W nocy z 16 na 17 lipca 2019 roku nastąpiło zaćmienie Księżyca

Kategorie: 

Źródło: Internet

Gdy nasz naturalny satelita przechodzi przez cień Ziemi, następuje zjawisko zwane zaćmieniem Księżyca.  W dużej części świata było ono obserwowane dzisiejszej nocy.

Nie było to pełne zaćmienie Księżyca ale tylko częściowe. Mimo to stanowiło wdzięczny obiekt obserwacji astronomicznych.  Sieci społecznościowe zostały wręcz zalane zdjęciami nietypowo wyglądającego Księżyca.

 

W czasie zaćmienia nasza planeta, nasz satelita i Słońce znajdują się w jednej linii, a Ziemia jest umiejscowiona pomiędzy Słońcem i Księżycem. Właśnie z tego powodu przykrywa swojego naturalnego satelitę odcinając go od blasku Słońca. 

W nocy z 16 na 17 lipca wystąpiło właśnie takie częściowe zaćmienie Księżyca. Srebrny glob  znalazł się w mniej więcej 66 procent cienia Ziemi. Innymi słowy jego tarcza była przykryta w 2/3. Zjawisko to było również widoczne z terytorium Polski.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Pudło ze znaczeniem. 

Pudło ze znaczeniem. 

Ta pełnia z zaćmieniem była FINISZEM i linią oddzielającą tych co się NAWRÓCILI i BĘDĄ ZBAWIENI a całą POZOSTAŁĄ RESZTĘ... czyli "apokaliptyczny" "wsad" do piekła.

 

ta pełnia to też ZWIASTOWANIE UPADKU STAREGO, NAZISTOWSKIEGO, SATANISTYCZNO-ABLOWO-MOJRZESZOWEGO "NIEBA".... i jego wszelakich kapłanów w (różnoskrojonych) kondomach

 

czyli DEFINITYWNY KONIEC ŻYDOSTWA NA TEJ PLANECIE...

 

ZŁODZIEJE POLSKIEJ (też LECHICKIEJ, SCYTYJSKIEJ, WANDALSKIEJ etc) WŁASNOŚCI mają OSTATNIE TYGODNIE NA ODDANIE KRADZIONEGO wraz ze 1000% NAWIĄZKĄ.

 

....potem ODBIERZEMY wszystko "KIJEM".....  tfu....  LEGIONAMI "KIJI"

 

PS.

organizowaną właśnie z mozołem INSCENIZACJE pod Megido se możecie już teraz wsadzić w "żydowską chorobę rewolucyjną".... (patrz marks, lenin, bandera, merkel, hitler, clinton, piłsudzki, kaczelnik...i wielu innych)

jest BEZ ZNACZENIA 

 

JEDYNY WASZ RATUNEK tkwił w

A) NAWRÓCENIU

Dirol SPŁACENIU w 100 kilogramowych sztabkach złota dwóch rzędów cyferek z tzw ZEGARU BALCEROWICZA.....  

POKUTY ZA WASZE ZBRODNIE na Polakach

teraz to wszystko już BEZ ZNACZENIA bo  

" SIĘ KARŁY ZLATUJĄ "

z całego kosmosu 

 

i WSIO KAPUT.... nawet mamon(a) soros

 

Portret użytkownika Medium

Zenek, te astrolożki grają

Zenek, te astrolożki grają terminami o nieco mniejszej wadze gatunkowej. Niektóre pojęcia nawet do głowy im nie przychodzą, a jeśli już, to nakładają na to cenzurę. Połączenie Saturna z Plutonem, Księżycem i Południowym Węzłem i to jeszcze w opozycji do Słońca jest dostatecznie rzadkim zjawiskiem. Można to matematycznie wyliczyć wychodząc z cyklu zaćmień - saros, obrotu Sarurna i obrotu Plutona wokół Słońca.

Pani Honorata Northdufter (ta blondynka) podchodzi poważniej, lecz emocjonalnie, bo sama jest słonecznym Koziorożcem.

Podzielę się filmem, który warto byłoby przetłumaczyć. On z pewnością jest tej wagi, co waga ostatnich zaćmień:

Божественный Траст. Злата Носова [Boskie zaufanie. Złata Nosowa]

Portret użytkownika Zenek ;)

A tu masz o JEDNYM Z

A tu masz o JEDNYM Z SYMPTOMÓW KOLEJNEGO żydoUPADKU, kolejnego WYMARCIA ablowych DINOZAURÓW, tym razem OSTATECZNEGO i CAŁKOWITEGO (patrz warunki przetrwania poprzedniego cyklu czyli PRZYKAZANIA)

 

KRYSZTAŁ TEJ GÓRY JEST MIEJSCEM NIEZMIERNIE ENERGETYCZNYM... SZYSZYNKĄ ZIEMI...
MIEDZY WYMIAROWĄ BRAMĄ.... MATRYCĄ WIEDZY....
TO Z TEGO MIEJSCA 13 LIPCA 2019 POPŁYNĘŁA W ŚWIAT ISKRA, KTÓRA ROZPALA OGIEŃ ZMIAN NA CAŁEJ ZIEMI

13 LIPCA OTWORZYŁA SIĘ PRZYSŁONA Z KRYSZTAŁOWEGO POLA INFORMACYJNEGO IV WYMIARU. 
WIEDZA ZDEPONOWANA W KRYSZTALE UAKTYWNIŁA SIĘ DOKONUJĄC WPISU W NASZYM POLU MORFOGENETYCZNYM.. TERAZ KADY CZŁOWIEK DUCHOWY BEZPOŚREDNI MA DO NIEJ DOSTĘP... NIE TYLKO POPRZEZ ENERGIĘ CZAKR W SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA.. BOWIEM DEPOZYT WIEDZY Z KRYSZTAŁU POPŁYNĄŁ PODZIEMNYMI LEY LINES ( ŚWIATŁOWODY ZIEMI) ALE RÓWNIEŻ ZAISTNIAŁA ONA W W OTACZAJĄCYM NAS POWIETRZU , KTÓRE WDYCHAMY W KAŻDEJ SEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA. 

POWIETRZE , TO CZĄSTECZKI WODY.. KTÓRA MA JUŻ NOWY KOD ŻYCIA, NOWĄ WIEDZĘ I I NOWĄ WYŻSZĄ ENERGIĘ.

WIEDZA WDYCHANA RAZEM Z POWIETRZEM PRZEZ KAŻDEGO CZŁOWIEKA ... STAJE SIĘ DLA NIEGO DOSTĘPNA NA POZIOMIE JEGO ŚWIADOMOŚCI... KAŻDY CZŁOWIEK DUCHOWY ZACZYNA NIĄ ŻYĆ. 

I znowu nam się udało! 

Dziękuję P. Ryszardzie za wytrwałość w byciu STRAŻNIKIEM KRYSZTAŁOWEJ GÓRY! 

 

 

http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=265.msg2555#msg2555

 

a tu możliwośćć osobistego pogratulowania "WYBAWCY"

 

 

Żywie 27-28.07.2019 
http://www.zywie.pl/  
http://www.zywie.pl/pliki/plan_festiwalu_2019.pdf

 

 

 

Strony

Skomentuj