W Niemczech brodaci muzułmanie grozili, że zabiją nagich ludzi w basenie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W mieście Geldern w zachodniej części Niemiec, grupa młodych muzułmanów przeniknąła do centrum SPA i zaczęła wygrażać wypoczywającym, podaje Breitbart News.

 

 

Należy zauważyć, że sześciu młodych brodatych muzułmanów weszło do środka i zaczęło wykrzykiwać obelgi na ludzi, pływających w basenie, wśród których byli mężczyźni, kobiety i dzieci.

 

Napastnicy krzyczeli  po arabsku Allah Akbar, choć porozumiewali się po niemiecku. Zdaniem świadków, byli wśród nich ludzie, którzy dorastali lub urodzili się w Niemczech.

 

Niemieckie media cytują słowa jednej z ofiar, która przebywała w basenie z dzieckiem:

 

„Wszyscy Niemcy to dziwki. Będziemy was wszystkich niszczyć niewierni”.

 

Najpierw zareagowała ochrona i pracownicy centrum administracyjnego. Na niewiele to się jednak zdało i trzeba było wzywać policję, aby poskromić młodych ludzi. Po sprawdzeniu dokumentów, funkcjonariusze zwolnili przestępców, ale obiecali zająć się sprawą.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Zamiast "obiecać zajęcie się

Zamiast "obiecać zajęcie się sprawą" natychmiast powinni być przez policję deportowani do obozu przejściowego w Niemczech a po zebraniu dost. ich liczby - samolotem do spec-ośrodka utworzonego wcześniej w centrum Sachary. Odpaśli się maghreb'usy na niemieckim chlebie i we lbach im się od dobra kolebie? -  wywalić ich tam, gdzie ich miejsce, na pustynię, niech tam w prażącym słońcu Sahary docenią, co mieli i bezpowrotnie stracili...Smartfony by im zostawić, by mogli nadawać swoim kumplom w Niemczech piękne widoki rozpalonych słońcem wydm...i smesowe błagania o przysłanie kurierem choć jednej butelki z wodą!!

Portret użytkownika alvaro31185

Moja opinia jest nato krotka 

Moja opinia jest nato krotka  ale juz nie chodzi o lekcje pogladowa tylko tego co sie dzieje wiedz dzieje sie tak Merkel wposcila conajmniej z pol miliona potencjalnych terrorystow skutki tego juz widac zadam wiedz pytanie - czy Europa zaplonie? - tak zaplonie . bo rodzi sie kolejne pytanie Kiedy?

JESTEM  NIEPELNOSPRSWNY  

Portret użytkownika Mojeimię44

Kolejna przepowiednia sie

Kolejna przepowiednia sie kolego zrealizuje. Krotka wojna polsko- niemiecka. Ona juz sie zaczela. Jest narazie cicha ale juz ekonomicznie nas szantazuja. Sytuacja sie rozwinie ale nie drastycznie. Nie bojcie sie Niemcy maja problem u siebie. Jak zaatakowaly by Polskie to muzulmanie to wykorzystaja. Gdy Niemieckie wojska bylyby w polsce to oni im zonom w tym czasie gardla by obcinali. Scenariusz wymarzony dla muzulmanow. Wiec niemcy niestety sa pod szachem. Rosja ma USA dookola a z europa chce robic interesy wiec wojne bedzie prowadzic zawsze gdzie indziej. Mamy tym razem dobry przyczolek. Gdzie dwoch sie kloci tam trzeci korzysta. Potrzebny jest tylko nowy ustroj zeby zmobilizowac ludzi do przewrotu a potem to juz z gorki sami zobaczycie. Tylko im szybciej to zrobimy tym lepjej. Kazdy wasz kroczek nas przybliza. Kazde zdanie jakie wypowiecie o archekracji zeby zainteresowac innych. Jest szansa. Mozemy byc blizej niz inni. Up up up. Kazdy tekst przyblizy nas i kazde wsparcie slowne. Efekt motyla. Wysylajmy. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika OMEN

Taa... Je**ć zalecenia. Jak

Taa... Je**ć zalecenia. Jak je będą chcieli wymusić, to zwiększyć podatek od zachodnich sieci handlowych i banków .Jeżeli to nie pomoże, to przywrócić karę śmierci w Polsce. Wtedy, za niezgodność z "Europejskimi wartościami" sami nam zrobią POLEXIT.

Strony

Skomentuj