W odpowiedzi na działania reżimu w Kanadzie, ludzie rozpoczęli bieg na banki

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Według doniesień z Kanady, dyktator premier Trudeau , swoją decyzją o zamrożeniu kont bankowych protestujących przeciw sanitarnej dyktaturze w ramach Konwoju Wolności. Władza sięgnęła po bezprecedensowe środki nacisku i dobitnie pokazała co stanie się z naszymi pieniędzmi jeśli rządzący uznają, że jesteśmy wrogami ludu. W odpowiedzi na takie działania wychowanków WEF i Klausa Szwaba, jak Trudeau, Kanadyjczycy ruszyli do banków po gotówkę skutecznie blokując tamtejszy system finansowy.

 

Na skutek nieodpowiedzialnych działań rządzących kanadyjskich komunistów, doszło do załamaniu systemu bankowego w Kanadzie. Stało się to po tym gdy premier Trudeau ogłosił zamrożenie rachunków osób krytykujących władzę. Ludzie masowo zaczęli wybierać pieniądze oczyszczając konta oraz zabierać gotówkę z banków. Politycy chcieli, żeby banki odcięły ludzi od pieniędzy, a może okazać, że to ludzie odetną banki od pieniędzy. 

 

To zachowanie obywateli kraju klonowego liścia w oczywisty sposób wyjaśnia dlaczego władza nienawidzi gotówki i robi co może, żebyśmy zostali z cyfrowym kontem pełnym ważnych przez ograniczony czas "pieniędzy" elektronicznych zwanych roboczo CBDC ( Central Bank Digital Currency). Tylko obecność gotówki powoduje, że ludzie mogą funkcjonować bez łaskawej zgody na to ze strony rządzących. Działania rządu kanadyjskiego względem protestujących dowodzą, że obawy wyrażane pod względem cyfrowego pieniądza są jak najbardziej uzasadniony, a rządzący już teraz próbują niszczyć swoich wrogów za pomocą wrogiego wykorzystania systemu bankowego.

 

Dowodzi to oczywistego faktu, że nie wolno pozwolić na pozbawienie ludzi gotówki, nawet jeśli politycy będą się starali obrzydzić ją za pomocą celowo indukowanej inflacji. Z gównianym tracącym na wartości pieniądzem jest słabo, ale jak widać po przypadku kanadyjskim, gdybyśmy byli już bez gotówki tylko z cyfrowym CBDC, bylibyśmy zupełnie zgubieni. Swoją drogą ciekawe czy ktoś może sobie wyobrazić co by się działo gdyby polski rząd zablokował pieniądze na kontach na przykład działaczy KOD lub lewicowych aborcjonistek. Wycie lewicy słychać by było chyba na Księżycu, a tymczasem jeśli ktoś protestuje przeciwko lewackiej dyktaturze, to wszystkie opcje są dobre i nikt w mediach nie śmie się nawet zająknąć o tym bezprawiu w negatywny sposób.

 

Kanada przeszła od dobrze znanego i u nas kłamstwa o "wytrzymaniu jeszcze dwóch tygodni w celu spłaszczenia krzywej”, do „jesteś zwolniony, jeśli nie dostaniesz szprycy”, a nawet „twoje konto bankowe zostanie zamrożone, jeśli będziesz przeciwko nam pokojowo protestować”. Tak się kończy, gdy odda  się władzę komunistom. Konsekwencje rządów lewicy są zawsze takie same, chaos, bieda i zamordyzm.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 777

Efekt Polskiego Ładu: urzędy

Efekt Polskiego Ładu: urzędy skarbowe łatwiej poznają nasze konta i finanse

Zgodnie z zapisem zawartym w programie o przewrotnej nazwie Polski Ład, od 1 lipca urzędy skarbowe uzyskają łatwiejszy dostęp do informacji bankowej dotyczącej obywateli, nawet jeśli nie będą oni objęci statusem podejrzanych.

Tak radykalne zwiększenie uprawnień pracowników fiskusa stanie się faktem dzięki drobnej z pozoru zmianie jednego z przepisów. Zastąpiono w nim sformułowanie „podejrzany” określeniem „osoba fizyczna”.

„Związek Banków Polskich mówi o bardzo niebezpiecznym wyłomie w prawie. A resort finansów uspokaja, że skarbówka prześwietli tylko konta osób, co do których już prowadzone są czynności sprawdzające” – czytamy na portalu Money.pl.

Według ZBP zburzone zostaną obowiązujące dotychczas zasady rządzące prawem instytucji państwowych do tajemnicy bankowej. – Nawet prokurator w postępowaniu karnym nie ma dostępu do informacji objętych tajemnicą bankową na etapie wcześniejszym [w postępowaniu przygotowawczym, przed postawieniem komukolwiek zarzutów] – ocenia Tadeusz Białek, prezes ZPB.

– Już nie tylko szef Krajowej Administracji Skarbowej czy naczelnicy urzędów celno-skarbowych, ale każdy naczelnik urzędu skarbowego właściwego dla danego podatnika, będzie mógł żądać od banków informacji w sytuacji tylko prowadzenia czynności sprawdzających związanych z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, a zatem na etapie postępowania przygotowawczego – precyzuje ekspert prawa bankowego, dr Remigiusz Stanek.

Każdy urząd skarbowy będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego o rachunkach i pełnomocnictwach do nich, o obrotach, wpływach, obciążeniach, tytułach, nadawcach i odbiorcach przelewów. Fiskus znacznie łatwiej dotrze też do zestawień zawartych umów kredytowych, pożyczek, sposobów ich zabezpieczenia, historii skrytek sejfowych czy też danych o papierach wartościowych posiadanych przez klientów banków.

Ministerstwo Finansów przekonuje, że o informację bankową na temat osoby fizycznej US będą mogły występować tylko w przypadkach gdy „żądanie występuje w związku z wszczętym już postępowaniem przygotowawczym lub czynnościami wyjaśniającymi odpowiednio w sprawie o przestępstwa, lub wykroczenia oraz przestępstwa skarbowe lub wykroczenia skarbowe”, a nie dowolnie wobec każdego obywatela.

Portret użytkownika ​euklides

Czy Urszula Lejen uśpiła już

Czy Urszula Lejen uśpiła już swoje dzieci zastrzykiem od Pfizerka jak Magda Goebelsowa? Jeśli nie to najwyższy czas, bo przewiduję rychłą klęskę Trzeciej Rzeszy UE, a tego psychika patologicznej niemki na pewno nie wytrzyma.

Portret użytkownika Robaczkowa

Jest zupełnie odwrotnie.

Jest zupełnie odwrotnie. Obecny świat cierpi na brak demokracji. Większość ludzi którzy rządzą, mają realną władzę wcale nie była wybierana w wyborach powszechnych. Czy my Polacy wybieraliśmy np. takiego premiera Morawieckiego (antypolską szuję) ? Nie, nie wybieraliśmy. Podstawia się nam jakieś miernoty, o których pochodzeniu niewiele wiemy, które były programowane w szkółce dziadka Szwaba tak jak chcieli globaliści. Większość premierów (tych najważniejszych, na całym świecie) to tacy podstawiani ludzie ze szkółki Szwaba. A w Polsce wybieramy prezydenta, który ma bardzo ograniczoną władzę w porównaniu z podrzutkami premierami. Na wybór członków rządu też nie mamy realnego wpływu bo tylko wybieramy partię nie konkretnych ministrów. Dlaczego w Polsce zostają ministrami jakieś miernoty, ludzie którzy nawet nie są obywatelami Polski i nawet nie umieją dobrze mówić po polsku? Wiadomo o kogo chodzi. Tych ministrów nikt z nas nie wybierał w głosowaniu. Oni się wzięli z kapelusza.  To jest skandal. Polacy nawet ci, którzy się interesują polityką niektórych ministrów zupełnie nie znają. To są ludzie z nikąd,  o których nawet nie można znaleźć jakichś dokładnych informacji, dokładnego życiorysu, przebiegu ,,kariery". Często ludzie bez wykształcenia kierunkowego, bez ukończenia odpowiedniej wyższej szkoły.

Jedyną szansą zmiany jest właśnie demokracja bezpośrednia taka jak w Szwajcarii.

Tych dziadów w najważniejszych komisjach europejskich w Brukseli też Europejczycy nie wybierają bezpośrednio. To klika i ten rządzi który ma układy. Taka Urszula co wodę leje też nie była wybierana bezpośrednio przez ogół Europejczyków tylko dostała władzę na skróty.  I to jest zaplanowane. To nie ma nic wspólnego z demokracją . To jest niewolnictwo. Odwrotność demokracji. 

W Polsce demokracja to by była jak by  zamiast prezydenta wybierano premiera i następnie członków rządu - poszczególnych ministrów. Bo prezydent w Polsce nie ma realnej władzy, jedynie może zawetować jakąś ustawę. Nie kreuje kierunku zmian, nie ma realnego wpływu na decyzje rządu.  A nasz rząd robi sobie to co chce i nawet nie informuje Polaków o swoich poczynaniach. 

Dziady wprowadzają nam zamordyzm koronawirusowy, podpisują umowy wojskowe z innymi krajami bez wiedzy Polaków, ulegają wpływom z Izraela czy USA , biorą łapówy od wielkich korporacji, wyprzedają polskie surowce i inne zasoby, pozwalają obcym wojskom i organizacjom na stacjonowanie na terenie Polski ( Nie myślę tylko o wojskach USA i Wielkiej Brytanii ale też o Izraelczykach, którzy się panoszą na polskich lotniskach, noszą broń) i mają nas w dupie. To jest niewyobrażalne. Żaden Polak sobie tego nie życzy. Prawie nikt by się na to nie zgodził gdyby zapytano Polaków o ich zdanie w referendum. Dlaczego podejmuje się tak ważne decyzje bez referendum? To jest skandal. Zaprzeczenie demokracji. 

Dlaczego w Polsce zorganizowano miedzynarodowe spotkanie przeciwko państwu Irańskiemu bez zawiadomienia o tym Polaków? Polacy szanują i podziwiają Irańczyków. Oni zawsze pomagali Polakom. Dlaczego rząd robi takie rzeczy wbrew absolutnej większości polskich obywateli? To jest najgorsze skurwysyństwo. To nie ma nic wspólnego z demokracją.

Dlaczego polscy lotnicy wojskowi od kilku lat latają do Izraela i biorą udział w ćwiczeniach wojskowych lotniczych na Bliskim Wschodzie? Kto do cholery ich tam wysłał? Wojsko polskie to ma bronić polskich granic, a nie straszyć spokojne państwa na Bliskim Wschodzie. Od kiedy to Izrael jest naszym sojusznikiem? To już przeprosili za to że chcieli wyciągnąć od Polaków miliardy dolarów i oczerniali nas na arenie międzynarodowej?  Nie, nadal knują!  I takie państwa mamy popierać? Mamy z nimi prowadzić wspólne ćwiczenia wojskowe? Czy Polacy mają na to jakiś wpływ? Czy Polacy chociaż o tym wiedzą?  Ktoś Polaków o to pytał? I to ma być demokracja?

Nasz piepszony ,,rząd" robi co chce, działa zupełnie odwrotnie do woli Polaków. Wiekszość Polaków nie chce mieszać się w wojnę na Ukrainie. Ukraińcy historycznie nigdy nie byli przyjaciółmi Polaków. Mordowali Polaków w bestialski sposób też polskie kobiety dzieci i starców. Nigdy za to nie przeprosili. Dzisiaj na Ukrainie czci się ludzi którzy odpowiadali za ludobójstwo Polaków. I nasz rząd chce pomagać takiemu krajowi wbrew Polakom, wbrew własnym obywatelom? To ma być demokracja?

Jeżeli będzie wojna to mnie też wezmą w kamasze mimo to, że jestem kobietą. Nie chcę tłumaczyć dlaczego jestem zagrożona bo nie o to chodzi.  Ale ja to wszystko pierdolę i celowo będę dla nich jedynie balastem. 

Dlatego nie można ślepo ufać rządowi. Potrzebne jest obywatelskie nieposłuszeństwo. Robić powinniśmy tylko to co uznajemy za słuszne i dobre dla nas i dla Polski. Tak jak np. ze szczepieniami - czynny opór - nie szczepimy się. Jak nas będą chcieli zabrać do woja to spierdzielamy i nie odbieramy zawiadomień, nie ma nas! Jesteśmy nie wiadomo gdzie! Niech sobie sami siebie zmobilizują.

Nie mówię już o tym, że od kilku dni pod sejmem powinien stać tłum ludzi rządających aby nasz kraj nie mieszał się w nie nasze wojenki. Tak wiem! Nic nie zdziałamy. ALE LUDZIE W CAŁEJ EUROPIE TO ZOBACZĄ W INTERNECIE.  I TO JEST WAŻNE!  TO JEST ISTOTNE!  TRZEBA CHOCIAŻ POKAZAĆ KIM SIĘ JEST, CZEGO SIĘ CHCE.  NIE MOŻNA BYĆ POSŁUSZNYM BARANEM. To tak samo jak ci kierowcy w Kanadzie. Niby nic nie zmienili. Walczy się z nimi.  Ale wszyscy myślący ludzie na świecie wiedzą o protestach. Ogladają ich w internecie. Podziwiają ich. A tego skurwiela Trudeau już cały świat nienawidzi i kojarzy z Hitlerem. Te protesty otworzyły ludziom na całym świecie oczy. Już nie można udawać, że czarne jest białe. A jeżeli nawet się udaje to już i tak nikt w to nie wierzy. 

Portret użytkownika ​euklides

Ludzie w Polsce wybierają

Ludzie w Polsce wybierają prezesów partii, Kaczyńskiego albo Tuska. Gdyby nie chcieli to by nie wybierali, więc czy to jest demokracja bezpośrednia czy pośrednia to nie ma większego znaczenia, bo większość ludzi jest po prostu tępa. Tragiczne jest to, że tępi rządzą mądrymi. Dlatego żadna forma demokracji nie jest dobra. Należy wprowadzić anarchizm - wtedy kretyni dostaną to na co zasługują, czyli kiepski los, a mądrym będzie się powodzić. No i wreszcie zacznie się pozytywna ewolucja, gdyż idioci będą równać do mądrych, a nie mądrzy do idiotów. Proste.

Portret użytkownika Q

A co tu Jezus ma do rzeczy ?

A co tu Jezus ma do rzeczy ? On nie zginął tylko sobie zwyczajnie umarł - jak to człowiek. Zapoznaj się z jego naukami , to nie jego trzeba naśladować ani czcić bo był tylko człowiekiem ale brać przykład z tego co osiągnął - a była tym "czymś" świadomość chrystusowa (to tylko nazwa) , czyli najwyższy dostępny człowiekowi poziom świadomości . On zawsze powtarzał (pytając) : "Czy nie wiecie , że bogami jesteście ?".

Mówisz , że "demokracja rujnuje narody świata" .. skoro tak to co proponujesz zamiast niej ? Póki co jest to najbardziej sprawiedliwy układ samoorganizacji (w demokracji bezpośredniej oczywiście) gdzie decyzje podejmuje ogół społeczeństwa a nie tylko jednostki rządzące. Tak naprawdę nie mamy demokracji lecz partiokrację , bo to nie lud decyduje ale członkowie partii politycznych i tak jest na całym świecie , więc to nie demokracja "rujnuje" ale partiokracja czyli rządy jednostek uzurpujących sobie prawo do władzy.

{Ps. I nie mów , że się znów przypie****am bo tak nie jest , lecz dzielę się z Tobą swoimi przemyśleniami , co pozwoli Ci spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej strony abyś mógł poszerzyć swoje rozumienie czyli świadomość.}

Portret użytkownika drako_tr

Do Q ..."Czy nie wiecie , że

Do Q ..."Czy nie wiecie , że bogami jesteście..." to, że mamy maleńki kryształek Boga Prawdziwego w sercach, nie czyni z nas Bogów, tylko uzmysławia, że jesteśmy częścią czegoś większego.

"On nie zginął tylko sobie zwyczajnie umarł " mylisz się, Jezus został zamordowany na zlecenie pasożydów, za to, że podarował ludziom prawdę...ich nienawiść do Niego, jest chyba najlepszym dowodem na to, komu służą i kto już na nich czeka z "nagrodą", za ich przeogromny wkład w mordowaniu Słowian, prawdziwych posłańców Boga Prawdziwego.

Żeby zrozumieć, czemu pasożydy nienawidzą i Jezusa i Słowian, zapoznaj się z poniższym materiałem, tylko na chwilę odstaw cała swoją wiedzę i uprzedzenia:

 

"Słowianie uczyli Żydów pisać, kuć żelazo oraz budować domy i łodzie..."

 

"Najciekawsze to co celowo zakryte"

Ewangelia św. Andrzeja.

"I powiedział mu Jezus: chodźcie do narodów wschodnich, zachodnich i południa, tutaj gdzie żyją synowie i córki domu Izraela. Do języczników północy (Słowian) nie chodźcie, bo oni są bezgrzeszni, nie znają oni grzechów i występków domu Izraela.”

Portret użytkownika Q

Może i jesteśmy częścią

Może i jesteśmy częścią czegoś większego , ale to pierwsze zacytowane zdanie uzmysławia właśnie , że my wszyscy i każdy z osobna może zostać (uruchomić funkcję w sobie) "chrystusem" , o czym Jezus bardzo często mówił ludziom na "wykładach" - przejrzyj NT (albo przestudiuj raczej) a sam się przekonasz. Co do jego śmierci , to "zginąć" oznacza zgon gwałtowny np. w wypadku czy od broni a Jezus raczej umierał dość długo .. czyli umarł a nie zginął. 

Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam.

Portret użytkownika drako_tr

Nie długość agoni ma

Nie długość agoni ma znaczenie, tylko jej powód, w tym przypadku "zginąć" oznacza też "zostać zabitym", czy może zostać skazanym na śmierć.

Deczko źle interpretujesz słowa Jezusa, który mówił wyraźnie, że Bóg Prawdziwy jest jeden, a my mamy tylko jego cząstkę, która jednak nie czyni z nas Bogów....jeszcze.

Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sami, w żaden sposób nie uruchomimy w sobie "Chrystusa", bo to nie jest funkcja w mikserze, tylko dar, który aktywuje się samoczynnie, gdy osiągniemy wymagany poziom duchowości Smile

Strony

Skomentuj