W niedzielę powitamy nowego prezydenta USA

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mimo ulicznych protestów lewaków, setek tysięcy listów i maili, pogróżek elektorów oraz dezinformacyjnej kampanii lewicy, przekonującej, że wysoki blondyn nie nadaje się na prezydenta, już 20 stycznia Donald Trump rozpocznie swoje urzędowanie. Na ten moment anarchiści i inne grupy aspołeczne przygotowały wielkie i grozne protesty. Mowa jest nawet o rozruchach mających zmusić władze do przeniesienia uroczystości, lub jej odwołania.

 

Do niepokojów dołączają się coraz bardziej ciemnoskórzy politycy, którzy rozgłaszają jakoby wybory były nieważne, że to wszystko to zmowa Rosjan, przecież wiadomym jest że Putin nazwał Obamę odpowiednim słowem na literę „n”, a w języku polskim na literę „c”. Krzyk rozpaczy wydają setki, jeśli nie tysiące celebrytów, w ich opinii wina leży po stronie Hollywoodu, że ten nie docenił siły przebicia blondyna.

Rządy Trumpa mają wielki wpływ na psychikę rozleniwionych i rozwydrzonych amerykańskich i europejskich elit, przyzwyczajonych do psychicznego luksusu wprowadzania globalnej rewolucji, która doprowadziła wiele państw do skraju bankructwa: ideowego, finansowego, moralnego, duchowego oraz społecznego. Na polskim podwórku jest podobnie. Po wygranrj Trumpa pewne media nie mogą tego przeżyć, powielając oszczerstwa zachodnich "Fake Newsów" (Patrz film na końcu).

Pamiętamy jak po wygranej partii PiS, lewactwo oszalało wieszcząc koniec świata, przynajmniej tego „polskiego”, pookrągłostołowego. W ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się, że podczas niedoszłego puczu, przygotowano nawet pismo do braci europejczyków Parlamentu Europejskiego, wzywające do interwencji ! Czyżby ktoś chciał naprawdę wykorzystać słynną już ustawę globalistów 1066 ?

 

Linki:

http://niezalezna.pl/92396-ujawniono-plan-po-i-nowoczesnej-chcieli-zagranicznej-interwencj...

http://www.infowars.com/report-cnnbuzzfeed-to-release-damaging-new-trump-tape-48-hours-bef...

http://www.infowars.com/update-deploraball-organizer-cernovich-says-he-plans-to-file-charg...

http://www.infowars.com/sharpton-the-process-that-elected-trump-was-not-legitimate/

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Jak na filmie Barei. Zmiany,

Jak na filmie Barei. Zmiany, zmiany, zmiany !

"Światowi liderzy" w Davos doszli do wniosku, że obecny model rozwoju gospodarczego trzeba zmienić. I to w taki sposób, żeby zapewniać stabilny wzrost dochodów całego społeczeństwa, a nie tylko wybranych osób.

Bogaci postanowili się dzielić z biednymi Biggrin

Teraz dopiero trzeba zacząć uważać. Agenda 2030. Zrównoważony rozwój. To właśnie śodki do osiągnięcia zamierzonego celu. Totalnego zniewolenia jednostki ludzkiej.

Z tym, że ilu z nas tak naprawdę zależy na wolności ? Przecież większość to urodzeni niewolnicy. Tacy, którzy wolą gdy ktoś za nich decyduje. 

Ale ja w to nie wchodzę.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Antychryst666

Tak radze wam oglądać stare

Tak radze wam oglądać stare Polskie filmy seriale typu:Kariera Nikodema Dyzmy,Alternatywy 4,Dom, lub programy rozrywkowe te z lat 90 np.ZCDCP.

Tam jest zawarta lub przemycona prawda o czasach w jakich żyjemy.Polecam w szczegulnosci młodemu pokoleniu.

A już filmy Szulkina to naprawdę miazga .Szulkin masakruje wszystko i nie cacka się z nikim i niczym.

No ale kiedys liczyła się tresc do przekazania widzowi i idea filmu a nie papier!

PAN TU NIE STAŁ Smile - https://www.youtube.com/watch?v=xmJkUILYJgk

 

Portret użytkownika Endriu Golota

Wybór Trampa to takie

Wybór Trampa to takie wietrzenie smrodu który stał się nie do zniesienia Podobne scenariusz jak u nas z dobra zmianą Trochę żyje na tym świecie i nie zamierzam do końca życia wierzyć politykom jak Magister Inżynier I o ile poprzednie ekipy zarówno u nas jak i u Jankesi miały za zadanie rozwalenie gospodarki tak nowa zmiana" to już inna bajka, bajka wojny I radził bym zamiast rozluźnienia zapiąć pasy Myślę że wybór "pokojowego" Trupa ma za zadanie wycofanie sie Jankesi z wojny z Rosją w Europie do której czynione są intensywne przygotowania To znana zagrywka szatanów, podobnie ostatnio wystawili Turków po zestrzeleniu su 24

Wystarczy być średnio kapującym aby zajarzyć że teraz cała władza w Ameryce jest w rękach Republikanów z lisią kitą na czele Naiwnością jest wierzyć że Tramp cokolwiek zmieni z zaplanowanego i realizowanego od wielu lat plany jego partii

Portret użytkownika MiamiVibe

Endriu, Ameryka nie jest w

Endriu, Ameryka nie jest w rękach republikanów tylko syjonistów i chazarów, czyli wszelkiej maści żydostwa, którzy zniewoli usa jak i większość światą lichwą bankową Smile O czym taka ameryka może decydować, skoro siedzą u żydów w kieszeni ? ...

Portret użytkownika ACHILES

POWIADAM WAM, byście się nie

POWIADAM WAM, byście się nie ekscytowali tym FARBOWANYM LISEM i tylko po owocach go poznacie.  A POTEM PODSUMUJECIE . 

Oczywiście tak jak większość z WAS chciałbym się mile co do niego zaskoczyć, lecz mam na uwadze, że się on wywodzi z ugrupowania republikańskiego, czyli tego który SAM WYWALIŁ WTC, BY ROZWALIĆ AFGANISTAN, POTEM IRAK, mordując tam już MILIONY CYWILI i równając niemal z ziemią oba TE KRAJE. 

No i warto tu jeszcze przypomnieć, że ten cały WIELKI SYF EKONOMICZNY z 2008 roku, LUDZKOŚĆ też zawdzięcza tym republikańskim szujom. 

p.s ALE OCZYWIŚCIE OBYM CO DO PRZYSZŁOŚCI POD WODZĄ TEGO MACHERA SIĘ MYLIŁ, czego Wam i sobie życzę. 

Strony

Skomentuj