W okolicach Chicago spadło koło samolotu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Władze Chicago potwierdziły, że koło spadło z małego samolotu nad miastem i wylądowało na dziedzińcu domu jednego z mieszkańców.

 

Chicago Aviation Administration podało, że jednosilnikowy samolot Pilatus PC-12 został zauważony z powodu iskier, kiedy wylądował w czwartek wieczorem na międzynarodowym lotnisku O'Hare. Urzędnicy zauważyli, że brakuje podwozia po lewej stronie samolotu, gdy maszyna zatrzymała się bezpiecznie.

 

W międzyczasie policja odpowiedziała w rejonie Jefferson Park na doniesienia o upadku podwozia samolotu w dzielnicy mieszkalnej. Sąsiedzi powiedzieli, że koło wydało głośny dźwięk, uderzając o ziemię na podwórku prywatnej posesji, między budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

 

Według lokalnych mieszkańców nikt nie został zraniony przez koło i nie było doniesień o znacznych zniszczeniach majątkowych. Federalna Administracja Lotnicza i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu oświadczyły, że rozpoczęły wspólnie dochodzenie w sprawie incydentu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj