W Norwegii islamiści zażądali niepodległości dla dzielnicy Oslo grożąc zamachami terrorystycznymi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie trzeba było długo czekać, aby również w Norwegii pojawiły się żądania eksterytorialności dzielnic okupowanych przez muzułmańskich nielegalnych imigrantów, którzy są w krajach skandynawskich obdarzani hojnie pieniędzmi tamtejszych podatników. Poczuli się oni tak pewni, że zażądali uznania, że dzielnica Oslo, o nazwie Grønland nie jest już częścią Norwegii.

 

W oficjalnym liście skierowanym przez niewdzięcznych imigrantów do norweskiego rządu można przeczytać żądania i obelgi. Nie wygląda na to, aby ta bezczelność spotkała się z adekwatną odpowiedzią, co więcej, prawdopodobnie policja zastanowi się teraz czy nadal kontroluje Grønland.

„Nie chcemy być częścią norweskiego społeczeństwa. Również nie uważamy za konieczne, aby się wyprowadzić, ponieważ jesteśmy urodzeni w Norwegii i tutaj się wychowaliśmy. A ziemia Allaha jest własnością wszystkich. Ale niech Grønland stanie się nasz. Ogrodźcie dzielnicę i dajcie nam rządzić nią jak chcemy. To jest najlepsze dla obu stron. Nie chcemy żyć razem z takimi brudnymi zwierzętami jak wy”

Społeczeństwa europejskie są zupełnie sparaliżowane tym, co widzą i boją się nazywać to po imieniu obawiając się łatki rasisty. Dochodzi do takich absurdów, że czarna czy ciemna skóra napastników, którzy zgwałcili 14 letnią dziewczynę w Norwegii zostało skazanych na łagodne wyroki takie jak prace społeczne. Można powiedzieć, że posiadanie ciemnej skóry jest swego rodzaju kartą, który ułatwia wyjście z więzienia jak w grze Monopoli.

Ryzykowny plan europejskiej masonerii, aby rozpuścić chrześcijaństwo islamem, z pewnością się nie uda. Już teraz islamiści będący w Europie i do niej ściągający uważają, że fundowane z naszej pracy zasiłki są formą podatku na niewiernych, dżizji, który muszą płacić wszyscy innowiercy żyjący na ziemi muzułmanów. Oni zaplanowali przejęcie Europy na kilka pokoleń, ale niedawno sprawy znacznie przyspieszyły i już do 2020 roku w Niemczech będzie 20 milionów muzułmanów. Nikt nie ma zamiaru się integrować, chcą pieniędzy, darmowych domów i samochodów.

 

Lista roszczeń rośnie każdego dnia i swoista proklamacja niepodległości dzielnicy Oslo, Grønland , jest dowodem na to, w jakim to idzie kierunku. Nie ma mowy o tym, że oni są gośćmi w Norwegii, słabi Norwegowie muszą się ugiąć i zrozumieć, że oni są u siebie i kraj ten stracił kolejny fragment swojego terytorium, nawet jeśli formalnie jest inaczej. Ekspansja populacji muzułmańskiej przy jednoczesnej depopulacji chrześcijan to prosta droga do przejęcia Europy. Najeźdźcy zresztą wcale się z tym nie kryją, że dokonują podboju.

 

Czasy spokoju kończą się już i jeśli norwescy radykałowie straszą nowym 11 września lub 22 lipca, to nie jest dobrze. Tamte społeczeństwa są w potrzasku, bo muszą płacić tym ludziom dżizję, bo tak chce europejska lewica, a jeśli przestaną ją płacić wybuchnie seria intifad jak w Strefie Gazy. Innymi słowy "pieniędzmi Allaha" dawanymi jego wyznawcom kupujemy sobie trochę czasu przed nieuchronną wojną religijną.

 

Na baczności muszą się mieć też europejskie kobiety, nieprzywykłe do takiego traktowania jak w islamie. Większość zwolenniczek młodych islamistów żyje złudzeniami, że będą czułymi kochankami jak ich męskie prostytutki z arabskich kurortów turystycznych, ale prawdziwe życie jest niestety bardziej brutalne. Fala gwałtów w Danii spowodowała, że miejscowi lewacy postanowili działać i zaczęli organizować dla tych młodych byków ze spuchniętymi jajkami lekcje wychowania seksualnego. Tylko skończony dureń sądzi, że to pozwoli opanować sytuację.

 

Inwazja islamistów na Europę idzie całą parą i podbój kontynentu realizują oni zadziwiająco łatwo, zgodnie z planem, praktycznie bez oporu. Niezbyt rozgarnięci Europejczycy otumanieni przez dążącą do samozagłady lewicę, jeszcze się nie zorientowali co się z nimi dzieje, ale na szczęście coraz rzadziej witają z kwiatami przybywające wciąż kolejne zastępy armii używanej w tej nietypowej wojnie hybrydowej.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika gnago

Cóż należy wypełnić ich

Cóż należy wypełnić ich żądania , ogrodzić mocnym płotem granicznym takim co kule zatrzyma . Wycofać wszelkie służby państwowe. A za płotem automatyczne karabiny maszynowe. . Problem rozwiąze się sam bo i zasiłki poza państwem się nie należą. Ale uciekinierów odsyłać do aftyki w pontonach

Portret użytkownika Zenek :)

Już za chwileczkę, już za

Już za chwileczkę, już za momencik, na niebie zacznie Gwiazdka się kręcić.... tfu znaczy KAHINA...... W sumie to należy podziwiać semitów za ich wrodzony debilizm. Przecież od dawna wiadomo iż POLIN znaczy PRZEZ WPIEPRZANIE SIĘ W SPRAWY LACHÓW WYMRZESZ (jako naród). A ci nadal jak mega mega....mega dauny lezą do Polski szukając tu WŁASNEJ ZAGŁADY..... bo się w instrukcji APOKALIPSY nie doczytało "tekstu napisanego ZBYT DUŻYM DRUKIEM". Normalnie BEKA Z DAUNÓW i ich arabskich czy murzyńskich kuzynów.... BIALI są znani w ich mitologiach jako DEMONY, i jak się Gwiazka zacznie kręcić wielu w BULACH i ŚMIERTELNYCH SKOWYTACH pozna DLACZEGO należało się biblijnemu robactwu trzymać JAK NAJDALEJ OD POLSKI, tak jak to było w PRZYKAZANIACH danych mojrzeszowi. Ale dla wielu nacji BĘDZIE TO JUŻ OSTATNIA NAUKA..... ;p

Portret użytkownika Rodak

Czy takie  działania  to

Czy takie  działania  to  część planu USA i Angli, przxy  współptracy  Francji  i  Niemiec, w  celu  wuwołania  konfliktu  na  dużą  skale  w  Europie, po  to aby  Europa  prosiła  o zrobienie  porządku, na  co  te  wymienione  kraje  szybko  przystaną  i  tym  sposobem  wprowadzony  będzie  NWO  i  cvzipowanioe  ludzi.
Czy  zgodzimy  sie  na  to ?  
Myslę, że  trzeba  współpracowac  z  najeźdźcami  dla  wyeliminowania  planu  elit, któe  zawsze  dziłały mna  szkodę  ogółu.

Portret użytkownika Q...

Poniekąd. To część starszego

Poniekąd. To część starszego planu, planu trzech wojen światowych w/g scenariusza lucyfera i Alberta Pike'a. Z naganianymi tu najeźdzcami niestety współpracować się nie da. Są mentalnie i duchowo zablokowani. Coś jak rzucony czar albo opętanie.

Portret użytkownika nel35

Jeżeli myślisz tak jak

Jeżeli myślisz tak jak piszesz, to już jesteś stracony. U nich nie istnieje żadna współpraca.  Dopóki czują się słabsi, siedzą cicho. Przyklad z Norwegii jest dobitnym dowodem na to, że maja Norwegów za śmieci, mówią o tym otwarcie. Jedyne, co mogloby ten kraj uratować, to pacyfikacja całej dzielnicy, a tego na pewno nie zrobią. Na początek powinny się skończyć pieniądze od allaha.
Jeżeli ten przypadek nie ocuci rządców Europy, to w przyszlym roku będzie mobilizacja.

Strony

Skomentuj