W pobliżu Wałbrzycha rozpoczęto przygotowania do odkopania "złotego pociągu"

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Tak zwany "złoty pociąg" stał się niewątpliwie sensacją minionych wakacji. Początkowo niewiele osób wierzyło, że znalezisko rzeczywiście istnieje, ale wiele wskazuje na to, że tak jest w istocie. Dzisiaj formalnie do rekonesansu terenu przystąpili saperzy.

 

Oficjalnie poinformowano, że przystępuje się do próby dotarcia do zasypanego składu. Prace przygotowawcze polegały na wykarczowaniu terenu w celu ułatwienia kolejnych operacji. Wojewoda dolnośląski, Tomasz Smolarz oświadczył, że teren znaleziska sprawdzą żołnierze z 1. Pułku Saperów z Brzegu. Mają oni za zadanie sprawdzenie czy bezpiecznie mogą ruszyć prace wydobywcze.

Rzekome zdjęcie z georadaru potwierdzające istnienie pociągu

Nie można wykluczyć, że pociąg jest nadal zaminowany, co powoduje, że próba dotarcia do niego bez takiego rekonesansu mogłaby skończyć się tragicznie. Niestety urządzenia, którymi dysponują nasi wojskowi są na tyle słabe jakości, że pozwalają na ustalenie min do głębokości metra. Po przeprowadzeniu badania ma zostać sporządzony specjalny raport, który będzie kluczowy dla podjęcia kolejnych kroków na drodze do wydobycia pociągu.

Odkrywcy "złotego pociągu" - Andreas Richter i Piotr Koper

Oczywiście na tym etapie nie można powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że nie jest to po prostu pociąg pancerny,  ale nie koniecznie ten konkretny, poszukiwany skład ze złotem oraz kosztownościami. Nawet odkrywcy , Piotr Koper i Andreas Richter twierdzą, że mogą się tam znajdowac prototypy broni. Miejmy nadzieję, że wkrótce uda się poznać prawdę na temat tego sensacyjnego odkrycia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Może i jest ten pociąg

Może i jest ten pociąg faktycznie gdzieś tam zakopany ale generalnie to jest odwracanie uwagi od problemu ataku na europę islamskich niby uchodzcców ! Masoneria z TVP już szykuje kolejną falę prania mózgów ! Rafał Otoka-Frąckiewicz, były redaktor naczelny „Uważam Rze”, w ubiegłym tygodniu napisał na Facebooku, że Telewizja Polska codziennie rano organizuje szkolenia dla swoich pracowników. Mają one przypominać o obowiązującej w stacji linii wobec problemu imigracji i stanowisku rządu Ewy Kopacz. Sprawę nagłośnił serwis pikio.pl. Biuro prasowe TVP nie chciało odnieść się do sprawy.„Spotkałem dziś znajomego pracującego na Woronicza. Poinformował mnie, ze każdego ranka odbywają się zebrania redakcyjne (...), w trakcie których dziennikarze, reporterzy, prezenterzy maglowani są propagandowo w sprawie Ludu Pustyni. Obowiązująca linia mówi, że nielegalni imigranci to ubogacenie, uzdrowicielski wpływ na gospodarkę, no wszelkie cuda na kiju, jakie słyszymy codziennie z mediów” – czytamy w komentarzu Rafała Otoki-Frąckiewicza, zaprezentowanym przez pikio.pl.http://www.pch24.pl/tvp-szkoli-dziennikarzy--by-mowili-pozytywnie-o-imigrantach--tak-twierdzi-rafal-otoka-frackiewicz,38445,i.html#ixzz3n4CjtvvK
 
akcja prania mózgów to normalka u masoneri !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj