W Paryżu użyto przemocy wobec katolików bez konsekwencji dla lewackich agresorów

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Działacze skrajnej lewicy (A-Fascists) zaatakowali procesję 29 maja zorganizowaną przez Archidiecezję Paryską. Procesja upamiętniła setki księży i zakonnic zabitych podczas Komuny Paryskiej (marzec-maj 1871) przez socjalistycznych przestępców i nienawidzących Kościoła.

 

W okresie terroru Komuny rozpętano prześladowania Kościoła, zajęto świątynie, zamknięto szkoły katolickie, aresztowano i stracono setki księży, zakonnic i mnichów, w tym arcybiskupa Paryża George'a Darboya, który został zastrzelony w więzieniu przez socjalistycznych morderców. Był trzecim arcybiskupem Paryża, który zmarł gwałtownie w latach 1848-1871.

 

W niedzielę socjalistyczni przestępcy ponownie pokazali swoją skłonność do przemocy i nienawiści. Kopali katolików i rzucali w nich szklanymi butelkami, w tym w osoby starsze i w dzieci.

 

Katolicki dziennikarz Sachin Jose opublikował na Twitterze.com zdjęcie mężczyzny rannego w głowę, który otrzymał pierwszą pomoc w karetce.

 

Media oligarchów, które narzekają na „zbrodnie z nienawiści” tylko wtedy, gdy im to odpowiada, nie nagłaśniają tego aktu przemocy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Z każdym dniem liczba ataków

Z każdym dniem liczba ataków na chrześcijan i przypadków chrystianofobii się zwiększa, a władzom wielu krajów (w tym francuskiego i polskojęzycznego) jest to na rękę. Macron zresztą nie kryje się z nienawiścią do katolików i sam kontynuuje trwającą od wielu lat politykę burzenia kościołów lub przekształcania ich na hotele, dyskoteki czy restauracje. On sam też przyzwala na akty agresji jak ten w Paryżu (nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że on je opłaca).

W Polsce sytuacja też nie wygląda lepiej. Rzekomo "konserwatywny i katolicki" PiS z jednej, a PO, SLD i wściekłe macice z drugiej wzajemnie nakręcają spiralę nienawiści i prowokują lewaków do ataków na duchownych oraz wiernych, niszczenia bram i elewacji kościołów, a także oblewania pomników religijnych farbami. Niekiedy wykorzystują do tego portale społecznościowe i służby, które wiernie wykonują ich rozkazy (wystarczy przypomnieć sobie co działo się na Marszu Niepodległości czy kontrmanifestacji podczas Parady Równości w Białymstoku w 2019 r.). Lewacy mogą sobie bezkarnie napadać innych, a policja im na to pozwala.

Portret użytkownika Quark

U nas też pałowano

U nas też pałowano uczestników marszu niepodległości i nikt za nic nie odpowiadał - bo działo się to za przyzwoleniem i na rozkaz uwczesnej władzy , podobnie jest tam. Komuniści zawsze wszystko i wszystkich niszczą pod pozorem budowy "lepszego i sprawiedliwszego" świata . A dopiero potem się okazuje , że nie jest ani lepiej ani sprawiedliwiej tylko GORZEJ.

Skomentuj