W Niemczech wybuchła bomba lotnicza z czasów drugiej wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy niemieckiego miasta Limberg obudzili się na dźwięk eksplozji, która pozostawiła krater wielkości domu na polu. Najwyraźniej eksplozję spowodowała pozostała bomba z drugiej wojny światowej. Niewybuchy są problemem w Niemczech i innych krajach europejskich, ponieważ, jak się okazuje, broń może czasem eksplodować.

 

Do incydentu doszło dokładnie na polu w Ahlbach, na północ od Frankfurtu. Mieszkańcy miasta donieśli, że słyszeli i poczuli silną eksplozję we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, chociaż chyba nikt tego nie widział. Następnego przeprowadzono wizję lokalną i znaleziono krater o szerokości 10 metrów i głębokości 4,5 metra w środku pola jęczmienia.

 

Saperzy doszli do wniosku, że urządzeniem wybuchowym była bomba lotnicza o wadze 250 kg zrzucona przez aliantów podczas drugiej wojny światowej. Bomba była prawdopodobnie uniwersalną bombą M43, AN-M43 lub AN-M64. Bomby ogólnego przeznaczenia przebijają trzy, a nawet cztery piętra budynku, zanim wybuchną, więc nic dziwnego, że ta bomba była tak dobrze zakopana.

 

Thomas Eisenmenger, właściciel pola twierdzi, że większe szkody niż bomba, wyrządzają gapie, którzy przychodzą oglądać miejsce zdarzenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Normin

Ooooch… Wielkie dzięki za

Ooooch… Wielkie dzięki za niezwykle „brawurowy” i jakże poruszający artykuł! …

Tak, tak… bo to są znaki czasu… bo naziści myśleli, że ich KARMA uległa przedawnieniu… a tu pierdut... ZNAK z góry… za manipulacje i oszustwa historyczne… za ludobójstwo i HOLOKAUST SŁOWIAN… za dalsze knowania i oszwabianie NAS i NASZEJ KRAINY… a nawet za to, że dokonując na NASZYCH terenach makabrycznych mordów i utylizacji zwłok w piecach które nie spełniały żadnych norm emisji spalin… teraz bezczelnie NAS zmuszają byśmy to MY tym zwyrodnialcom płacili za wydumane CO2…!!!

Dodatkowo od jakiegoś czasu naziści wraz z naZIJONistami wprowadzają i nasilają bezczelną narrację o rzekomych „polskich obozach śmierci”…!!!

I za to właśnie KARA dla nich zostaje ODWIESZONA…!!!

Tutaj o CO2 >>> https://www.youtube.com/watch?v=8IGBw8jnxv4 - Kto najbrudniejszy w Europie? Niemcy pierwsi…

A tutaj… ZNAKI CZASU… których to owieczki nie chcą dostrzec >>> https://www.youtube.com/watch?v=ndf7WXcg80Q - Ustawka Notre Dame… >>>

A są też tacy magicy co to twierdzą, że to wszystko są PRZYPADKI…

- Więc do miłego PRZEBUDZENIA…

Portret użytkownika KRNABRNY

No PEWNIE ŻE ZNAK! ....

No PEWNIE ŻE ZNAK! .... wygłada jak kółko, ale znak demona to nie wiem za bardzo po czym poznaleś? Dla mnie to znak że w tym miejscu uprawę szlag trafił, to również znak że trzeba będzie się narobić żeby posprzątać ten bajzel, jest to również znak że trzeba sprawdzić, czy nie ma tego więcej:-))))) Jest to również znak że lubisz straszyć ludzi co jest znakiem że sam masz w sobie strach

Portret użytkownika coco oo

mam w sobie lęk i strach od

mam w sobie lęk i strach od zawsze .gdyby nie on już pewnie bym nie żył .w demony nigdy nie wieżyłem ale w ludzi gorszych od demonów i bardziej krwiżerczych w baranich skórach którzy zwiodom wielu piękną mową i objetnicami .gdy usłyszycie piękną i pochlebną mowę nie słuchajcie bo was zwiedzie jak głos morskich syren ,zatykajcie uszy i przełączajcie kanał na inny .

Portret użytkownika KRNABRNY

to oczywiste że to była bomba

to oczywiste że to była bomba bez wychodzenia z domu. Alianci słyneli z tego że obrzucali bombami niemieckie pola uprawne, aby wyniszczyć ich gospodarkę rolną:-) Na dodatek cicha noc więc było mnóstwo możliwych czynników wyzwolenia detonacji akurat teraz....aliancka bomba bez dwóch zdań!!!:-)

Portret użytkownika lommo

Nie wpadłeś na to że bombowce

Nie wpadłeś na to że bombowce nie leciały sobie bezkarnie i były nieustannie atakowane począwszy od ostrzału z ziemi poprzez ataki myśliwców , i czesto dowódcy postrzelanych bombowców podejmowali decyzję o pozbyciu się bomb nawet gdzieś nad polami i podjęciem próby powrotu do Angli. Były specjalne komanda z złożone z więzniów typu takich co nie chcieli podpisać Volsklisty a powinni co dokopywali się do tych bomb i rozbrajali. Połowa bomb miała zapalniki czasowe więc nie zawsze były to niewybuchy. Może system zapalnika się jakoś zdeformował i po latach od jakieś korozji jednak zadziałał i wybuchło. Ta praca przy bombach była na tyle niebezpieczna że osobom tam skierowanym z góry wypisywano akt zgonu  i wysyłano rodzin. W przypadku wybuchu często nie było najmniejszych śladów po kopaczach. Po wojnie było wiele zdziweń jak spisani na straty jednak pojawiali się domu.

Skomentuj