W polskim parlamencie powołano oficjalne lobby żydowskie

Kategorie: 

Źródło: World Jewish Congress

Od poniedziałku mamy w polskim sejmie oficjalne lobby żydowskie. Będzie ono chyba uzupełniało rolę jakie pełni lobby nieoficjalne. Filosemitów w polskim parlamencie nie brakuje, a wręcz pojawiają się kolejni. Teraz do pierwszego szeregu wystąpił poseł PiS i dawny rzecznik rządu Jarosława Kaczyńskiego - Jan Dziedziczak.

 

Tak jawna manifestacja swojej przynależności może zaskakiwać, ale widocznie wśród polskich parlamentarzystów poparcie dla Izraela jest czymś oczywistym. Gdy do tego przypomni się niedawną nocną próbę zmiany konstytucji, aby sprzedać polskie lasy na spłatę roszczeń żydowskich względem naszego kraju, to aż trudno uwierzyć, że komuś przyszło do głowy tworzenie grupy otwarcie wspierającej takie dążenia.

 

Od dłuższego czasu ktoś usiłuje wmówić światowej opinii publicznej, że to Polacy są największymi antysemitami i odpowiadają za to, że na ich ziemi, nie ważne, że okupowanej przez Niemców, doszło do shoah, czyli zabicie bliżej nieustalonej liczby żydów. Z ostrożności procesowej lepiej się na ten temat nie wypowiadać. Jeden już to zrobił i kilka lat temu znaleziono jego ciało mocno nadgniłe w samochodzie na parkingu przed opolskim supermarketem.

 

Trudno dziwić się spadkobiercom żydowskich majątków, że dochodzą do swojego. Należy im się to tak samo jak Polakom, którzy na skutek wojny stracili dużo więcej. Niech może państwo Izrael, korzystając ze swej potęgi wpłynie na Białoruś, Ukrainę i Rosję, aby kraje te spłaciły roszczenia względem potomków Polaków zabitych na tych terenach w ramach czystek etnicznych. Jednak polskie państwo zamiast ulegać lobbingowi powinno powiedzieć wyraźnie, że roszczenia mogą dotyczyć tylko indywidualnych spadkobierców a nie gmin żydowskich, które roszczą sobie prawo do własności po zabitych w czasie wojny Żydach.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rex Kelvin

Cześć,

Cześć,

 

Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce przekazać nerkę, aby je uratować, a więc jeśli jesteś zainteresowany dawcą lub chcesz uratować życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

 

Jest to okazja, abyś był bogaty w porządku, zapewniamy i gwarantujemy Ci 100% bezpiecznej transakcji z nami, wszystko będzie wykonane zgodnie z prawem prowadzącym dawców nerki.

Więc nie marnuj więcej czasu, pisz do nas na [email protected]

 

Irrua Specialist Teaching Hospital.

Portret użytkownika Roni Tornado

Przecież już macie wolność,

Przecież już macie wolność, wy pejsy zarzygane ! Jeszcze wam forsy mało ?? Już oni zapomnieli jak to polacy ich po własnych mieszkaniach chowali przed hitlerowcami, z narażeniem własnego życia ! No i mamy teraz ich pamięć o naszych czynach i "wdzięczność". Islamiści są jeszcze gorsi, więc jak się pojawią w Polsce to lać ich w mordę !

Portret użytkownika Dominus

Jan Dziedziczak tak oto

Jan Dziedziczak tak oto skomentowal owe rewelacje:
"Ze zdziwieniem przeczytałem artykuł jednego z izraelskich portali gdzie jakiś dziennikarz z którym nigdy nie rozmawiałem napisał o tym, że w Sejmie ma powstać grupa lobbystów na rzecz Izraela i ja miałbym w tej grupie być. JEST TO CAŁKOWITA NIEPRAWDA"
I co na to "waly-na-ziemi" czy bedziecie mieli choc odrobine przyzwoitosci i POdacie na waszym wychodku chocby male sprostowanie dla lemingow i troli tutaj sie gniezdzacych, co?

Portret użytkownika inzynier magister

Ze zdziwieniem przeczytałem

Ze zdziwieniem przeczytałem artykuł jednego z izraelskich portali gdzie jakiś dziennikarz z którym nigdy nie rozmawiałem napisał o tym, ze w Sejmie ma powstać grupa lobbystow na rzecz Izraela i ja miałbym w tej grupie być. JEST TO CALKOWITA NIEPRAWDA – pisze na facebookowym profilu poseł PiS Jan Dziedziczak.

O powstaniu takiej parlamentarnej grupy pisał dziennik „Jeruzalem Post”. Jak relacjonuje poseł Dziedziczak „do spotkania z delegacja z Izraela faktycznie doszło. Rozmawialiśmy tam o wsparciu dyplomatycznym dla Izraela w konflikcie bliskowschodnim, znaczna cześć naszego spotkania była poświęcona polityce historycznej. Zgodziliśmy się, ze wypowiedzi o polskich obozach koncentracyjnych są niedopuszczalne. Podkreśliliśmy, ze za II Wojnę Światową odpowiedzialni są Niemcy a nie jacyś naziści. Nie rozmawialiśmy o lobbingu na rzecz Izraela”.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

Przespałam temat i doszłam do

Przespałam temat i doszłam do wniosku, że w gruncie rzeczy to dobrze, że powstało oficjalne lobby żydowskie.
Teraz tajne stanie się jawnym, a polscy politycy nie będą już mieli usprawiedliwienia dla polityki niezgodnej z interesami narodu polskiego.
 

Portret użytkownika ejfreijf

Tak jest w Polsce bo

Tak jest w Polsce bo pozwoliliśmy sobie na to że żydzi nieoficjalnie , po cich zabijają w nas Polskość i tak jest w moim mieście krynicy zdrój gdzie burmistrzem jest ten z pejsami .

Portret użytkownika Władek

A gdzie jest teraz pani

A gdzie jest teraz pani Pawłowicz ze swoimi patriotycznymi mądrościami??
W ogóle to się jeszcze zastanawiam dlaczego człowiek taki jak p.Kukiz (który ma medialną siłe) nie nagłośni tego tematu?!

Portret użytkownika Normin

Ktoś wspomniał o produktach

Ktoś wspomniał o produktach koszernych – kasa to jest efekt uboczny, w pewnym sensie dezinformacja by ukryć porażającą prawdę. Bo większość nie ma pojęcia kim oni naprawdę są. Bo zwyrodnialcom chodzi o ubój rytualny, by mięso było przesączone ENERGIĄ CIERPIENIA mordowanego w bestialski sposób zwierzęcia. By zwyrodnialce wchłaniali wraz z pokarmem tą energię cierpienia, bo dla nich to jest mniam-mniam czyli koszerne bo ich jahwistyczny demon tak kazał. A że goje okazjonalnie i nieświadomie również załapują się na tą zwyrodniałą pejsoprodukcję to już ich tajemnica. Zresztą goje w swym odjahwistycznym zboczeniu w swych „rzeźniach” ociekających cierpieniem i krwią zw. „śniątyniami” dokonują kanibalizmu spożywając ciało i krew swego „zwabiciela” – więc o czym tu mówić – ot takie „fajne zabawy” w cierpienie braci starszych i młodszych w ich zboczonej i zdegenerowanej wierze. A czy ktoś się kiedykolwiek zastanawiał dlaczego te "bogi" tak bardzo spragnione są krwi i cierpienia - czy to zboczenie czy takie upodobania /może hobby/???
   Tak wiec zapraszam do lektury.
 
         Ubój Rytualny
 
Przeżytek, który – podkreślam za XIX wiecznym rabinem Frankfurtu Leopoldem Steinem – buduje ścianę pomiędzy społecznością żydowską i innymi. To jest zwyczaj, którego inne społeczności nie mogą akceptować. Upieranie się przy tym obrzędzie powoduje złe nastawienie do mniejszości żydowskiej. Tak więc ubój rytualny niesie nie tylko niewyobrażalne cierpienie zwierząt ale też negatywne konsekwencje społeczne: akceptację okrucieństwa i ksenofobię. Bo pojawia się argument, że jeśli mniejszości nie chcą zrozumieć uniwersalnych standardów etycznych to są powody, żeby je krytykować.
 
Chcę zwrócić także uwagę na inny ważny aspekt, który wyszedł na jaw w badaniach socjologicznych ostatnich 20 lat. tzw. efekt Sinclaire'a. Upton Sinclair to był autor książki "Dżungla", która opisywała makabryczne stosunki w rzeźniach w Ameryce Płn. - w Chicago. Efekt Sinclaire'a polega na demoralizującym wpływie rzeźni na całe społeczności. Badanie socjologiczne ujawniło ponad wszelką wątpliwość, że stopień przestępczości, przede wszystkim przemocy w rodzinie,  wzrasta w okolicach rzeźni o 150 proc. - 200 proc. To wynika z okrucieństwa. To wynika z psychologii. Sprawcy przemocy – sami są w pewnym stopniu jej ofiarami. Ci którzy co dzień podrzynają gardła kilkudziesięciu krowom dziennie- nie mogą być normalni i muszą wykazywać patologie społeczne. Także jest to nie tylko zło samo w sobie, ale też zjawisko, które niesie za sobą bardzo złe skutki społeczne.   >>> Prof. Elżanowski >>>
 
http://wpolityce.pl/wydarzenia/55679-prof-elzanowski-uboj-rytualny-jest-nie-tylko-zly-sam-w-sobie-ale-tez-niesie-szkodliwe-skutki-spoleczne-nasz-wywiad
                                                                                                   -------------------------------------------------------------
 
Myliłby się ten, kto by sądził, że zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne związane z ubojem rytualnym dotyczą jedynie społeczności żydowskiej i muzułmańskiej. „Generalnie ok. 80 procent zwierząt uznawanych jest za niekoszerne, więc idą do normalnej sprzedaży w kraju”, twierdzi Jerzy Sołtysik, menadżer w ubojni z Leszna(1). Skażone bakteriami chorobotwórczymi mięso trafia więc do zwyczajnych sklepów i sieci fastfoodów, a stamtąd do żołądków naszych dzieci! Ubój rytualny jest z samej definicji procedurą generującą ryzyko sanitarne – skażenia mięsa mikroorganizmami chorobotwórczymi, w tym Campylobacter, Escherichia coli (pałeczka okrężnicy), Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty). Dlaczego?
 W uboju tradycyjnym, wykonywanym u nieprzytomnego, a zatem nieruchomego zwierzęcia, kłucie wykonuje się precyzyjnie, otwierając do wykrwawienia tylko naczynia krwionośne – tętnice szyjne i żyły jarzmowe. Nie dochodzi zatem do kontaktu tuszy z zawartością przewodu pokarmowego. Przepisy unijne nakazują pozostawienie w nienaruszonym stanie tchawicy i przełyku podczas wykrwawiania oraz podwiązywanie odbytu i przełyku przed przystąpieniem do wytrzewiania. (Rozporządzenie (WE) 853/2004 z 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego, Rozdz. IV ust. 7 (a)).
 
Technologia uboju rytualnego natomiast nakazuje otwarcie naczyń krwionośnych oraz przełyku i tchawicy, przez co treść z żołądka zwierzęcia najczęściej wydostaje się na zewnątrz podczas wykrwawiania, zanieczyszczając ranę i przednie części ciała zwierzęcia, dostając się do płuc, a przez cienkie błony pęcherzyków płucnych do krwioobiegu (serce nadal pompuje krew!), gdy zwierzę krztusząc się zasysa do płuc zawartość otwartego przewodu pokarmowego wraz z całą zasiedlającą go florą bakteryjną. Gdy zwierzę zostaje wyrzucone z klatki ubojowej i wykrwawia się w pozycji poziomej, ryzyko skażenia jest jeszcze większe. Nie pomaga poubojowe przemywanie tuszy, bo większość mikroorganizmów chorobotwórczych ginie dopiero w wysokiej temperaturze.  Pałeczka okrężnicy (Escherichia coli) zasiedla układ pokarmowy wszystkich ssaków stałocieplnych.  Zazwyczaj spełnia w naszych organizmach pożyteczną rolę, lecz w określonych warunkach wykazuje działanie chorobotwórcze, wywołując groźne zatrucia pokarmowe i schorzenia układu moczowego. Chorobotwórcze szczepy bakterii E. coli są szczególnie niebezpieczne dla dzieci i osób starszych oraz osób o obniżonej odporności, u których zakażenie może prowadzić do uszkodzenia nerek.
 
O mechanizmach powstawania skażeń w uboju rytualnym pisał francuski lekarz weterynarii Alain de Peretti w opublikowanym w grudniu 2011 r. na łamach agencji Novopress artykule „Les risques sanitaires liés à l’abattage Halal” [„Ryzyko sanitarne związane z ubojem halal”], „Sprzeniewierzamy się świętej zasadzie ostrożności, aby respektować egzotyczną praktykę, która jest irracjonalna i nie znajduje żadnego uzasadnienia na jakimkolwiek gruncie. Opartą na praktykowanych do dziś średniowiecznych zabobonach. Liczne przypadki zachorowań, głównie wśród dzieci i osób o obniżonej odporności (w tym przypadki śmiertelne), wywołanych bakterią E. coli po zjedzeniu mięsa z uboju rytualnego, wywołały w  2012 roku gorącą dyskusję na temat dopuszczalności uboju rytualnego i konieczności obowiązkowego oznaczenia mięsa z takiego uboju (4). Najwięcej takich przypadków odnotowano we Francji, należącej do tych krajów UE, w których, z uwagi na liczną społeczność muzułmańską i żydowską, ubój rytualny nie tylko jest prawnie dozwolony, lecz prowadzony jest na skalę przemysłową, a mięso z takiego uboju trafia także do normalnego obrotu i spożywane jest przez nieświadomych jego pochodzenia konsumentów. „Cała głośna w mediach epidemia choroby „szalonych krów”, spowodowała we Francji śmierć 26 osób, które zapadły na chorobę Creutzfelda-Jakoba, tymczasem mało kto wie, że ponad 100 dzieci umiera u nas rocznie od zatruć mielonym mięsem z uboju rytualnego.” (5) Diablo
 
http://rytualny.pl/index.php?post=zagrozenia-dla-zdrowia-i-zycia-ludzi-zwiazane-z-ubojem-bez-ogluszania 
  -----------------------------------------------------    >>>  
 
Jak pisze portal  Wyzwolenie zwierząt, "ubój rytualny to okrutny sposób zabijania zwierząt, sprzeczny z zasadą minimalizacji ich cierpienia, przyjętą powszechnie w świecie. Ubój rytualny, praktykowany w kulturze judaizmu i islamu, znajduje uzasadnienie w religijnej ortodoksji" [źródło]. > Film przedstawiający rytualny ubój - brutalne sceny!
 
  Okazuje się, że Polska, w pogoni za pieniądzem i zwiększeniem miejsc pracy, stała się potentatem,
          produkującym  tego typu mięso na międzynarodowym rynku spożywczym.
 
Jedynie trzy państwa w Europie nie zgodziły się na zabijanie zwierząt bez ogłuszania: Szwecja, Norwegia i Szwajcaria [źródło]. To również te trzy kraje wciąż walczą z budową Minaretów, czy sprzeciwiają się ogólno islamskiej ekspansji.
Należy sobie zadać pytanie: - Czy chcemy sprzedać dusze, za dodatkowy rynek zbytu i kilka miejsc pracy?
 
http://lukasz.migura.salon24.pl/510328,uboj-rytualny-szanse-i-zagrozenia-18
 -------------------------------------------------------------------
                                
Ubój rytualny to ubój ze szczególnym okrucieństwem. Według starych religijnych zasad, gdzie myślenie o cierpieniu zwierzęcia zastępowane było staraniem o ulżenie w cierpieniu, lub gniewie boga.
 
 Wykrwawiające się, duszące własną treścią pokarmową, skrajnie przerażone i świadome swego powolnego konania w męczarniach zwierzę ma łagodzić gniew boga i uczynić życie ludzi mniej trudnym. Dla większości wyznawców różnych religii zwierzę nie ma praw, poza buddyzmem i częściowo hinduizmem, więc traktowane jest jako materiał ofiarny.
 
W czasach rewolucji technologicznej zrobiliśmy z tej ohydnej tortury dochodowy biznes. Panowie z PSL-u o tym wiedzą, bo od lat pasą swoje majątki na podrzynaniu żywcem gardeł milionom krów, jagniąt i drobiu. Trybunał Konstytucyjny zabronił tego od 1 stycznia tego roku. Ale Tusk postanowił właśnie rzucić im krwawy ochłap i ponownie zalegalizować możliwość zarabiania na torturowaniu zwierząt.
 
 http://januszpalikot.natemat.pl/59447,uboj-rytualny
 
  -----------------------------------
 
 Patrz również  wiki :     http://pl.wikipedia.org/wiki/Szechita   
 

Strony

Skomentuj