W Niemczech nieznana choroba zabija ptaki

Kategorie: 

Źródło:

Niemieccy ekolodzy zgłaszają obecnie problem, który dotyczy ogromnej liczby martwych sikorek.

 

Pierwsze przypadki śmierci ptaków odnotowano 11 marca br. Nie wiadomo, co powoduje śmierć sikorek, być może mamy do czynienia z nową chorobą.

„Zostaliśmy poinformowani o pierwszych przypadkach wykrycia martwych ptaków 11 marca. Znaleziono je w Nadrenii - Hesji i Nadrenii - Palatynacie” - powiedział ekspert ds. ochrony ptaków NABU. „Do 8 kwietnia ich liczba wzrosła do 150 sztuk. Martwe ptaki znaleziono głównie w Westerwald, Nadrenii - Palatynacie oraz w środkowej części Hesji na zachodzie Turyngii” - dodał Marius Adrion.

Sikorki stały się ofiarami tej choroby, która pojawiła się dopiero wiosną. Na pewno nie jest to żadna ze znanych chorób ptaków. Wszystko to sugeruje, że mamy do czynienia z nową, szybko rozprzestrzeniającą się chorobą zakaźną.

 

Ptaki chore na tę chorobę są obojętne, nie boją się obecności ludzi, odmawiają jedzenia. Często ich dzioby i oczy są zamknięte, ponadto wydaje się, że mają problemy z oddychaniem.

 

Eksperci NABU mają nadzieję, że dzięki pomocy miłośników ptaków, którzy monitorują informacje na stronie internetowej organizacji, będą mogli szybko uzyskać więcej danych na temat choroby i podjąć odpowiednie działania.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika NoProblemJest

W temacie albo nie - jak kto

W temacie albo nie - jak kto sobie wyczyta: Sikorki przylatują do karmnika różnego gatunku. Sikora modra, sikora bogatka itd. I uwaga na czym polega ich wyższość gatunkowa - one się nie pokrzyżują. 

Portret użytkownika piotrek

Gdy sterują 4,5GHz aby covid

Gdy sterują 4,5GHz aby covid 19 był bardziej agresywny dla zainfekowanych ludzi działają odpowiednie częstotlwiości i moce GSM na które covid19 został zaprojektowany, wtedy giną ptaki od czestotliwości i mocy przesyłu znajdując się na drodze tych transmisji kierunkowych. Cały czas od tego giną ptaki nie od dzisiaj, pszczoły itd. jest to skrzętnie zatajane bo to wynalazki i narzędzia NWO do kontorli nad społeczeństwami na ich sposób realizowanymi od dziesiątków lat ! 

Portret użytkownika axell69

To nie jest  nie znana

To nie jest  nie znana choroba ,  brak owadów powoduje   zanikanie ptaków , oprócz incydentów jak w arcie , istnieje  poważny  problem  przesączony chemią , innymi słowami  brak żarcia  odsyła lub przyciąga  ptactwo  do krajów  robalami i gąsienicami płynących , w naszym jeszcze są  robale  jednak nie jadalne  nawet  dla  padlinozerców , nadzieja na to  że może te hieny pustynne odpuszczą sobie nasz niemiły dla nich teren jest  znikoma .Wracając do tematu ptaków , w  deuczlandzie jest przepis  który  zabrania  mordowania  owadów  (pszczół , os)  kary są  dość wysokie , natomiast  nic ten przepis nie mówi o  pasosżytach i gdyby tak  tych beznapletkowych pozbawić  dostępu do koryta to oddalą  się ?"?    Moim zdaniem raczej  NIE  bo Karmniki pełne jadła (% z podatku plus bezspadkowe i concordat) w Polsce som i będą tak długo  , na ile  będziemy pozwalać .Nie macie już dość  tego gówna ?? paso szytów , złodziei  kłamców   oszustów naciągaczy  i tych  co  z ambony  i tych co z  sejmowej  jak i takich  co niby  do końca  świata  i  dzień  dłużej   będą  NAS kuwa  Obrabiać !!

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ciekawe co to?

Ciekawe co to?

Może nagłe niedotlenienie po strzale 5G, do 61,8 Ghz? Malutka agregacja krwinek? Czopy w naczyniach? Albo po prostu zwykłe duszenie brakiem "dostępu" do tlenu? Ptaki mają worki powietrzne za płucami, więc powietrze przechodzi im przez płuca 2-krotnie. Są wybitnie zależne od tlenu, bo latanie to spory wysiłek dla mięśni. Zatem nagły niedobór tlenu w locie to : upadek z wysoka i śmierć na miejscu.

Ciekawe jakie jeszcze znajdą wytłumaczenia dla innych, "dziwnych zjawisk niewiadomego pochodzenia".

Póki co nienasz rząd zabiera się konkretnie do roboty, bo ma zamiar wpuścić Sztuczną Inteligencję do sieci 5G ( w porywach do 61,6 G) :

https://www.dobreprogramy.pl/Koronawirus-i-5G-Brak-zwiazku-informuje-PIiT,News,107395.html

Rozkręcają się chłopcy-beznapletkowcy.

Ciekawy jestem, czy wszyscy, ale to wszyscy(?) to rozumieją? Bo to już nie jest śmieszne, zwłaszcza, że równolegle z 5G była rozwijana technologia "inteligentnego pyłu". Zachowanie "wirusów" można modyfikować używając wysokich częstotliwości. To jeszcze do tego Sztuczna Inteligencja??? Na razie piszą o "utracie węchu i słuchu od wirusa Covid 19". A co następne stracisz od 5G/Covid 19/AI ?? Wzrok? Rozum?? Czy już wszyscy, qrwa, potracili ???

Obudźcie się ludzie, bo za chwilę stracicie tożsamość i będziecie bezwolnymi biorobotami.

Pozdrawiam myślących.

Portret użytkownika znakiwszedzie

wyciagaja wnioski jak

wyciagaja wnioski jak radzieccy uczeni co mucha ogluchla po wyrwaniu skrzydel i nie lata na komende.. ptaki sa obojetne i nie boja sie ludzi bo przez problemy z oddychaniem sa niedotlenione, slabe i pewnie im wszystko jedno bo tak sie zle czuja po prostu.. wiec "tajemnicza choroba" atakuje ich pluca, a nie robi z nich wpierw obojotne istoty - taka zamiana miejsca informacji robi roznice, a po co? bo moze o czym ja juz w styczniu pisalem koronek zaraza ptaki a teraz tez i jest dla nich zjadliwy..

Strony

Skomentuj