W Polsce odbędzie się kolejna demonstracja przeciwko przyjmowaniu imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Facebook/Manifestacja: Polacy Przeciw Imigrantom
W związku z niebezpieczną sytuacją na naszym kontynencie - inwazją migrantów na kraje Europy Zachodniej, Południowej i Środkowej oraz na Bałkany, w Polsce przygotowywana jest druga manifestacja przeciwko przyjmowaniu uchodźców. Przypomnijmy, że Unia Europejska chce wysłać do naszego kraju około 2 tysiące uciekinierów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Demonstracja planowana jest na dzień 12 września (sobota) o godzinie 16:00 i odbędzie się na Placu Defilad w Warszawie. Na dzień dzisiejszy około 2,2 tysiąca osób zgodziło się wziąć udział w tym wydarzeniu. Organizatorami protestu są "Polacy Przeciw Imigrantom" i Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Mazowiecka.
"Spotykamy się żeby zaprotestować wobec polityki imigracyjnej państwa polskiego, które nie prowadząc własnej polityki zagranicznej wykonuje zlecenia osiedlania w Polsce obcych nam kulturowo "imigrantów", nie zważając na interes narodowy."
 
"Wyjdźmy na ulicę i pokażmy, że to My jesteśmy suwerenem i z naszym zdaniem władza musi się zacząć liczyć."

Należy również dodać, że w ostatnim czasie władze Niemiec coraz bardziej naciskają na inne kraje, w tym na Polskę, aby przyjęły do siebie część imigrantów. Nawet Stany Zjednoczone, które oddzielają się od Meksyku wielkim murem, wzywają do poszanowania przysługujących uchodźcom praw. Dlaczego USA nie przyjmą ich do siebie, skoro to właśnie ten kraj jest odpowiedzialny za śmierć i zniszczenia między innymi w Syrii, Iraku i Libii?

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika etto

Jeśli teraz czegoś nie

Jeśli teraz czegoś nie zrobimy, to za 5 lat Polski, jaką znamy, nie będzie. Byłem w Paryżu i Berlinie. Miasta piękne, z wspaniałymi zabytkami, muzeami, kościołami, ale juz dziś strach zapuszczać sie w centrum wieczorem, tyle islamskich band się włuczy i zaczepia ludzi. Już dziś nikt się tam nie dziwi, że chłopak dziewczynę zgwałcił na randce i to ona została za to ukarana przez swoją islamską rodzinę. To u nich objawy wolności religijnej i kulturowej... Czy tak ma być za moment w Polsce? Nie mam złudzeń - nasz rząd podpisze sie pod wszystkim, co mu podstawi pod nos Merkel. Pokażmy przynajmniej że robi to PRZECIW NARODOWI.

Portret użytkownika Alessandro

5 lat Polski, jaką znamy, nie

5 lat Polski, jaką znamy, nie będzie bo młodszych Polacy wszyscy chodząc za granicę. Obecnie Polacy którze mieszkają za granicę są ponad 18 milionów, 1 milion tylko we wielkie Brytanii. I imigrantów którze mieszkają w Polsce są obecnie tylko 0.3% populacji polski. Nawet Polacy nie chcą mieszkać w Polsce i chodzą za granicę, imigranty coraz mniej chcą, oni chcą mieszkać w kraj gdzie ludzi mają lepszą mentalność, jak na przykład w Niemcy, gdzie imigranty są 9% populacji. We Francji sytuacja jest taka bo w przeszłości Algeria była część Francji, i ludzi mogli przyjechać z Algierii do Francji bez wizy i bez problemu, tam są dużo musulmani którze oficjalnie są francuscy i mieszkają całe życie w Francji. Ale polska nie ma taki sam historii, i najważniejsze rzecz, ani Polacy, ani imigranty chcą mieszkać w Polsce, obie szukają lepiej życie gdzieś innego

Portret użytkownika samuel88

wszystko wyglada na

wszystko wyglada na zaplanowana destabilizacje uni europejskiej nie chcemy imigrantow w polsce .dlaczego unia europejska z pania angela merkel na czele nakazuje nam przyjecie imigrantow grozac ucieciem funduszy z uni ale to nie pieniadze z uni tylko wspolne skladki ue w tym polski skladaja sie na majatek uni ktorym dysponuje .okej przyjmijmy ze przyjmiemy te dwa tys imigrantow ale u wybrzrzy libi czeka ich kilka milionow nie mozemy pozwolic aby to przybyli zadomowia sie i pokaza nam wdziecznosc gwalcac nasze kobiety i dzieci taka maja kulture to pedofile i mordercy obcinajacy glowy ludziom precz spowrotem do siebie !!!!!!! my ucieklibysmy do nich to stracilibysmy glowy za nasza wiare !!!!!!

Portret użytkownika capone1

skoro tak europa i ameryka

skoro tak europa i ameryka twierdzi ze nasze sa obozy smierci w oswiecimiu i brzezince to udostepnimy je naszym kochanym imigrantom ? sadze ze sasiedzi z zachodu zachowali troche cyklonu b i beda chetni odsprzedac

Portret użytkownika Zenek :)

Ciekawostka... "Witam Przysz

Ciekawostka...

"Witam
Przyszło do mnie coś takiego aby poszukać, tego prawdziwego prezydenta który jest przeznaczony i wskazany na urząd tego kraju.
Możesz zapytać swoich kolegów i koleżanki aby przemyśleli kto powinien być teraz prezydentem Polski, mogą też sobie to wywróżyć albo wyjasnowidzić. On jest w Polsce.

Druga kwestia o wiele ważniejsza i poważniejsza jest sławiański przywódca duchowy Polski który jest teraz w tym czasie i jest do tego wskazany i przeznaczony. Coś jak Dalajlama ale to nie takie proste.
Gdybym miał trochę więcej siły na pewno bym go znalazł, pojechałbym do niego, porozmawiał, popracował z nim.
Warto spróbować razem, ponieważ im więcej energii w dobrym i szczytnym celu tym jaśniej i klarowniej to wygląda jak jest.
"
(http://porozmawiajmy.tv/wyjscie-ponad-osobowosc-i-wielka-tradycja-polnocy-grzegorz-skura/comment-page-1/#comment-16568)

Portret użytkownika newazne

Tak nadal są najeźdzcami. Nie

Tak nadal są najeźdzcami. Nie dostali się tu drogą legalną z paszportem i wizą. To jest brak poszanowania naszego prawa. Ktoś kto najeżdza twój kraj nie bacząc na prawo w nim panujące jest w swietle prawa najezdzcą i jest tu nielegalnie, powinien byc natychmiastowo wydalony.

Portret użytkownika Pizduś Plastuś

Zero optymizmu – przygotuj

Zero optymizmu – przygotuj się na wysłuchanie prawdy. Przeczytajcie sobie artykuł o takim tytule na wolna-polska.pl, może coś się wam rozjaśni w tej kwestii/horrorze... Sumiennie i systematycznie, te szatanskie plemię żmijowe wdraża swój plan dla tego kontynentu... Przeczytajcie, a wtedy już będziecie pewni do końca, dla czego Polska istnieje teoretycznie już tylko na mapie...,podobnie z resztą, jak cała Europa... Po prostu już za chwilę nas nie będzie...

Strony

Skomentuj