W Nevadzie zabrakło marihuany zaledwie tydzień po jej legalizacji

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Marihuanę zalegalizowano w amerykańskim stanie Nevada 1 lipca, a tempo jej sprzedaży jest tak szybkie, że ogłoszono już wyczerpanie zapasów. Departament Opodatkowania w Nevadzie ogłosił, że w niecały tydzień po zalegalizowaniu sprzedaży muszą zostać podjęte działania nadzwyczajne, aby zapewnić stały dopływ substancji do dystrybutorów.

 

Uważa się, że jeśli problem nie zostanie szybko rozwiązany, wielu ludzi z małych firm, którzy liczyli na dorobek, może stracić pracę. Od czwartku w zeszłym tygodniu oczekuje się za rozwiązaniem kryzysowej sytuacji. Popyt na marihuanę przeznaczoną dla osób dorosłych znacznie przekroczył oczekiwania, w wyniku których otworzono 47 licencjonowanych sklepów w Nevadzie.

 

Sprzedaż marihuany przyniosła prawie 3 miliony dolarów zysku w ciągu pierwszych czterech dni legalnej sprzedaży. Niemożność dostarczenia produktu do sklepów detalicznych powoduje, że wiele osób może stracić pracę, co doprowadzi do tego, że rynek się zatrzyma.

Wczesne dane sprzedaży sugerują, że już teraz Nevada zyskała na sprzedaży legalnej marihuany około miliona dolarów. Lukratywny biznes ma przynieść do końca roku niemal 30 milionów dolarów zysku.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

I myślicie że to co wam

I myślicie że to co wam udostępniają jest dla waszego dobra ? ZAPOMNIJCIE O TYM ! To jest ich nowy trik - który działa na głupich ludzi jak lep na muchy. Nie ma już tej maryśki za czasów wojny w Vietnamie i flower power'u. Teraz jest sztuczny szajs nafaszerowany syfem jak roundap i GMO.
Dali to szarakom bo wiedzieli że złapią tę nową przynętę (truciznę). Moja rada: UNIKAĆ JAK TYLKO MOŻNA WSZYSTKICH GÓWIEN Z APTEKI, BO PÓŹNIEJ DOPROWADZISZ SWOJE CIAŁO PRZEZ TO DO TAKIEGO STANU PARSZYWEGO, ŻE BĘDZIESZ CHCIEĆ SIĘ WYLECZYĆ Z TEGO NAWET JAK BYŚ MIAŁ(a) ZJEŚĆ WSZYSTKO CO MAJĄ W APTECE - a i tak nic to nie pomoże : /

Portret użytkownika keri

Przypomniałeś mi Aniele

Przypomniałeś mi Aniele dowcip:

Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czernobyla:
- Buraki.
- Nie, bo krowy pozdychają.
- No to może ziemniaki.
- Nie, bo się ludzi potruje.
- Posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA PO RAZ OSTATNI.

Skomentuj