W morzu koło Odessy zaobserwowano niezwykłe zjawisko – podejrzane meteotsunami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

25 marca br. w morzu koło Odessy w pobliżu Lustdorfu (Czernomorka) na południe od Wielkiej Fontanny zaobserwowano niezwykłe zjawisko.

 

 

W odległości około kilometra od brzegu pojawiły się koncentryczne fale o wysokości 1,5-2 metrów. W tym samym czasie reszta powierzchni wody była całkowicie spokojna, informuje portal Dumskaja.

 

Świadkowie mówią o dwóch dużych grzebieniach fal, które wygasły przed dotarciem do brzegu. Portal sugeruje, że było to małe tsunami meteorologiczne, które występuje ze względu na nagłe zmiany ciśnienia powietrza na obszarze lokalnych wód powierzchniowych. Przypomnijmy, że 27 czerwca 2014 plaże w Odessie pokryło tsunami. Trzymetrowe fale zmyły piętnastu wczasowiczów, w tym trójkę dzieci. Później, naukowcy potwierdzili, że istnieje coś takiego, jak meteotsunami.

Ocena: 

Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika hansi

Ano, zapewne.. Bo Morze

Ano, zapewne.. Bo Morze Czarne jest zbyt płytkie, żeby wywinąć na nim taki numer (a poza tym - PO CO ?..), jaki Izrael wywinął Japończykom w 2011 z Fukushimą, detonując bombkę atomową na dnie pobliskiego ROWU pacyficznego Smile ... W synchornizacji z wybuchem (jądrowym) tych monstrualnych "kamer", zainstalowanych przez izraelską firmę "ochroniarską", wraz z wirusem "Stuxnet" Biggrin ... Ale warto mieć na uwadze, że ta bandziornia na Górze nie śpi, lecz ciągle coś mąci, od widocznych dla każdego na całym świecie oprysków z tankowców w stratosferze, aż po "ataki terrorystyczne"  (USraelskie) typu WTC 9/11 Biggrin ... Czekam z zapartym stolcem, co nam przygotowuje MOSSAD z CIA, jako następne, tym razem pod spacyfikowanym już całkiowicie Trumpem :), pod patronatem "Bibi" Netanjahu i Rady Rabinów Smile

Skomentuj