W przyszłym roku na rynku pojawią się seksroboty już od 15 tys. dolarów za sztukę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wycieczka do WestWorld kosztuje 40 tys. dolarów za dzień, ale w przyszłym roku, będzie można symulować część swoich doświadczeń przynajmniej za mniej niż połowę tej ceny. Okazuje się, że nowa linia realistycznych robotów obu płci z ciepłymi genitaliami ma wkrótce trafić na rynek.

 

 

W artykule opublikowanym w The Daily Mail, David Levy, ekspert ds. robotyki przewiduje, że seks roboty będą dostępne w 2017 roku z opcją mówienia i reakcją na dotyk.

 

„Nadchodzi fala seksrobotów, przypominających wyglądem i wielkością ludzi. Maszyny będą wyposażone w genitalia, przypominające do złudzenia ludzkie narządy i pozwolą współżyć według orientacji seksualnej i upodobań swojego właściciela."

 

Według Levy'ego, pierwsza fala tych nowych robotów będzie przypominać RealDolls - realistyczne lalki silikonowe utworzone przez spółkę z Kalifornii. Będą one jednak bardziej funkcjonalne i mogą nabrać ważnego znaczenia w życiu ludzi. Za 15 tys. dolarów będzie można kupić seksrobota z syntetyczną skórą, w której osadzone będą czujniki  elektroniczne, umożliwiające reakcję na dotyk.  Urządzenia będą przemawiać „seksownym głosem”, a elementy grzewcze zapewnią ciepło sztucznych ciał.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj