, tym się różni od pozycji Żołnierza, że. Żołnierzem się jest, tak jak księdzem. Na całe życie. Przysięgasz i masz świadomość swojej decy-pozycji. Pozdrawiam

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Portret użytkownika 777

Z tego co się dzieje to

Z tego co się dzieje to wnioskuję że idzie lepsze, nawet telewizję udało się odzyskać z rąk tajniaków !

Janusz Daszczyński napisał list do pracowników TVP. Żegna się w nim ze stanowiskiem, chwali swoimi osiągnięciami i dziękuje koleżankom oraz kolegom za dobrą współpracę. Jednak na początku i na końcu listu padają dwa zastanawiające stwierdzenia. Pismo rozpoczyna się od słów „to jeszcze nie koniec”, a ostatnie zdanie brzmi – „do zobaczenia”.
Natomiast wieczorem opublikowany został list Janusza Daszczyńskiego, dotychczasowego prezesa Telewizji Polskiej. Niby żegna się w nim ze swoimi współpracownikami, ale jednocześnie zapowiada, że to jeszcze nie koniec i mówi „do zobaczenia”.
http://niezalezna.pl/74682-prezes-tvp-kontratakuje-jeszcze-nie-koniec-do-zobaczenia

Portret użytkownika inzynier magister

Rodziny ofiar tych tzw.

Rodziny ofiar tych tzw. zamachów powinny rozpracować zagadkę sprowadzanej do Europy broni !

nie oszukujmy się, ta emigracja to jest zaplanowany atak elit na chrześcijańską cywilizację !

Na zebrania lucyferian chadzają kwaśniewski i gronkowiec zwalcowany ! ale i inni lewacy co to od 25 lat nie mogli dać ludziom dodatku na dziecko !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika XaX

I to jest ta wasza miłość i

I to jest ta wasza miłość i tolerancja? Jak myślisz inaczej to jesteś idiotą itd?  Poza tym po co te ubliżanie od katoli? Piszesz to tak jak by bycie katolikiem było jakimś upokorzeniem ... dla islamisty owszem może jest to upokożenie ale nie dla normalnych ludzi. A co do ustawy to za PO byliśmy bodaj 4tym najbardziej inwigilowanym krajem w Europie, to o czymś świadczy ...

Portret użytkownika Kardynał

Po pierwsze nie ubliżam

Po pierwsze nie ubliżam katolom bo jak mam ten twór szanować skoro od tysięcy lat mordują palą na stosach, inkwizycje robili ,szczuli jednych na drugich, modlili się za zbrodnairzy Hitlerowskich i ich ukrywali to dla mnie hipokryci i tak mogę do białego rana ci wymieniać na temat tak zwanego koscioła katolickiego, więc wybacz moją nie tolerancję.
Po drugie nic nie mówiłem na temat tego że jak ktoś myśli inaczej, że jest idiotą, wyraziłem tylko swoją opinie człowieku.
Po trzecie najbardziej inwigilowanym krajem? widac jesteś młody albo kiedy PIS rządził byłeś ślepy, za jego kadencji w różnych miejsach pracy np. urzędach były kamery na kązdym kroku byli ludzie inwigilowani i kontrolowani, strach było iść do klopa się odlać, PIS niestety gotuję ludzią powtórkę z rozgrywki czyli Państwo Totalitarne przez Prezesa Kaczynśkiego pod pretekstem "odbudowy Polski" jak to słysze to płakać mi się chcę, ludzię co ciągle narzekają na rząd to zwykli nieudacznicy życiowi co nie potrafią sami żyć taka prawda
Po też nie jest święte wiele afer, ośmiorniczki itd ja wszystko rozumiem wyprzedanie Polski zachodowi ale przynajmniej był spokój i go cenie bardziej niż strach życia we własnym kraju z obawą zę ktoś zaraz zapuka ABW i inne służby o 6 rano jak to miało miejsce za PISowską kadencją dlatego ludzie się tego obawiaja między innymi ale jest też dużo innych powodów niestety szkoda szczepić język bo młode pokolenie niestety musi na oczy to zobaczyć jak to sie potoczy takie wmawiania społeczeństwu nic nie da ale myśl co chcesz.
po 4 nie mam zamiaru ukrywać swojego zdania na każdy temat cenie wolność słowa mam do tego pełne prawo i mogę mówić co chcę a jeżeli nowa władza będzie mi kneblować usta bo coś przeciwko nim napisałem powiedziałem i będą wysyłąć swoje służby to wolę wyjechać z tego kraju i postaram się o to w tym roku, zobacze tylko jak to wszystko będzie się działo w Polsce.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Witam szanownego żydowskiego

Witam szanownego żydowskiego kardynala.Daleko w twoim komentarzu od tolerancji.Daleko równiez od rzetelności.Po pierwsze powołując się na inkwizycję to instytucję tę utworzyli zmiennonazwiskowi Żydzi jakich w hierarchii kościoła do tej pory jest całe mnóstwo .Tworzą owi zmiennonazwiskowi masońską V kolumnę.Kontynnuując liczba ofiar owych nienawistnych katoli(zmiemnnonazwiskowych) to pikuś w porównaniu z żydowsko bolszewickim reżymem ( ponad 60 mln ofiar) utworzonym po 1917 roku w Rosji i z takim sukcesem przeniesionym do Polski i gdzie indziej po 1945 roku.To nie katolicy pomagali hitlerowcom w ewakuacji po przegranej przez nich wojnie.To masoneria żydowska funkcjonująca w ramach KK.(Inną kwestią jest pomoc katolików w okresie II wojny ,że wspomnę rodziny Ulmów,Kowalskich...tak skrupulatnie przez reżym Tuska i poprzednie czerwone reżymy przemilczana)Ta również masoneria stala za "sukcesem "Hitlera,który  nota bene wspaniale przyczynił się do utworzenia Izraela.To w czasach Hitlera Openheimowie mieli swój zaciszny gabinecik w Reichsbanku w Berlinie gdzie rozdzielali skutecznie zagrabione ziomalą dobra.Bardzo więc proszę nie zamieniaj swojej hipokryzji w cnote. Po drugie Idiotą jest ten ,który nie dopuszcza, nie szanuje odrębnej myśli.Mało tego, wobec adwersarzy z braku argumentu używa wulgaryzmów.Po trzecie pamiętam jak PiS rządził.Niczego takiego nie dostrzegłem co ty dostrzegaleś.Jesteś bardzo sensytywny albo miałeś coś za uszami .Skala szpiegowania za POPSLu osiągnęła paranoiczne rozmiary.Podobnie cenzura.Za PiSu o 6-tej rano budzono przestępców a nie jak póżniej 20 letniego młodzieńca ,który odważył się skrytykować ekselencję pęzdęta Komorowskiego.Nie wspomnę o volksdojczu Tusku.Dalej ,to nie nieudacznicy narzękali na bandę Tusku ale ludzie okradani.Okradani z emerytur ,okradani "prawem" podatkowym.Ludzie zadłużani przez państwo.Może dla ciebie urzędnika szczebla powiatowego było jak w raju.Niestety ponad kilkumilionowa grupa zubożonych powiedziała stop.Stop dewastacji państwa.Stop rozkradaniu państwa.Stop zadłużeniu państwa.Stop rabunkowej prywtyzacji.Stop pederastii i wynaturzeniom.Stop dewastacji naszej historii.Stop indoktrynacji lewackiej.Stop obcym zarządzającym Polską....Dzięki takim lemingą jak ty kilka milionów ludzi musiało opuścić ojczyznę.To wy daliście, głosując przyzwolenie na rządy czerwono różowych,zielonych cymbałów.Cymbałów dla których własna kabza jest najważniejsza.I bardzo proszę nie pie....l o tolerancji i wolności słowa.Doświadczasz jej właśnie publikując swoje lewackie bzdury tutaj.Skoro wybierasz się na emigrację zalecam Syberię lub Brukselkę.W obu przypadkach niewielka różnica.Dotyczy w zasadzie ocieplenia ciała.Zakończę tolerancyjnie:SPADAJ.

Strony

Skomentuj