W ramach równouprawnienia szwedzcy mężczyźni mają korzystać z toalety na siedząco

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do tego, że lewicowy pseudo postęp prowadzi do coraz większego szaleństwa powinien posłuchać o tym, co planują posłowie ze Szwecji. Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco.

 

Pomysłodawcą tego doniosłego prawa jest szwedzki poseł Viggo Hansen z partii lewicowej. Jego zdaniem to poprawi higienę i zwiększy równość między mężczyznami i kobietami. Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.

 

Według autora nowego prawa, jeśli ludzie zostaną oswojeni z nowym zwyczajem higienicznym wpłynie to tez pozytywnie na zmniejszenie ilości rodzinnych kłótni. Dla osób, którzy jeszcze się wahają Hansen ma kolejne rewelacje. Twierdzi on, że sikanie na siedząco poprawia życie seksualne i powoduje, że dłużej można utrzymać sprawność w tym zakresie.

 

Celem wydaje się być usunięcie różnic płciowych z przestrzeni publicznej. Zresztą nawet w polskiej przestrzeni publicznej obserwujemy obecność dziwnych dwupłciowych osobników, nawet w polskim sejmie. Tego typu jaskrawe przykłady ofensywy dżenderowej ( od ang. gender) wskazują na to, że podobne procesy niszczące tkankę społeczną, jakie widzimy w „sikającej na siedząco” Szwecji, będą miały wkrótce zastosowanie również u nas. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Majewski

Jeżeli ktoś ma jeszcze

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że polityk to taki dziwny podgatunek ludzki, to ten kolejny mądry wyskok powinien go przekonać o szkodliwości wszelkiej maści polityków dla prawidłowego rozwoju ludzkości.

Portret użytkownika meinglanz

"Parlament tego kraju zajmie

"Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco."
 
Ktoś ma spory problem z językiem angielskim.
 
"Men who work for the Sörmland County Council in central Sweden should sit down rather than stand up when urinating in office toilets
 
the Left Party in Sörmland is taking a stand to ensure men take a seat when emptying their bladders in the county council's own toilets.
 
"That's not what we're doing. We want to give men the option of going into a clean toilet," he told Sveriges Television"
 
http://www.thelocal.se/41358/20120611/#.UYgZ-rV3bmc
 
Czyli jak w Radio Erewań. Nie parlament kraju tylko rada jakiegoś miasta. I nie zajmie się ustawą tylko jeden radny złożył propozycję. I nie dotyczy wszystkich mężczyzn tylko pracowników urzędu. I nie chodzi o "dżenderyzm" tylko o obeszczane toalety.
 
Nie ma to jak prawicowe rozsiewanie bzdur i plotek.

Portret użytkownika Cyryl

Spoko "my" się niczym nie

Spoko "my" się niczym nie różnimy bo rząd nasz też zajmuje się bzdurami i ukrwaniem swoich machlojek bardziej niż poważnymi sprawami. Naród emigruje za tzw., chlebem bardziej niż w czasach przedwojennych, Widać że oni też coś ukrywają i odciągają oczy ludzi od prawdziwych spraw. Rządzący stosują te same sztuczkę tylko treść jest w zależności od mentalności danego narody. Nie czepiajcie się tego co wam serwują a szukajcie prawdziwych przyczyn.

Portret użytkownika leming pospolity ;)

AMEN !!! :D  Manipulacja na

AMEN !!! :D 
Manipulacja na każdym kroku a wy piszecie o braku pozytywnych informacji w mediach - usmiałem się dzisiaj jak nigdy - czyżby narodziny nowego portalu satyrycznego w stylu postkomunistycznych władz ?! 

Portret użytkownika Lofek44

Cywilizacja którą tak rzekomo

Cywilizacja którą tak rzekomo się szczycimy, już dawno skarłowaciała i doprowadziła do ogromu patologii i wynaturzeń. Pod płaszczykiem poprawiania świata i ułatwiania życia wprowadza się coraz bardziej idiotyczne pomysły i robi się wszystko, by lemingi uwierzyły że to dla ich dobra. Debile żrą GMO, piją Colę, rozmawiają godzinami przez telefon, kupują dzieciom alergeny i się cieszą z tego że sami zabijają siebie i bliskich. To jest perfekcja panowania nad umysłami mas! Ludziki się bulwersują że ktoś każe im to czy tamto, a nie widzą że na każdym kroku są sterowani i nie pierdną, jeśli "góra" sobie tego nie życzy. Tak cywilizacja błaznów i kompletnych kukiełek gna na zatracenie. Już niedługo zresztą...

Portret użytkownika spock

A ja mam taki kawał:   Bóg

A ja mam taki kawał:
 
Bóg pyta sie pierwszych ludzi kto chce sikac na stojąco?
Adam się wyrywa Ja! Ja! Ja!
A Bóg na to dobrze Ewo dla CIebie został mi juz tylko wielokrotny orgazm.
 
 
 
 
A teraz moje pytanie brzmi pomijając juz w ogóle absurdalność tego czegoś. To dlaczego nie jest odwrotnie dlaczego to Kobiety nie miały by sikac na stojaco? 

Strony

Skomentuj