W Niemczech spłonął obóz dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Niemczech w obozie dla uchodźców wybuchł pożar. Policja nie wyklucza, że ogień został zaprószony przez samych imigrantów. Na razie aresztowano pięciu podejrzanych.

 

 

W niemieckiej Hövelhof wieczorem 05 stycznia br. spłonął obóz dla uchodźców, donosi Zeit Online. Co najmniej 57 osób zostało rannych, w tym jedna bardzo poważnie.

 

Należy zauważyć, że jeden z budynków został prawie całkowicie zniszczony. Oficjalnie przyczyna podpalenia nie jest jeszcze znana. Policja nie wyklucza, że sytuacja została sprowokowana przez samych uchodźców lub poprzez jakieś zaniedbania w eksploatacji obiektu. W sumie obóz jest domem dla około 500 ludzi.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika Taki

Nachodzcy spalili Materace bo

Nachodzcy spalili Materace bo byli niezadowoleni z warunkow Mieszkaniowych.

W Kolonii jest oboz z Cala kultura : W tamtym Roku byly kontenery a w Tym juz stoja wymurowane Domki z skrzynkami na Listy, i boisko do kosza.Zyc nie Umierac """

Portret użytkownika b@ron

ciekawe czemu tak cicho o tym

ciekawe czemu tak cicho o tym a to już 4 lata... swoją drogą, to zastanawiający jest fakt, że za taki czyn go zwolnili za kaucją... a przecież sprawa jest banalnie prosta... ekstradycja i dożywotni zakaz wstępu do kraju którego zasad nie potrafisz się dostosować

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj