W rejonie uskoku San Andreas występują miliony trzęsień ziemi. USGS ostrzega przed silnym wstrząsem w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Uskok San Andreas biegnie wzdłuż wybrzeża całej Kalifornii. To właśnie w jego obrębie, w 1906 roku wystąpiło trzęsienie ziemi o sile 7,6 stopni, które spowodowało, że w San Francisco zostało zniszczone 80% budynków, a od będącego skutkiem trzęsienia pożaru, zginęło około 3000 osób. Eksperci z USGS są pewni, że następny taki kataklizm jest tylko kwestią czasu i może wystapić w najbliższych latach.

 

Według współczesnych sejsmologów należy się obawiać powtórki tego scenariusza. Uskok San Andreas znajduje się w miejscu kolizji płyt tektonicznych, pacyficznej i północnoamerykańskiej i rozciąga się aż na 1300 km. Ze względu na skalę zagrożenia jest to również jedno z najbardziej opomiarowanych uskoków świata. 

Dzięki temu ustalono, że aktywność w ramach uskoku bynajmniej nie ustała i notowane są częste trzęsienia ziemi, ale przeważnie są bardzo słabe, albo są to tak zwane „ukryte” trzęsienia ziemi, o których sejsmolodzy dowiedzieli się dopiero niedawno. 

Widok części uskoku San Andreas

Jak się okazało, od 2008 do 2018 roku w obrębie uskoku San Andreas nastąpiło prawie 2 mln trzęsień ziemi, co daje prawie 500 wstrząsów dziennie, czyli średnio jeden co 174 sekundy. Poprzednio w okresie dekady, została zarejestrowana znacznie mniejsza liczba trzęsień ziemi, tylko 180 tysięcy, czyli jeden wstrząs na 30 minut. 

 

Zwiększenie liczby wstrząsów może być jednak związana z metodologią, ponieważ te trzęsienia ziemi są bardzo słabe i ledwie można je zauważyć na sejsmografach. Według naukowców głównym problemem było to, aby oddzielić te mikro trzęsienia ziemi od szumu tła (drżenia pochodzenia industrialnego lub z powodu przejeżdżających pojazdów).

Pęknięcie w ziemi w San Francisco podczas trzęsienia ziemi w 1906 roku 

Te nowe badania pomogą lepiej zrozumieć, w jaki sposób kształtuje się aktywność sejsmiczna na południu Kalifornii i co najważniejsze może to pomóc w ustaleniu kiedy wzrasta ryzyko następnego tak poważnego trzęsienia ziemi, a jak wynika z ostatniego raportu USGS, duże trzęsienie ziemi w Kalifornii jest możliwe. 

 

Naukowcy przeanalizowali dane z aktywności uskoku San Andreas, a także z pobliskich uskoków San Gabriel i San Jacinto, i stwierdzili, że prawdopodobieństwa poważnego trzęsienia ziemi (o sile 8 stopni lub więcej) w ciągu najbliższych 30 lat, wzrosło w Kalifornii z 4 do 7 procent. Według sejsmologów, ludzie muszą zrozumieć, że katastrofa jest nieunikniona i już trzeba rozpocząć do niej przygotowania.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jaskiniowiec

Ile kilogramów albo ton spada

Ile kilogramów albo ton spada dziennie na planetę ziemniak ? Jesli nawet 3 kilo to raczej rośnie . Co do nawiedzony to niech sobie bedą - świat to projekcja umysłu wiec nikt nie zmieni świata mozna zmienić umysł ktory jest jego projektorem. Od Chin i Korei to sie odwalcie jedni i drudzy swoje przeżyli bez zamordyzmu żydowskiego i wariant współpracy z państwami słowiańskimi jako buforu miedzy czerwonymi żydami a tęczowymi żydami przy wsparciu Chin jest chyba jedyna opcja na win-win w tym popierdolonym świecie dla Polski 

niestety nawet Karmapa i inni mistrzowie buddyjscy ostatnio za często mówią o czasach ostatecznych - czas jest iluzją jak ktoś ma wyklarowały umysł to bez problemu widzi przyszłość wiec zajmijcie sie czymś pozytywnym by łapać punkty przed śmiercią - dzien bez myslenia o śmierci to dzien bezmyślny 

Portret użytkownika 777

Jesli cos takiego nastapi w

Jesli cos takiego nastapi w USA to dlatego ze chca okrasc biedakow Polakow ! "„Jeśli chcemy opieki Waszyngtonu, musimy zaakceptować żydowskie roszczenia”Publicysta zauważa, że presja organizacji żydowskich na Polskę w sprawie absurdalnego postulatu płacenia odszkodowań narasta. Kilka dni temu skarbnik organizacji World Jewish Restitution Organization, Gideon Tylor powiedział wprost: „Mamy nadzieję, że polski rząd zrozumie, że trzeba się zająć odszkodowaniami”. Tylor zapowiedział, że „kampania informacyjna” w tej sprawie dopiero się zaczyna.Krajewski ocenia, że Polska być może nie będzie mogła nie zauważać tych postulatów. Podkreśla także, że nasz problem jest poważniejszy niż problem Niemców, którzy od lat płacą organizacjom żydowskim pieniądze z tytułu odszkodowań.Publicysta zwraca jednak uwagę, że wkrótce Polska być może będzie musiała zabrać głos w tej sprawie. Na razie Gideon Tylor skarży się, iż kolejne rządy w Warszawie milczą. Rośnie jednak presja amerykańskiego rządu na rząd polski (np. ustawa 447).Krajewski proponuje kilka opcji, jakie Polska może wybrać, jeśli zostanie zmuszona zająć stanowisko w sprawie roszczeń. Jedną z nich jest płacenie organizacjom żydowskim w zamian za polityczną protekcję Waszyngtonu.„Polska może więc twardo odrzucać roszczenia i próbować w Waszyngtonie tworzyć własne lobby, by choć trochę zrównoważyć wpływy lobby żydowskiego. Może rozluźnić relacje z USA i usiłować balansować między mocarstwami (co od kilku lat uskutecznia Orban). Otwartą drogą pozostaje nowe zbliżenie z Niemcami i postawienie na integrację z UE oraz euroentuzjazm. Teoretycznie jest też opcja rosyjska. Narodowej prawicy już marzy się porzucenie Zachodu i zbliżenie z Kremlem. Bez baczenia na to, że Polska była dla Rosji zawsze albo śmiertelnym wrogiem, albo podbitą, eksploatowaną gospodarczo kolonią. Natomiast sojusz na warunkach, choć z grubsza przypominające partnerskie, nigdy się nie zdarzył. A jeśli coś się nie zdarza przez pierwsze 700 lat kontaktów, to należałoby w końcu założyć, iż jest po prostu ni niemożliwe. Pozostaje też izolacjonizm. No albo zdecydowanie wbrew odczuciom opinii publicznej, że należy jednak płacić, bo opieka Waszyngtonu jest tego warta” – proponuje publicysta „DGP”.

Portret użytkownika Czasy  ostateczne

 

 

Proroctwo 123

DEWASTACJA NADCHODZI! DEWASTACJA JEST TUTAJ!

Przekaz otrzymany przez Apostoła, Proroka Elisabeth Elijah  dnia 9 listopada 2013

 

\Users\Adam\Pictures\Pictures for Prophecies\typhoon-philippines-2013.jpg

 

Słownictwo:

JAHWEH / JAH – imie SWIETEGO BOGA OJCA w jezyku przekazanym prorokom w Biblii Swietej (Zapis fonetyczny). BÓG OJCIEC jest równiez nazwany w Biblii Swietej OJCEM (Ew. Sw. Mateusza 23:9) i OJCEM SWIETYM (Czytaj Ew. Sw. Jana 17:11). Jednakze poczatkowe Proroctwa do roku 2000 byly otrzymywane z Imionami rozpowszechnionymi wsród Chrzescijan, tzn. zapisywane po angielsku jako YHWH, YAHWEH podczas gdy prawidlowe brzmienie po angielsku powinno byc zapisane YAHUVEH/YAHVEH. W jezyku angielskim bylo uzywane równiez inne Imie wymawiane: DZEHOWA, a zapisywane jako JEHOVA, lub JEHOWA w jezyku polskim. Czyli po 2000 roku BÓG OJCIEC, SYN BOZY i DUCH SWIETY objawiaja swiatu prawdziwe Swiete Imiona, zgodne z wymowa po hebrajsku, a w polskim zapisie: JAHWEH, JAHUSZUA, RUACH HA KODESZ. 

JAHUSZUA – hebrajskie, prawdziwe Imie SWIETEGO PANA JEZUSA, SYNA BOZEGO (Zapis fonetyczny, czyli wedlug brzmienia w otrzymanych Proroctwach). Tak GO nazywano na polecenie PANA BOGA w domu, w Nazarecie i w Izraelu. Oznacza: JAH zbawia, czyli BÓG OJCIEC zbawia. 

JAHUSZUA HA MASZIJACH – to znaczy JAHUSZUA MESJASZ – tak to Imie jest wymawiane we wszystkich jezykach, ale pisownia rózni sie w zaleznosci od jezyka. Poczatkowe proroctwa do roku 2000 byly otrzymywane z imieniem Jezus Chrystus (w jezyku angielskim Jesus Christ - wymawiane „Dzizes Kraist”), które pochodzi z tlumaczenia greckiego.
Natomiast po roku 2000 prawdziwe Imie zgodne z zapisem hebrajskim – JAHUSZUA HA MASZIJACH – zostalo objawione swiatu i w tym Swietym Imieniu sa otrzymywane wszystkie dzisiejsze Proroctwa. 

ELOHIM – rzeczownik w liczbie mnogiej oznaczajacy PANA BOGA i TRÓJCE SWIETA. 

RUACH HA KODESZ – DUCH SWIETY po hebrajsku, czyli w oryginalnym jezyku Biblii Swietej (Zapis fonetyczny, czyli wedlug brzmienia). Hebrajskim okresleniem DUCHA SWIETEGO jest równiez SZIKHAINJAH CHWALY, a z wczesniejszego Proroctwa: MAMA SZIKHAINJAH CHWALY, MADROSC i MAMA MADROSC, SWIETA MATKA, KRÓLOWA NIEBIOS, IMMAJAH – jest to Imie DUCHA SWIETEGO w brzmieniu hebrajskim, które zostalo objawione prorokini Elisabeth Elijah przez DUCHA SWIETEGO.

YDS – skrót od “YAHUSHUA Demon Stompers” – sa to wierzacy oredownicy, którzy modla sie za Proroka Elisabeth Elijah i ta Misje Ostatniej Szansy.  W polskim tlumaczeniu mozna by ich nazwac Modlitewnymi Wybijaczami Demonów nalezacymi do JAHUSZUA. 

Ringmaiden, Ringbearer - Ringmaiden oznacza zarówno Panne Obwieszczajaca Slowo BOZE jako prorokini i wydajaca okrzyk tak jak w Ew. Sw. Mateusza 25:6, czyli okrzyk dla Panien czekajacych na Oblubienca, jak i Panne z pierscieniem zareczynowym Oblubienicy.  Ringbearer oznacza oslaniajacego, okrywajacego Panne Obwieszczajaca w celu ochrony.  Oba tytuły zostaly nadane Slowem Proroctwa przez JAHWEH we wczesnych Proroctwach.  

 

W lipcu 2010 roku BÓG JAHWEH powiedział również, aby dodawać następujący fragment z 2 Księgi Kronik przed każdym Proroctwem:

2 Księga Kronik 36:16
„Lecz oni drwili z posłańców BOŻYCH, pogardzali JEGO Słowami i wyszydzali JEGO Proroków, aż gniew JAHWEH na jego własny lud wzmógł się tak, iż nie było już ratunku.”

******** Proroctwo ********
 

W Proroctwie 105 JAHWEH powiedział, aby zamieścić to poniższe Słowo Wstępne w każdym Proroctwie:

"JA ostrzegłem cię dawno temu, Elisabeth, aby nie nazwać tej Misji imieniem mężczyzny ani kobiety. Zanim jeszcze powstała ta Misja, JA włożyłem to w twojego ducha, gdyż nic z tego nie zostało dokonane twoją ręką, nic z tego nie wyszło z twoich ust. To narodziło się z ust JAHWEH, to narodziło się z ust JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, to narodziło się z ust RUACH ha KODESZ, waszej IMMAJAH. Gdyby to wyszło tylko spod twojej ręki, to dawno by już zawiodło. To dzieje się dzięki Wiatrowi SZIKAINJAH CHWAŁY, który owiewa tę Ziemię - Świętemu Wiatrowi Odnowy! To nie jest [uczynione] twoim oddechem, bo w przeciwnym razie by zawiodło." (Księga Izajasza 42:8)

Koniec Słowa Wstępnego.

Umiłowany synu, niech to nie pozostanie niezauważone. Ogłoś tę modlitwę, niech wszyscy wiedzą o modlitewnych wojownikach tej Misji, aby modlić się do MNIE za ich potrzeby w ten dzień. 

Nie patrzcie tylko na te zniszczenia, ale chwalcie MNIE, gdyż MOI Święci aniołowie pracują w nadgodzinach. 

Nie możecie pojąć cudów, które są dokonywane. Ci, (których) uważano za martwych, zostaną odnalezieni. 

Ci, którzy są w izolacji, będą ponownie połączeni ze swoimi rodzinami. 

Nie patrzcie tylko na dewastację, ale po prostu wiedzcie, że tych, których imiona są zapisane w BARANKA Księdze Życia, MOI Święci aniołowie strzegą, ochraniają i tak, niektórzy są zabrani do domu, ale nie czują bólu.

Więc Elisabeth, w tym dniu Szabatu, jak oglądasz zdjęcia, nie patrz na dewastację, bo JA jestem w burzy, jestem w huraganie, zrobię, co trzeba, gdyż MÓJ niepowstrzymany Gniew jest większy, niż można sobie wyobrazić. 

MOJE Imię bluźniono. 

Imię MOJEGO umiłowanego SYNA bluźniono. 

RUACH ha KODESZ, MÓJ Słodki, Słodki drogocenny DUCH ŚWIĘTY, tak jak mówicie, bluźniono. 

To jest tylko próbka MOJEJ furii! 

To jest tylko próbka MOJEJ furii i ostrzegam was i ostrzegam was i ostrzegam was, że dewastacja nadchodzi. 

Daję wam Proroctwo za Proroctwem i ostrzegam, że dewastacja nadchodzi. 

Czyż nie jestem JAH, który dotrzymuje Słowa? 

To jest tylko próbka. Poczekajcie, aż cały świat rozszaleje! Poczekajcie, aż wulkany wybuchną jak w reakcji łańcuchowej.

Chcecie drwić ze MNIE?

Chcecie nazywać dopuszczalnym to, co jest ”narodem Obamy”/odrazą (komentarz: angielskie wyrażenie ‘obama nation’ znaczy ‘naród Obamy’ w skrócie Barrak Obama, prezydent USA oraz jego zwolennicy, i brzmi po angielsku podobnie jak ‘abomination’ tzn. odraza), jako coś znośnego, coś do zrobienia – oni rzucają Świętość z powrotem w MOJĄ Twarz! 

Powiedziałem, że MOJE Słowo ostrzega, Proroctwo po Proroctwie. JA przepowiadałem, że dewastacja nadchodzi! 

Jakiej części nie rozumiecie? 

Ja jestem BOGIEM, który wymaga Świętości! 

Nie myślcie, że można po prostu ujść z modlitwą. 

Nie myślcie, że można po prostu powiedzieć: ‘Oj, ale Bóg jest po prostu miłością.’ 

JESTEM w tym huraganie! 

JESTEM w tej powodzi! 

JESTEM w tym tornadzie! 

JESTEM w śnieżycy! 

Jest to, więc próbka zniszczenia, które nadchodzi.

Nie wystarczy spojrzeć na dewastację, ale również skupcie się na cudach, które dokonam w tym samym czasie, ze względu na tych, którzy są Świętymi. Nawet, jeśli mieszkają na tej samej ziemi, jesteście ukryci pod osłoną MOICH skrzydeł. MOI Święci Aniołowie będą was chronić. JA zaspokoję wasze potrzeby. 

Wykorzystuję tą Misję, aby dosięgnąć Azję. 

Nie możecie sobie wyobrazić, jak wielu z nich upadło na kolana i pochyliło głowy i wyznało JAHUSZUA, jako MASZIJACH. 

Nie możecie sobie wyobrazić, jak używam tej Misji i tych wszystkich różnych języków (języki obce), a więcej jest w drodze, więc gdy dewastacja nadchodzi, wiedzą, na kogo patrzeć, wiedzą, do kogo wołać, a MOJA Ręka jest na nich i trzymam ich z miłością.

Więcej dewastacji nadchodzi!

Niech śmieje się Hollywood, niechaj Hollywood drwi – nie umkną Plagi Czarnej Wrzącej Krwi. 

To, co ja nazywam „narodem Obamy”/ odrazą (komentarz: ‘obama nation’ znaczy ‘naród Obamy’ w skrócie Barrak Obama, prezydent USA oraz jego zwolennicy, brzmi po angielsku podobnie jak ‘abomination’ tzn. odraza) – to kpina szatana, wyśmiewanie się z samego stworzenie Adama i Ewy.

Ty ostrzegałaś! 

Ludzie mówią, „Elisabeth, chcemy tego dnia nowe Proroctwo.” Co więcej można powiedzieć? 

Ile [już] lat wypowiadam przez ciebie i jak wiele języków teraz słyszy te Słowa, którymi ostrzegałem? 

Ja nie czynię nic, nic, nic bez wysłania MOICH Świętych Proroków, aby najpierw ostrzec i ostrzegałem. 

JA nie tylko ostrzegam Stany Zjednoczone, JA ostrzegam świat!

JA jestem JAHWEH i nie będę wyśmiewany! 

Jestem STWÓRCĄ wszystkiego, a to jest tylko próbka.

Upadnijcie na twarze przede MNA, zanim nie będzie za późno!

Zaakceptujcie MEGO SYNA JAHUSZUA, jako swojego PANA, BOGA i ZBAWICIELA, zanim będzie za późno! 

Żałujcie za swoje grzechy [i nawróćcie się z grzesznej drogi] tego dnia, zanim będzie za późno! 

Dziękujcie MI teraz za jedzenie, bo w przeciwnym razie zabiorę je. 

Dziękujcie MI za mieszkania, bo inaczej zabiorę je. 

Dziękujcie MI za wasze rodziny, zanim je zabiorę. 

Bądźcie MI wdzięczni. JESTEM zmęczony niewdzięcznością tego świata. 

Nawet ci, którzy twierdzą, że są MOIMI – JA jestem znużony waszą niewdzięcznością, waszymi skargami. 

Przestańcie koncentrować się na tym, czego nie daję, gdyż na to nie jest jeszcze wyznaczony czas. Zamiast tego skupcie się na tym, czym jest MOJA Miłość i jak JA was błogosławię. 

Ponieważ zniszczenie nadchodzi, jakiego ten świat nie widział, a jest to tylko próbka! 

Robię to, aby wstrząsnąć światem, aby wstrząsnąć wami, żeby was obudzić! 

Wasz STWÓRCA kocha was tak bardzo. 

Wstrząsam wami, żeby was obudzić i korzystam z trzęsień ziemi, używam huragany, używam tornada, używam powodzie, używam zamiecie śnieżne, używam susze, i nawet używam choroby tak, abyście wołali do MNIE.

Więc płaczcie i lamentujcie z powodu zniszczenia, które widzicie w Azji, i teraz na Filipinach, gdyż Azja poznała tę dewastację wcześniej. Ale również, kiedy płaczecie i smucicie się, wychwalajcie MNIE pośród tych burz, gdyż ci, którzy są MOIMI są w MOICH dłoniach; ci, którzy należą do JAHUSZUA są w JEGO dłoni.

Zatem kontynuuj ostrzeganie. 

Gdy zdecyduję, to dalej przemówię. I ponownie wystaw to Proroctwo dla wszystkich do oglądania. 

JA już przepowiedziałem, że zniszczenie nadchodzi. Zamierzam wstrząsnąć wszystko, co może być wstrząśnięte, każdym fundamentem w sposób, którego nie możecie pojąć. 

Po prostu upewnijcie się, że wasz dom nie jest na ruchomym piasku, ale jest zbudowany na solidnej skale, na JAHUSZUA waszym MASZIJACH, MOIM Jednorodzonym SYNU, waszą jedyną nadzieją na Zbawienie.

Już nie będę więcej wyśmiewany. 

Ostrzegałem was. Mówiłem wam, że MOJA furia tylko rośnie w siłę za każdym razem, gdy się opóźnia! 

Oblubienica JAHUSZUA woła codziennie, ‘Kiedy przybędziesz?’ 

Najpierw dewastacja i jest to tylko próbka. 

Więc śmiało, dalej drażnijcie MNIE swoimi prawami homoseksualizmu. Śmiało, dalej mordujcie dzieci w łonie matki. 

To jest po prostu próba dewastacji.

Ty, który myślisz, że jesteś tak bogaty i pobożny, Kanye West, który nazywasz siebie Jezusem… dewastacja nadchodzi; ty, który promujesz bezbożność, pornografię, najbardziej perwersyjne akty seksualne aż do bestialstwa, możesz mieć pewność tego, że dewastacja nadchodzi! Nie będziesz się już dłużej wyśmiewać. 

Śmiało, zatwierdzajcie swoje prawa tej ziemi, ale płacicie cenę, a to jest tylko próbka. 

Poczekajcie, aż zobaczycie, co nadejdzie z nieba!

Poczekajcie, aż zobaczycie na niebie nadchodzące to, z czego kpicie. 

Możecie być pewni tego, JA jestem JAHWEH, jestem STWÓRCĄ, i JA nie będę wyśmiewany bez poważnych konsekwencji! 

Chcecie być MOIMI wrogami, oj wy bogaci i sławni z Hollywood? Pokażę wam wroga. 

Śmieję się i szydzę z was, was z waszymi złotymi ubikacjami. JA spłuczę was do kanalizacji, was, którzy zbieracie złoto i gromadzicie swoje skarby i budujecie swoje podziemne bunkry. 

Scjentolodzy (śmiech) JA śmieję się z was!

Dewastacja nadchodzi! 

Myślicie, że nie można was dotknąć? Nie macie pojęcia, co MAM dla was przygotowane!

Ale chcę, aby zachęcić, jeśli wasz dom jest zbudowany na solidnej skale, a nie na ruchomym piasku, jeśli waszą Kotwicą jest JAHUSZUA MASZIJACH i żyjecie każdego dnia, aby MNIE zadowolić, jeśli JA i MÓJ SYN i TA słodka RUACH ha KODESZ są pierwszymi Miłościami waszego życia, oj MOI kochani, nie macie się czego obawiać, wasz TATA jest tutaj. Jeśli trzymacie się standardu świętości i wypowiadacie się przeciwko bezbożności, nie macie się czego obawiać, bo wasz TATUŚ JAH jest tutaj. 

Jeśli jesteście chętni, aby być nienawidzonymi ze względu na Imię MEGO SYNA JAHUSZUA i jesteście prześladowani i wyzywani wszelkiego rodzaju przezwiskami, bądźcie pewni, wasz TATUŚ JAH jest tutaj. 

JA widzę wszystko.

JA wiem wszystko. 

JA słyszę wszystko. 

Widzę każdą spadającą łzę, są one tak cenne dla MNIE, są we flakonikach wysadzanych klejnotami w Niebie. I kiedy wrócicie do domu, wszystkie razy, kiedy wydawało się wam, że jesteście sami i, że nie słyszałem waszego płakania, będę pokazywać wam te flakoniki; zamierzam otworzyć je i wy poznacie wychodzący słodki zapach, i będziecie pamiętać, że JA byłem tam cały czas. 

Albowiem, kiedy płaczecie przez wzgląd na prawość, podobnie jak teraz MÓJ prorok [komentarz: Elisabeth płacze jak JAH przemawia przez nią], te łzy są umieszczane we flakoniki i każdy klejnot jest inny, bo tylko JA wiem, jaką cenę płacicie, ale nie rezygnujcie, nie odchodźcie, bo wielkie, wielkie, wielkie są wasze nagrody, które czekają na was w Niebie, a gdy wasza praca na tej Ziemi będzie skończona, powitam was i powiem: "Dobrze wykonana praca."

Kocham wystarczająco, aby ostrzec i robiłem to przez wiele lat. 

Czytajcie Pismo Święte! 

JA jestem ten sam JAHWEH, który zarówno błogosławi jak i przeklina, rani i leczy. (Ksiega Powt. Prawa 32:39) 

JA jestem ten sam JAHWEH, który wskrzesza umarłych. 

JA jestem ten sam JAHWEH, który daje albo Wyrok albo Zbawienie. 

JA nie zmieniłem się. MÓJ SYNA JAHUSZUA nie zmienił się. 

Słodka RUACH ha KODESZ nie zmieniła się. DUCH ŚWIĘTY przekonuje. 

To jest wasz wybór, czy będziecie posłusznymi, bo MY, TRÓJCA ŚWIĘTA, nie zmieniliśmy się.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika baca

wypier.... z tym nawiedzonym

wypier.... z tym nawiedzonym spamem Smile

jeśli to na zdjęciu to jest faktycznie uskok San Andreas no to mam smutną wiadomość dla katastroficznych debili...

otóż szanowni debile nie wiem czy posiadacie oczy ale ja tak i na tym zdjęciu nie widzę żadnej kolizji żadnych płyt tektonicznych tylko coś zupełnie odwrotnego - jest to pęknięcie skorupy ziemskiej - identyczne zresztą jak te pomiędzy kontynentami np na dnie Atlantyku między Ameryką i Afryką i stąd oczywisty wniosek że te płyty się rozsuwają zamiast kolidować, ok?

przecież chyba widać że z tego mega pęknięcia swojego czasu lawa się wydostawała, tworząc długi grzbiet z którego na równinę spływała tworząc nasyp a w środku szczelinę... tak więc jeśli nastąpi działalność sejsmiczna to te płyty znowu się rozsuną z powodu kolejnej wylewającej się lawy...

nie bedzie żadnej kolizji płyt tektonicznych tylko najnormalniejsze zjawisko dryfu kontynentalnego który już sobie trwa od milionów lat.... oddalanie się płyt a nie wpadanie na siebie

poza tym to dowód że Ziemia rośnie i że kiedyś była mniejsza skoro Ameryka w taki właśnie sposób od Afryki sobie odpękła i odpłynęła...

nigdzie nie jest napisane że Ziemia rośnie tylko wszędzie pisza o wpadających na siebie płytach tektonicznych ale to nie oznacza że takie coś istnieje, bo to co mamy przed oczami świadczy o zjawisku odwrotnym

tektonika płyt to pseudo nauka lub celowo fałszywa niby naukowa wiedza...

rosnąca ziemia to po prostu fakt i nie ma żadnego znaczenia że jest powszechnie przemiczany, bo prawda to po prostu prawda - nawet przemilczana

oto stary dobry dowód:

https://www.youtube.com/watch?v=oJfBSc6e7QQ

 

Strony

Skomentuj