W Niemczech zgodnie z prawem powstało nowe państwo

Kategorie: 

źródło: korwin-mikke.pl

W Niemczech zgodnie z prawem powstało nowe państwo - podaje serwis "Alternews". Wg doniesień, nowe państwo "Nowe Niemcy" powstało na ponad 9 hektarach w mieście Wittenberg w landzie Saksonia-Anhalt. 

Nowe państwo ma już tysiące obywateli, drukuje własną walutę, engel, wydaje prawa jazdy i rejestracje samochodom. Jednym z warunków otrzymania obywatelstwa, jest zrzeczenie się obywatelstwa RFN. Państwo ma być całkowcie wolne od podatków. Utrzymywać ma się m.in. z pyrolizy. Nowe Niemcy szybko rosną. Codziennie do nowego państwa zgłasza się ok. 20-30 osób, by zostać jego obywatelami. 

 

Dzisiaj już niewiele osób pamięta, ze Niemcy od zawsze były zbitkiem państw. Dopiero pod koniec XIX wieku nastąpiło zjednoczenie większości z rozdrobnionych księstw. Nie wszystkie państwa na to przystały i dlatego do dzisiaj jest wiele krajów w których obowiązuje język niemiecki, ale nie stanowią części składowej Republiki Federalnej Niemiec. Do dzisiaj przetrwał na przykład Luksemburg, bedący częścią UE a Księstwo Lichtenstein, na którym musieli się wzorować załozyciele Nowych Niemiec do dzisiaj funkcjonuje odrębnie jako monarchia i jest jednym z najbogatszych państw świata.

 

Eksperyment z Nowymi Niemcami może się szybko skończyć, albo tak jak Państwo Hutt River w Australii może być niespodziewanie uznany jako twór polityczny. Wtedy zostanie nam jak najszybciej pojechać tam i założyć firmę w nowych, lepszych Niemczech.
Źródło: neudeutschland.org, youtube.com

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: maciejgracjan
Portret użytkownika maciejgracjan

Komentarze

Portret użytkownika Stary Jack

Witajcie, Od kilku lat w

Witajcie,
Od kilku lat w kręgu znajomych opowiadam o zamiarze wyjazdu z Polski, zrzeczenia sie obywatelstwa / nie narodowosci /i zamieszkania na jakiejś wyspie najdalej od Europy. A mam wiek przedemerytalny!!
A tu widzę mozliwość zalozenia Nowego Państwa, co mi sie podoba. Mam nawet do tego celu odpowiedni teren 80 Ha.
Macie bardzo ciekawe pomysły i jak czytam wszystkim lub prawie wszystkim  ten system polityczny się znudził.
Idę pisać konstytucję Nowego Państwa :)>
 
pozdr.
 
 

Portret użytkownika Polak

  A ja się boję takich zmian(

 
A ja się boję takich zmian( jak w Niemczech), nowe państwa w państwie, wyodrębniania itp. Bez względu na to co sie dzieje w naszym kraju i jak ciężko jest, to i tak bardzo mocno czuję się Polakiem i jestem od urodzenia DUMNY z POCHODZENIA.  Dziękuję i pozdrawiam całą Polskę
Olesno Opolskie

Portret użytkownika DD

Państwo a narodowość to dwie

Państwo a narodowość to dwie różne rzeczy Wink Oni zrzekli się obywatelstwa co nie znaczy że nie są już niemcami. Np. gdyby w polsce coś takiego było i mieszkali by tam sami polacy, to chęnie bym się zrzekł papierka zwanego obywatelstwem i uwolnił od tego dziadostwa. Kultywował bym polską tradycje, obyczaje itd... i byłbym polakiem, bo czuł bym się polakiem. A jak na chwile obecną, coraz bliżej nam do europejczyka a nie do polaka. 

Portret użytkownika maciejgracjan

"Pentagram zwrócony jednym

"Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem do góry zwany jest Pentagramem Białym, jest on odzwierciedleniem sacrum - siły boskiej. Może również odzwierciedlać pięć zmysłów człowieka, pięć żywiołów: powietrze, wodę, wiatr, ogień i światło, oraz pięć światów: fizyczny, eteryczny, astralny, mentalny i duchowy, ukazując wyższość umysłu człowieka nad wszelkimi innymi żywiołami i zmysłami. Nie ma w tym nic złego i zero okultyzmu."

Be yourself, no matter what they say

Portret użytkownika wiarus51

Napisałeś o czym mówiłem dziś

Napisałeś o czym mówiłem dziś w południe. Dokładnie obejrzałem transmisję, którą zamieściła w internecie niezalezna.pl. W tej całej proklamacji mnóstwo było symboliki satanistycznej. Nawet na walucie mają czapkę błazna I pentagram. 

Portret użytkownika liselotte

mister napisał: Dla

mister wrote:

Dla niewiedzacych:Nowe panstwo niemieckie zostalo zalozone przez nazistow.
Prosze wejsc na ich strone i poczytac.www.neudeutschland.org

Chyba pekne ze smiechu! Czytac trzeba chyba umiec.... Nazistowskie Niemcy sa te, ktore z calej sily napedzaja do Europy. Serce mnie boli jak widze, ze Polska za tym idzie....

Strony

Skomentuj