W Polsce w październiku spadł już pierwszy śnieg

Kategorie: 

Śnieg w Zakopanem - źródło: twitter

Ciepłe lato jest już tylko wspomnieniem i zrobiło się zdecydowanie chłodniej. Nikt chyba jednak nie spodziewałby się pierwszych opadów śniegu tak szybko. Na szczęście opad nie był bardzo duży, ale ze względu na zimno śnieg może trochę poleżeć.

 

Dzisiaj rano wielu mieszkańców południowej Polski wyglądając rano za okno zauważyło, że zrobiło się biało. Spadł pierwszy po wakacjach śnieg i to już w połowie października. Oczywiście najmocniej pada w Górach, w Zakopanem spadło około 15 cm białego puchu. Po kolejnych rekordowo ciepłych miesiącach nagłe nadejście zimy zaskakuje.

 

Do Polski wciąż napływa arktyczne powietrze i nawet w tych miejscach kraju, w których jeszcze nie ma śniegu chociaż na krótko zrobi się biało. Temperatury za oknem będą teraz zdecydowanie zimowe, mimo, że przecież formalnie trwa jesień, a jeszcze kilkanaście dni temu było ciepło jak w lecie. Synoptycy twierdzą, że taka mroźna aura utrzyma się przynajmniej do końca tygodnia.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika HauMiau

Główne foto to ul. Krupówki w

Główne foto to ul. Krupówki w Zakopanem.
(na wysokości skrzyżowania z ul. Gen. Galicy. Widok w dół Krupówek. Po lewej "Kolorowa" i "Mc Donald", po prawej "Stek Chałupa")
 
Filmik to prawdopodobnie jedno z krakowskich osiedli (obstawiam okolice ul. Czarnowiejskiej, albo ul. Reymonta)

Portret użytkownika Foxtrot

Ochłodzenie po opryskach o

Ochłodzenie po opryskach o tej porze roku jest czymś normalnym z uwagi na słabszą operację słońca. Jest to efekt uboczny jednak samych oprysków nie możemy przerwać ponieważ musi to być proces ciągły aby był skuteczny. Największe ochłodzenie występuje gdy rozpylane są koloidalne patogeny a najmniejsze gdy nanocząsteczkowy stront. Zdjęcia, które przedstawiłeś pokazują rozpylenie na granicy tropopauzy i są wykonane w układzie liniowym gdyż krata lub jak to mówicie "kratownica" o tej porze roku się nie sprawdza z uwagi na przyspieszoną dyfuzję w warstwach podinwersyjnych. Wielu z was długo demaskowało mnie jako agenta NWO a teraz gdy się ujawniłem sami to negujecie - to jest dowód na ile skuteczni jesteśmy w dezinformacji. Pozdrawiam. Jak macie jakieś pytanka dot. oprysków służę pomocą.

Portret użytkownika Medium

Foxtrot napisał: Największe

Foxtrot wrote:

Największe ochłodzenie występuje gdy rozpylane są koloidalne patogeny a najmniejsze gdy nanocząsteczkowy stront. 
Rok temu byam hospitalizowana z powodu krawawienia z układu oddechowego. Przeszłam szereg specjalistycznych badań, które nie wykazały żadnej konkretnej przyczyny. Ani grużlicy, ani raka, ani też stanu zapalnego.
Od wczoraj wieczorem - po kilku dniach po paskowanym niebie - znów pluję krwią!
Wszystkim odpowiedzialnym za chemtrails życzę posmakować smaku własnej krwi w ustach i bulgotania w oskrzelach.
 

Portret użytkownika Medium

Dla nich najważniejsze było,

Dla nich najważniejsze było, że nie prątkuję i nie da się mnie wrzucić w program p/nowotworowy.
Ale gdyby znów doszło do badań laboratoryjnych, to każę im szukać nanowłókien i nieznanych wirusów, a nie jakichś tam prątków i raka.
Byłam w poradni specjalistycznej i doktor bynajmniej nie roześmiała się na moje sugestie na temat chemtrails.
Ponadto zostałam przyjęta BEZ WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI, dziś skierowanie (ponowne), dziś wizyta. Umrzeć wam tak szybko nie dadzą Wink
Farmacja skasowała 20 zeta.
 

Strony

Skomentuj