W Niemczech migranci mogą gwałcić kobiety, ale najważniejsze „mają być chronione”

Kategorie: 

youtube.com
W celu uspokojenia niemieckich kobiet po ataku noworocznym w obozach dla uchodźców rozpoczęto rozdawanie darmowych prezerwatyw.

<--break->

 

 

Jesienią niemiecka organizacja na rzecz walki z AIDS wezwała producentów antykoncepcji, aby pomogli dostarczyć „migrantom to, czego potrzebują”. Na apel odpowiedziało aż czterech wytwórców prezerwatyw. W sumie do uchodźców trafiło ponad 150 tys. kondomów.

 

Według Kronen Zeitung, takie działanie ma na celu „uspokojenie kobiet po masowej przemocy seksualnej w noc sylwestrową w Kolonii, a także złagodzenia skutków po gwałcie na dziesięcioletnim chłopcu na basenie wiedeńskim".

 

Od co najmniej 10 miesięcy kraje UE dosłownie dławią się falą uchodźców. W ciągu roku do Europy przyjechało około 1,2 miliona imigrantów. Jest to największy kryzys migracja od czasów drugiej wojny światowej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika bb266

W jaki sposob ma to uspokoic

W jaki sposob ma to uspokoic kobiety??  np. Kobieta zostaje napadnieda, krzyczy i prubuje sie bronic, na co oprawca wyciaga z kieszeni kondonika. Kobieta od razu sie uspokaja i pozwala dzialac oprawcy .... To jakies chore porabane i wogole brak slow ...

Portret użytkownika wielebny

Z tego co mi wiadomo to

Z tego co mi wiadomo to konstytucje różnych (wielu) krajów mają tam gdzieś zapis że jeśli prezydent działa na niekorzyść kraju, zagraża bezpieczeństwu kraju to premier czy tam ktoś ze spodu może go odwołać...
Niemcy mają taki wpis w konstytucji?
Dlaczego nikt dotąd z tego nie skorzystał?
Próba Islamizacji własnego kraju powinna skończyć się natychmiastowym odwołaniem Kanclerz(yny) ze stanowiska.  Nie kapuję tego. Banda psycholi w Bundestagu decyduje za ponad 80 mln. ludzi a te 80 mln. to druga banda która na to się godzi!
Mam nadzieję że Merkel nie zdąrzy zrójnować Europy do końca bo wybory tuż, tuż (2017).
 

Portret użytkownika Parnasus99

Zamiast powsadzać do

Zamiast powsadzać do więzienia to dali gwałcicielom prezerwatywy.
 
To tak jaby zamiast łapać złodzei to dać im po komplecie wytrychów żeby włamując się nie niszczyli drzwi i okien.

Portret użytkownika zyx

W Szwecji, Niemczech, Anglii

W Szwecji, Niemczech, Anglii imigranci dymają co popadnie,europejskie firmy na zlecenie rządów dostarczają im kondomy, ewidentnie przekupione unijne marionetki, jedna za drugą, wydają polecenia które już nawet nie starają sie maskować zdrady i przygotowań do rzezi Europejczyków.........a tu ponad połowa wypowiedzi w stylu: to dżizas jest królem!! A nie bo maryja!!! A nie bo to wszystko, że Polska dżiasa królem nie zrobiła!! Pan nas poprowadzi!!!! Ale który pan?- dżizas?!A wcale nie bo dżizas nie jest panem!!! Jehowa ponad wszustko olelele!!! A właśnie że jest bo dzięki niemu Polska trwa tyle setek lat!!.........nożesz ku.wa: chocholi taniec w rytm odwiecznych żydowskich bajeczek.
....
To ja wam powiem dlaczego tak się dzieje,że przekupieni unijni urzednicy ciapatych milionami sprowadzają no i że wogóle wszystko do du.py: boście kur.wa przestali dziewice smokom podrzucać.
 

Portret użytkownika kasia

Tylko JEZUS jest PANEM !   i

Tylko JEZUS jest PANEM !
 
i wkrótce przyjdzie ale przedtem jeszcze musi objać rządy na krótko antychryst,szef rzadu swiatowego,zaczipować swoich ,ogłosić się Bogiem ,a resztę wybić.
Nie zdąży wybic wszystkich ,bo przyjdzie Pan Jezus,by wylac swój gniew na wszystkich swoich wrogów rozpocznie 1000-letnie rządy z centrum w Jerozolimie,a potem stworzy nowe niebo i nową ziemię  ,da ,należącym do Niego, nowe ciała
czytajcie Biblie,apokalipsę,ostatnią księgę i nie tylko tę.
Wszystko tam jest.
Jesli nie żałowałes za swoje grzechy,by zacząc z Bogiem nowe zycie dzieki przelanej za ciebie krwi przez Pana Jezusa,która jedyna może obmyc cię z grzechów,by Bóg mógł dac ci nowe serce i nowego ducha,to nie jesteś wyratowany,zbawiony ale ciagle zgubiony.
Opamietaj się i zapragnij nowego zycia z Bogiem ,bo zmierzasz do jeziora ognia ,a przeciez Bóg ma dla ciebie przygotowane na wiecznosc miejsce w swojej obecnosci,w swoim Królestwie i za ciebie została przez Syna Bożego złozona krwawa ofiara,bys mógł zostac wyratowany,miec pokój z Bogiem,to dobra nowina i tylko głupi ja odrzuca.
Pan Jezus powiedział wyraznie:jesli nie zostaniesz na nowo zrodzony z Boga,nie ujrzysz Królestwa Bożego.
Grzeszny człowieku,jest dla ciebie ratunek,skorzystaj.
Oby nie było za pózno,czemu zwlekasz?
Kosciół cię nie zbawi ale żywa relacja z Panem Jezusem,który zapłacił okup za ciebie,bys mógł byc wyratowany,jesli tego pragniesz całym sercem.
Ten świat przeminie szybko.
GDZIE SPĘDZISZ WIECZNOSC  ?????????

Strony

Skomentuj