W Niemczech rozpoczyna się antyislamska rewolucja

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Wygląda na to, że niemieckie społeczeństwo tresowane od dawna w politycznej poprawności, zaczyna się powoli budzić z lewackiego letargu. Impulsem ku zmianie była seria napaści na kobiety w sylwestrową noc, co jest teraz tłumaczone jako "kulturowa gra w gwałt" zwana po arabsku taharrush. Niemcy zrozumieli nagle, że są zagrożeni we własnym kraju i ktoś urządza im podbój ich samych za ich własne podatki. Nic dziwnego, że zaczęły się masowe protesty.

 

Wczoraj w Niemczech ludzie manifestowali w kilku miejscach i nie ma dnia, aby nie przybywało kolejnych miejsc. W Erfurcie na głównym placu manifestowało 10 tysięcy osób. Wśród skandowanych haseł pojawiły się i te żądające nowych wyborów. Oczywiście znaczna część lewicowych mediów przemilcza takie protesty utrzymując społeczeństwo w niewiedzy.

Równie liczne manifestacje miały też miejsce w Lipsku, Kolonii i w Hamburgu. W niemieckim społeczeństwie rośnie sceptycyzm względem przyjmowania wszystkich jak leci, co postuluje kanclerz Angela Merkel. Obecnie aż 62% ludzi uważa, że rzekomych uchodźców jest zbyt wielu. Jednak będzie ich jeszcze więcej.

Obecnie trwa zima, która nieco osłabia islamską inwazję na Europie, ale jeśli tylko pogoda się poprawi, według najbardziej niepokojących szacunków do Niemiec może przyjechać jeszcze nawet 10 milionów islamistów. Europejscy politycy wspominają teraz półgębkiem, że kraje europejskie, w tym Niemcy, będą musiały zmierzyć się ze znacznie większym napływem "uchodźców", niż ten, który doprowadził teraz do kryzysu migracyjnego. W drodze do Europy może być obecnie od 8 do 10 milionów ludzi znajdujących się w regionach kryzysowych.

Jeśli niemieckie społeczeństwo nic z tym nie zrobi zostanie utopione w Islamie. Ich styl życia będzie musiał się zmienić i będą musieli dostosować się do zwyczajów swoich gości. Zresztą właśnie takie oczekiwania padają obecnie ze strony lewackich polityków i sprzyjających im niemieckojęzycznych mediów. Tuszowanie gwałtów i przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów w myśl politycznej poprawności można nazwać obrzydliwością, a rady dla kobiet, aby nie wychodziły z domów, a napadnięte trzymały napastników na odległość wyciągniętej ręki są haniebne.

Takie ustalenie przez rządzących, że islamiści są nową rasą panów, musi prowadzić do buntu w każdym normalnym społeczeństwie. Być może nie można za takie uważać społeczeństwa niemieckiego, ale z historii wiemy, że ma ono zdolność do samoorganizacji, która potrafi być doprawdy niszcząca. Miejmy nadzieje, że swoją złość Niemcy przeleją nie na sąsiadów, ale na tych, którzy prowadzą względem nich wojnę hybrydową z uchodźcami jako "zielonymi ludzikami".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika mrao

Brudasy zaniedługo dostaną od

Brudasy zaniedługo dostaną od helmutów papiery pozwalające na swobodne podróżowanie po całej Europie.jak im przyjdzie na myśl przyjechać do raju  zwanego Polska to tylko sie mozemy modlic żeby nam starczyło sił rżnąc i tłuc brudasów. A bedzie ich chroniło prawo ustanowione przez lewacką hołotę która tylko po to stworzyła strefę schengen zeby wymieszac narody jak w diabelskim kotle. Co zrobisz kiedy brudas , tfu bogaty brudas przyjedzie do Polski i wykupi dom twojego sąsiada, bo ten umrze albo zapragnie sie wyprowadzić do Ameryki?
W Polsce , zycie jest sporo tańsze i jak oni sie zorientują ze za zasiłki na 10 bachorów moga być królami zycia u nas, to kto ich zatrzyma? A kto zatrzyma kilkudziesięciu śniadych pojebów zeby nie próbowali zakłocić przebiegu imprezy z papieżem?  Chyba nie nasza policja? To jest nasz obowiązek tłuc każdego kolorowego zanim zapusci korzenie w naszej ojczystej ziemi i zanim ściągnie swoje baby i bachory. Zanim nie bedzie za późno

Portret użytkownika Niewolnik1979

W krajach muzulmanskich jest

W krajach muzulmanskich jest poligamizm, oznacza to ,ze jak jeden facet ma 4 zony, to zakladajac ze srednio jezs 45:55 mezczyzn do kobiet ( wojna, imigracja zmniejsza procent mezczyzn do kobiet) to 3ch muzulmanow z napuchnietymi jajami, musi zadowolic sie kozami :). To jest powod naturalnego rozwoju agresji wobec kobiet w islamie, doslownie mowiac wiekszosc z nich nie zamoczy jak nie zgwalci. Przez setki lat ta agresja w nich sie zakorzenila, a my musimy zrobic wszystko zeby te zwierzeta trzymac jak najdalej od europy, niestety to sie juz nieudalo. Wiec co teraz zrobic? Musimy zaczac sie organizowac w wieksze grupy i naciskac wladze lokalne zeby nieprzyjmowala zadnych smierdziuchow. Jesli juz do tego doszlo musimy im utrudnic zycie, zastraszac (czyli wykorzystac ich wlasna bron) do tego stopnia zeby sami uciekli, pewnie do liberalnych niemiec. Pamietajcie ze teraz zozgrywa sie partia szachow, w ktorej wygrywaka bogaci i politycy, kazdy wie o kogo tu chodzi. Ale ich jest malo, a sila to ilosc, jesli przejrzymy ich ruch, a mamy ludzi na calym swiecie( oczywiscie jak sie zorganizujemy odpowiednio) to spokojnie wybronimy sie i zaatakujemy nawet :). A jak mozna ich zaatakowac? Przeciez armie swiatowe,policja itd to ludzie juz doskonale wyszkoleni do walki za nasze pieniadze, i jestem pewny ze stana po naszej stronie w ostatecznej rozgrywce ( lepiej zabic kilku "zydow" niz do wlasnego narodu strzelac, kazdy zolnierz odmowi, przeciez oni mieszkaja wsrod nas i maja podobne poglady). Oni juz wiedza ze przegrywaja, dlatego tak panicznie gromadza majatki ( kryzysy, podwajanie majatkow najbogatszych w pare lat), pewnie sprobuja ale wszystkich niezabija. Najpierw pozbedziemy sie czarnego wirusa a pozniej "ich", zapewniam was ze odpowiednie grupy juz sie organizuja i mysla o tym. Mamy ogromna przewage, najlepszych informatykow czy hakerow, najlepiej wyszkolonych zolnierzy, szpiegow i mase pieniedzy, zasobow, jedzenia ( bo to my je wytwarzamy) musimy tylko wiedzie z kim walczyc. Czy ktos jest na tyle odwazny zeby zrobic pierwsze posuniecia? Za nim pojda tlumy

Pozdrawiam

Portret użytkownika nabuchodonosor

przyjacielu! juz jest za

przyjacielu! juz jest za pozno   na ratunek bialego europejskiego medialnie porazonego Goia!!:) ostatnio we francji glownodowadzacy talmudysta oficjalnie zaproponowal aby stan wojenny byl utrzymany w ....nieskonczonoscavc!! a co to oznacza w praktyce ? to samo co oznacza obecnie we szwecji...!!jak biala szwedka zostanie brutalnie zgwalcona przez murzyna lub innego o sniadej cerze:) a w trakcie gwaltu niechcacy go zranila obcasem!! to talmudyczne sady orzekaja jej wine i oskarzaja o ..ksenofobie i rasizm:):) identycznie bedzie i w niemczech i juz jest we francji!! jednynie BIALI SLOWIANSCY ROSJANIE I ...WIERZE ZE POLACY ROWNIEZ NIE BEDA SIE PODDAWAC TALMUDYCZNYM PRAWOM I ..."STADARDOM " W JEWROKOLCHOZIE!!

Portret użytkownika Waldemar

Ależ jaki tam "lewacki

Ależ jaki tam "lewacki letarg"... Przecież islamistów sprowadzili do Niemiec... kapitalistyczni, chrześcijańscy demokraci i unia chrześcijańska CSU, aby mieć tanią siłę roboczą ( =niewolników). Tyle, że chłopaki zaplanowani na etaty niewolników okazali się cwaniakami większymi niż niemieccy "chrześcijanie" Wink Język

Portret użytkownika Klaudia1985

To nie przepowiednie.To plan

To nie przepowiednie.To plan NWO gdzie jz wielu krajów chcą stworzyć jeden kraj z jedna religia.I widzę ze wlasnie do tego dążą a ta religią bedzie Islam.To Se wybrali religie.Ale z tego co wygląda to tak jest bo oni nie tylko sa w Niemczech :/

Portret użytkownika cogito ergo sum

"...we wszystkich

"...we wszystkich podręcznikach w sposób jednoznaczny pisze się o życiorysie Mahometa: urodzony w 570 r.n.e w Mekce, wiódł z powodzeniem życie kupca, pierwsze objawienie w 610 r., ucieczka do Medyny w 622 r., triumfalny powrót do Mekki w 630 r., śmierć w 632 r. ..."
"...Koran nie jest „dziełem Mahometa lub Arabii”, lecz zbiorem wcześniejszych judeo-chrześcijańskich tekstów liturgicznych, zebranych razem na potrzeby późniejszych wieków. ..."
http://www.fronda.pl/a/kim-tak-naprawde-byl-prorok-mahomet,47293.html
"Średniowieczna astronomia islamu"
"... W wiekach średnich największy wpływ na rozwój astronomii miały dokonania astronomów islamu i prowadzone przez uczonych europejskich poszukiwania doskonalszej wersji systemu Ptolemeusza, które zaowocowały ostatecznie modelem heliocentrycznym Mikołaja Kopernika (1473-1543).  ..."
"... W krajach islamu funkcjonowały również duże obserwatoria astronomiczne, wyposażone w instrumenty i mające liczny personel ..."
http://www.wiw.pl/astronomia/0001a3-historia.asp
Wczasie bitwy pod Wiedniem w 1683 roku, w czasie II wojny światowej w latach 1939 - 1941, podczas katastroficznych wydarzeń w Polsce w latach 1979 - 1980 / Rotunda, Okęcie, Otłoczyn /, w 2001 roku w czasie atku na WTC - Jowisz i Saturn / największe planety Układu Słonecznego / znajdowały się zawsze blisko siebie.
Mahomet urodził się , miał objawienie i powrócił do Mekki także podczas złączenia Jowisza z Saturnem...
Wszystkie znaki na Ziemi i Niebie wskazują, że faktycznie planowana jest jest jakaś wielka awantura  na świecie w latach 2020/2021...

Strony

Skomentuj