W Panamie rośnie pęknięcie skorupy ziemskiej

Kategorie: 

Źródło: internet

W panamskiej prowincji Bocas del Toro, doszło do znacznego pęknięcia ziemi. Po raz pierwszy zostało ono wykryte 11 czerwca w okolicy Almirante i od tego czasu cały czas się poszerza.

 

W tej chwili szerokość i głębokość pęknięcia wynosi do kilku metrów. Ze względu na poważne zagrożenie z około 10 budynków ewakuowano wszystkich mieszkańców. W tej chwili do swych domów nie może wrócić już 35 osób.

Mieszkańcy są w panice, bo pęknięcie rośnie i grozi kolejnym domom. Władze Panamy obiecują przygotowanie lokali zastępczych gdzie przesiedleni zostaną ci, którzy utracili domy na skutek pęknięcia skorupy ziemskiej.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pseudonick

Dzisiaj moja koleżanka (nie,

Dzisiaj moja koleżanka (nie, akurat tej nie deflorowałem xD) wysnuła ciekawą koncepcje. Mianowicie według niej wzrost temperatury jaki ostanio rejestrujemy jest sztucznie generowany przez międzynarodowe NWO i tym podobne ustrojstwa w celu wymuszenia na ludziach szerszego używania urządzeń wentylujących. Co o tym sądzicie? Nie spotkałem się dotąd z taką teorią a wydaje się warta przedyskutowania :) 

Portret użytkownika vixen

ok. sugerujesz ze niezbyt

ok. sugerujesz ze niezbyt intensywnie wdychamy chemtrails przez co zmiany genetyczne zachodza zbyt powoli ? ciekawa koncepcja i bardzo prawdopodobna , a skoro juz o globalnym ociepleniu , wzroscie temperatury na globie i takich tam bredniach , zastanawia mnie , dlaczego producenci smart,ip,i szajs fonów z uporem maniaka montuja akumulatorki które trzeba 2 x dziennie ładowac , a moze chodzi o regularny monitoring danych poprzez ładowarki , nie wydaje wam sie ?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Masz mądrż koleżankę.

Masz mądrą koleżankę. Oczywiście, że podwyższenie temperatury atmosfery jest generowane sztucznie dzięki programowi chemitrails i instalacji HAARP jak i podobnych. Podgrzewanie jonosfery promieniowniem mikrofalowym powoduję, że testuje się na nas globalną mikrofalówke...

 Natomiast z tym szerszym uzywaniem urządzeń wentylujących ... czy to na pewno ta sama koleżanka powiedziała, czy jakaś idiotka źle zrozumiała...?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Dżony Bravo

Zaczyna się od metrowych

Zaczyna się od metrowych pęknięć, później to przyspiesza i po kilku latach będziemy mieli kilkadziesiąt "Wielkich Kanionów" który rzekomo powstawał 4 i pół miliarda lat. Prawda jest taka że wody potopu w ciągu zaledwie kilku tygodni uformowały brzegi Wielkiego Kanionu pośród osadów popotopowych. YT: Młody wiek ziemi. YT: Bóg nie umarł. No chyba że ktoś wierzy w ewolucję i powstanie czegoś z niczego ale wiadomo że 4,5 mld lat (nie wiadomo skąd wiadomo ale wiadomo że wiadomo), to niech nie marnuje swojego cennego czasu i niech nie ogląda.

Strony

Skomentuj