W Polsce podpalono pierwszy nadajnik komórkowy 5G

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Stało się, w Polsce podpalono pierwszy nadajnik komórkowy. Miało to miejsce w Łodzi, a ofiarą fanatyków 5G padła infrastruktura sieci Play. 

 

Dotychczas podpalano nadajniki głównie w Wielkiej Brytanii i Holandii. Niestety ten neoluddyzm dotarł też do Polski i takich akcji może być więcej. Jak zawsze bierze się to z braku wiedzy. Rzeczy niezrozumiałe łatwiej jest demonizować. W Afryce do dzisiaj od czasu do czasu dochodzi do zamieszek z powodu rzekomych ataków goblinów, w które wierzą miejscowi. Być może doczekaliśmy naszej własnej europejskiej formy tej kultury. 

 

Większość zaciekłych przeciwników technologii komórkowej piątej generacji nie rozróżnia nawet promieniowania jonizującego od niejonizującego. Nie rozumieją podstawowych pojęć fizycznych i nie wierzą gdy im się je objaśnia. Z tego powodu zupełnie nie rozumieją tej technologii, łatwiej jest im uwierzyć w najbardziej dzikie teorie, od 5G rozprzestrzeniającego wirusa po szczepionki z chipem 5G. 

 

W ten sposób ośmieszone zostają całkiem rozsądne postulaty kontroli i ograniczenia smogu elektromagnetycznego. Jest to szczególnie potrzebne w miastach gdzie poziomy ekspozycji na PEM są wielokrotnie większe niż w obszarach mnie zurbanizowanych. Wystarczy sprawdzić ile WiFi dostrzega komputer w blokowisku. 

Zamiast ścigać czarownice utożsamiane z niezrozumiałą technologią telekomunikacyjną 5G l,epiej zadbać o to, aby nie spać z głową na routerze WiFi, własnym czy sąsiada, oraz korzystać z telefonu komórkowego głównie za pomocą słuchawek lub trybu głośnomówiącego. Ekspozycja na PEM na jakie narażone są z tego powodu nasze ciała jest wielokrotnie wyższa niż ekspozycja na promieniowanie emitowane z mitycznych nadajników 4G czy 5G. 

 

Tylko, że w to mało kto z neoluddystów chce uwierzyć, za to nie brakuje chętnych do tego aby wierzyć, że Plus nadający 4G na częstotliwości 2600 MHz nie emitował śmiercionośnego promieniowania, ale nadając 5G na tej samej częstotliwości 2600 MHz nadaje "zabojcze fale 5G". 

 

Neoluddyzm i ruch antytechnologiczny staje się jednym z wyzwań jakie stoją przed ludzkością. Jedni chcą więcej technologii, oczekują wyższych prędkości i szybszych łącz radiowych, a drudzy odwrotnie i na dodatek chcą układać życie tym pierwszym domagając się utrudniania dostępu do Internetu, a najbardziej niebezpieczni z nich, jako metodę działania wybrali podpalanie nadajników. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika no chwileczkę

A kto powiedział, że 4G na

A kto powiedział, że 4G na 2600 nie szkodziło? 3G też szkodzi. Gęstość pola jakie emitują anteny GSM jest przerażająca. W UK powstała mapa ognisk zachorowań na nowotwory na którą nałożono mapę lokalizacji nadajników. I co się okazało? W odległości do 1.5km od anten dochodziło do masowych zachorowań na nowotwory. To są oczywiste, sprawdzone fakty. A problem z 5G to nie tylko pole, ale też częstotliwość, wyjątkowo trefna dla człowieka. Autor zapewne polubił już także mikrofalówki? Nie szkodzą, prawda?

Portret użytkownika Werka

No i bardzo dobrze ktoś

No i bardzo dobrze ktoś zrobił! A autorowi artykułu radzę się jednak samemu douczyć, a nie pouczać innych, bo kompetencji do tego na pewno nie ma. Naukowcy dobrze wiedzą, ze te nadajniki są mordercze i o tym mówią głośno - o ile się nie sprzedali lub nie są zastraszani.

Portret użytkownika premo

Trzeba mieć niezły choas na

Trzeba mieć niezły choas na strychu, żeby coś takiego robić. Jak jakaś sekta, która daje się omamić i są w stanie zrobić wszystko, nawet zabić. Ciekawe jestem czego tak się obawiają częstotliwości, które już są w użyciu czy może małej mocy nadajników i odbiorników.

Portret użytkownika hfghede223

strona zmianynaziemi.pl stale

strona zmianynaziemi.pl stale udowadnia że działa na zlecenie pisząc takieiteksty jak fanatycy 5g czy inne paszkwile ośmieszające tych ludzi. Fakt jest taki, nie powinno się dopuszczać niesprawdzonej technologii tak jak szczepionek. A co do której jest wiele wątpliwości i wypowiedzi naukowców ngatywne.

Portret użytkownika Maryjan_66

Jedna jaskółka wiosny nie

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale... widać, że jakieś lampki alarmowe w końcu się odezwały w tej pogoni za technologią.

Zwollenicy nowych technologii 'G' argumentują, że to dla ludzi, a skoro nie ugotowała ich własna mikrofala ani nie zlasowała mózgu dotychczas używana komóra to czemu nie iśc dalej, przecież może z tego jeszcze większa kasa być? Operatorzy tychże 'G' nawet tłumaczą, że dla zdrowia obywateli, bezpieczeństwa, komfortu i szczęścia. ..A może to jest tak, że mózg już się lasuje podczas korzystania z dotychczaowych 'G',i jego stan relatywnie uznaje, że kolejne 'G' to rzecz normalna. Tak jak z powolnym gotowaniem żaby..

No więc zapytałem znajomą osobę będącą członkiem krajowego zespołu ds wdrażania 5G (pod patronatem władzy i różnych firm) na jakim to etapie jest w Polsce? Otrzymałem odpowiedź, że tymi informacjami nie kazano im się dzielić z innymi. Pewnie dla naszego dobra.

Strony

Skomentuj