W Peru po ulewnych deszczach rzeka zabrała dwustuletni hotel

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po ulewnych deszczach przybrały wody Sikri. Rzeka zniszczyła dwustuletni hotel. Do zdarzenia doszło w prowincji Angaraes w peruwiańskim regionie Huancavelica.

Sikri zamieniła się w szalejący potok i zmyła zabytkowy obiekt, który znajdował się nieopodal brzegu. W rezultacie trzypiętrowy budynek La Hacienda spadł do wody, informuje RPP Noticias.

 

La Hacienda powstała dokładnie dwieście lat temu. Obecnie pozostało po niej puste miejsce. Kilku innym domom w okolicy również grozi zniszczenie.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika maniuś

Jaka szkoda że to nie ten

Jaka szkoda że to nie ten hotel w którym kiedyś mieszkałem.A miałbym samą radość że szatanista poniósł wielką stratę. Bo jak na razie to tylko jego domek baby jagi popłynął kilka lat temu. Było o tym i tutaj.

Skomentuj