W rejonie Krasnojarska rozbił się MiG-31

Kategorie: 

youtube.com
Rosyjskie Ministerstwo Obrony potwierdziło, że dzisiaj rozbił się MiG-31 w rejonie Krasnojarska podczas wykonywania lotu szkoleniowego, podaje Interfax.

 

 

„Pilot sił obrony powietrznej Centralnego Okręgu Wojskowego stracił panowanie nad maszyną podczas wykonywania zadań szkoleniowych i uderzył w zalesioną okolicę około 40 km na północny zachód od miasta Kansk" – podano w oświadczeniu.

Załoga myśliwca zdołała się katapultować i był z nią kontakt po katastrofie. Według wstępnych danych, przyczyną awarii MiG-31 były problemy techniczne.

 

Do zbadania przyczyn wypadku powołano specjalną komisje lotniczą, składającą się z profesjonalistów służb bezpieczeństwa lotniczego i Dowództwa Sił Zbrojnych Rosji. Samolot spadł z dala od terenów zamieszkałych i nie był uzbrojony.

 

Ostatni wypadek z udziałem samolotu MiG-31 miał miejsce w dniu 30 października ubiegłego roku w regionie Kamczatki. Samolot nie wrócił na lotnisko macierzyste po odbyciu lotu szkoleniowego i zniknął  z radarów. I w tym przypadku pilotom w porę udało się ewakuować z uszkodzonej maszyny.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika dąb

Szkoda że Rosją nie rządzi

Szkoda że Rosją nie rządzi taki jak Chodorkowski , bo ten mając głowę na karku najpierw by pracował nad siłą gospodarki i zbilansowanym budżetem . Ale Putin , KGBowiec miał jeden cel nakraść i metodeami terroru utrzymać się u władzy. Zamiast budować to on zrujnował kraj dojąc podatkami wszystko co tylko mógł . Teraz nawet koncerny naftowe i gazowe nie mają na remonty , a odbudowa starych sieci przesyłowych wymaga już setek miliardów dolarów . Jak padnie wydobycie to ruskim zostanie tylko wojna z bogatym zachodem. Szkoda że właśnie w Rosji do władzy nie mogą dojść uczciwi ludzie tylko zbiry z KGB , bo gdyby naród rosyjski mógł się rozwijać to żadnych wojen by nie prowadził , a byłe republiki same by chciały się przyłączać do Rosji.  

Skomentuj