W połowie przyszłego roku będzie potrzebna całkiem nowa szczepionka na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przemysł szczepionkowy rozochocił się tak bardzo, że planuje już tworzenie nie tylko regularnych dawek przypominających, ale także zupełnie nowych preparatów na COVID-19.

Prezes BioNTech, a więc firmy, która w kooperacji z Pfizerem, opracowała pierwszą szprycę na COVID-19, ogłosił konieczność produkcji zupełnie nowej szczepionki, która o wiele skuteczniej będzie chroniła przed kolejnymi mutacjami koronawirusa.

Według Ugura Sahina, nowe warianty osiągną zdolność obejścia ludzkiego systemu immunologicznego w połowie 2022 roku:

W tym roku nowa szczepionka jest zupełnie niepotrzebna, jednak do połowy następnego roku sytuacja może się diametralnie zmienić. To ewolucja, która tak naprawdę dopiero się zaczęła.

Skoro więc ewolucja koronawirusa SARS-CoV-2 dopiero się zaczęła, to można się spodziewać, że "panika", a w zasadzie euforia BigPharmy, jeszcze nie osiągnęła zenitu.

Za chwilę więc będziemy mieli do czynienia z jeszcze większym terrorem szczepionkowym, gdyż dominującą narracją stanie się straszenie niebywałą zdolnością tego wirusa do przepoczwarzania się w choroby znane tylko z horrorów science-fiction.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika yoreck

Cieszcie się

Cieszcie się antyszczepionkowe foliarstwo, zostanie was garstka wybrańców na płaskiej ziemi, bo przecież wszyscy zaszczepieni umrą. A antyszczepionkowe barahło będzie żyło wiecznie w luksusach, swojej marnej egzystencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Binx

jak ci ? : Dr Witold

jak ci ? : Dr Witold Rogiewicz zaczepiony w styczniu i lutym umiera posłanka Anna 
Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już jej nie ma 
Trener Młodzieży Krzysztof Krawczyk Nauczyciel z Gliwic TRENER 
PERSONALNY JACEK KRAMEK 32 lata Trener Łucznictwa Piotr Gonet który 
drwił z Antyszczepionkow i już go nie ma Kalina Mróz dziennikarka 34 
jedna dawka i już jej nie ma Franciszek Pazdan 23 ,Gniewko Herbst - 19 lat, reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł  nagle  po zaszczepieniu sie z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37letni zolnierz w sobote sie zaszczepil w srode zmarl.Arcybiskup Henryk Hoser po pierwszej dawce zle sie poczul i zmarl, 18 letni pilkarz Kacper Zabrzycki zmarl nagle po szczepionce i tak dalej. Zastanow sie 100 razy zanim sie zaszczepisz.
 

Portret użytkownika Premium

Tu gdzie mieszkam to dobre 90

Tu gdzie mieszkam to dobre 90% po Śmiercionce jest, i od paru tygodniu obserwuje jak wszyscy zaczynają kaszleć, w Hotelach, barach, kawiarniach na ulicach wszędzie, oni zaczynają zdychać po tych śmiercionkach, a w gównościekach mówią że ludzie niezaszprycowani leża w szpitalach, pielęgniarki w swoich ubraniach szpitalnych wychodzią z domu i jezdzą autobusami do przychodni czy szpitala i wtych samych ubraniach wracają do domów, może też wnich śpią nie wiem, upośledzenie mózgowe nie do opisania, nie zaszprycowanych obwiniają za całą tą szopke która grają dla Zombiaków żeby coraz wiecej ograniczen robić, oni naprawdę potrzebuje nastepnych dawek ci ludzie sobie do gardeł skaczą jak nie dostaną nastepnych śmiercionek... 

Portret użytkownika Michal20

Ciekawa jest ta nazwa tzw.

Ciekawa jest ta nazwa tzw. dawki przypominającej czyli booster. Booster oznacza też dopalacz. W usa był Worp Speed czyli znana ze star trecka prędkość Łorpowa w zastrzykowaniu. Wy-łorp-owali Amerykanów ale dużo ich ma się  jeszcze w miarę ok, więc szybko włączają dopalacze ( booster). A może to teraz w tym dopalaczu będzie "coś" co zadziała zgodnie z projektem? Bo wcześniej oswajali ludzi aby się nie bali zastrzyku, Szczepany pokazują nam, że wszystko jest z nimi ok i wyśmiewają nas od spiskowców. A tym czasem po dopalaczu się dopiero zacznie, 4 fali nie mogli od paru miesięcy uruchomić bo jak na złość nikt późnym latem niechciał zachorować. 

Portret użytkownika Premium

Moi znajomi którzy wzieli

Moi znajomi którzy wzieli śmiercionki, powiedzieli mi że na początku czuli sie dobrze mieli bardzo dużo energi w sobie, a teraz po paru miesiącach cały czas mają lekkie przeziębienie i że żałują że te preparaty przyjeli, powiedzieli ty nie brałeś tego nie nosisz kagańca i czujesz sie dobrze, nie chorujesz, a my cały czas przeziębieni jesteśmy... tak to działa, śmiercionki przestają działać i obniżają odporność, może dla tego potrzebują nastepne zastrzyki żeby nie padli.. coś jak w tym filmie (Limitless) Jestem Bogiem, jak najbardziej można to do tego porównać... 

Portret użytkownika Heinrich2

Zgadza sie, na jutubie jest

Zgadza sie, na jutubie jest taki kanal- kulawa eksploracja, prowadzony przez sympatycznego jegomoscia, w jednym z ostatnich filmow poruszyl temat szczepien, on jako osoba, ktora zaszczepila sie w lipcu bodaj. Otoz od tego czasu czepiaja sie go wszelkiej masci katary, przeziebienia i inne gowna- jak mowi. Wczesniej nic a nic- mimo iz lazilnw zimie po sztolniach i nie raz mu tylek marzl..

Gdy postawil ten temat przed lekarzem, uslyszal:

- to juz ten wiek, drogi panie!

Polecam sie zapoznac- jak i caly kanal. Ciekawy i bez nadecia 

Strony

Skomentuj