W Minnesocie odbyły się protesty przeciwko planom postawienia szatańskiego monumentu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W amerykańskim stanie Minnesota trwa walka z możliwą decyzją lokalnych władz, dotyczącą postawienia szatańskiej statuy w Veterans Memorial Park w mieście Belle Plaine. W minioną sobotę i niedzielę odbywały się tam protesty chrześcijan.

 

Miesiące temu w tym samym miejscu odbywały się demonstracje grupy, która domagała się rozdziału kościoła od państwa. Dzięki ich akcji, w styczniu zlikwidowano pomnik przedstawiający żołnierza klęczącego przed krzyżem. Lecz decyzja wywołała oburzenie ze strony chrześcijan - w wyniku kolejnych protestów, w kwietniu posąg żołnierza z krzyżem został przywrócony.

 

Lokalne władze ustanowiły Veterans Memorial Park jako strefę wolności słowa. Wtedy przedstawiciele Świątyni Szatana zaproponowali umieszczenie ich własnego monumentu. Jest to czarna kostka z odwróconym pentagramem oraz odwróconym hełmem.

Źródło: The Satanic Temple/Instagram

Szataniści powołują się na równość, wolność słowa i wyznania. Nie odpowiada to jednak chrześcijanom, którzy domagali się obecności ich pomnika z krzyżem ale nie zgadzają się na monument niewiernych. Władze miasta nie ukrywają zakłopotania a w najbliższych dniach mają podjąć decyzję w tej sprawie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Adrian

PRAWDA O ŚWIĘTOŚCI KRZYŻA

PRAWDA O ŚWIĘTOŚCI KRZYŻA ŚMIERCI

 Przekaz z dnia 21.lipca 2016r

Ukochani! Nadszedł dzień wielkiego świętowania, bo odradza się Miłość w Istocie Ludzkiej. Tym samym znika strach i etap jego wielbienia, poprzez czczenie cierpienia, prowadzącego nieuchronnie do śmierci. Świątynie Śmierci, zaścieliły Matkę Ziemię i tak ludzie zapomnieli o miłości, którą są naprawdę, i tak ludzie zapomnieli o życiu wiecznym, która to Prawda jest w każdym.

Ukochani! Jam Jest, to Bóg w Tobie. Jest to miłość, którą Ty sam jesteś. Miłość jest nieskończonym pięknem, ale to Ty decydujesz, jakiej skali barw tej miłości chcesz doświadczać. Aby dać nam te nauki, przybyli na Ziemię czarni nauczyciele i przysposobili wiele Dzieci Ziemi, jako swoich posługaczy, mianując ich kapłanami czarnego świata, (powołali) a naprawdę opętali i uczynili namiestnikami Bestii. Dostaliście prawdę, że ta potężna Istota, jest okrutna, zazdrosna, żądna kontroli, władzy i posłuszeństwa. Głównym jej celem, była totalna kontrola Świetlistych Istot, które miały przyjąć, że są sługamiwszechmogącego pana, który domagał się bezwarunkowego podporządkowania. Podsunięte człowiekowi kulty, jako zabawa, tych Istot z człowiekiem, że ta Boska Istota, uklęknie w światyniach Gadziego świata, przed Bestią, przed relikwiami, przed figurkami, obrazami nasyconymi czarną energetyką. I tak przyjmowaliście śmierć. Jako jej symbol, utworzyliście krzyż i w okrutny sposób, graniczący z horrorem, przybijaliście tam swojego brata Jezusa. Mówiliście, że to na pamiatkę tego, że on cierpiał za Was, dlatego jesteście już zbawieni.

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Podejdź do lustra i spójrz w swoje oczy, dostrzeż w nich źródło życia, połącz te oczy z sercem. Jesteś niespotykaną mądrością i z łatwością dostrzeżesz pułapkę tej nauki, że gloryfikowałeś/aś śmierć, zamiast życia, dlatego Twoje życie stawało się często koszmarem. Popatrz w oczy Twoich bliskich, którzy podążają za hipnotycznym znakiem, który stał się symbolem zniewolenia Gadziego Świata dla człowieka. Zobacz ich oczy, a odczujesz prawdę, ile w tych oczach jest jeszcze życia, a ile cierpienia i śmierci, którą przyjęli w świątyni Bestii. Izyda, Horus i Set (IHS), byli prekursorami, nauki, którą przeniesiono z Egiptu i rozścielono po całej Ziemi, a jako marketing użyto wizerunku Joszuy, tworząc z niego zupełnie nową Istotę kościołów i nazwano Chrystusem.

Pokochajcie Prawdę, którą przyniósł Wam wasz brat Joszua, którą dzielił się na łonie przyrody, która płynęła z serca do serca, a po której zakup weszliście do buźnic, synagog, cerkwi, meczetów i kościołów. Płacąc własną energią, nie słyszeliście słów, które sami wypowiadaliście ,,idźcie baranki, ofiara została spełniona”. W taki sposób zasilaliście te światy śmierci, w taki sposób karmiliście Matrix, oddając swoją świetlistość dla zniewolenia czarnego świata, i tak nauka przerodziła się w horror trwający do teraz.

Ukochani! Nadeszła pora oprzytomnienia i to każdy z Was ma zadecydować o świętości, którą niesie w sobie, czy świętości, którą oddaje dla krzyża śmierci i cierpienia. Może myślisz, że jeśli zdjąłeś już czarne znamię Bestii w swoim mieszkaniu, w pieleszach domowego ogniska, w świątyni życia obrazujące voodoo, okrutnie wykonywane nad Twoim bratem, to ta nauka już Cię nie dotyczy.

Ja mówię Ci jednak, że warto zajrzeć w serce i tam głęboko uwolnić się, ze szponów Gadziego Świata, przed których ołtarzami wielokroć klękałeś przyjmując czarne rytuały w wielu wcieleniach, w których jesteś. Te przysięgi obowiązują Ciebie, bo Ty sam uznałeś krzyż za świętość, a czarną Bestię, pana starego świata, za Boga, sankcjonując holokausty, których przejawem były potopy czy Sodoma i Gomora. Nie rozliczenie się z Bestią głęboko sercem, powoduje, że jednak się nie budzisz. Odczuwasz może w swoim EGO, bunt i agresję, jak ktoś Twojego Boga mógł porównać do Hitlera i Stalina, jak ktoś śmie naruszać świętość nad świętościami?

Ukochany Bracie! Ukochana Siostro! Etap strachu przeminął, bo rodzi się miłość w sercu każdego. Wejrzenie sercem w własną prawdę, jest zauważeniem wojen, których religie niemal zawsze przenikały swoim tłem lub przyczyną, a istoty światów śmierci zbierały obfite żniwo. Nieśliście krzyż Konstantyna, na polach bitew, aby Wasz Bóg pomagał Wam w pokonaniu znienawidzonych Plemion, waszych braci, aby Was chronił, a niezauważaliście, że tak doświadczając, tworzycie sami Boga Śmierci, okrucieństwa, nienawiści, składając mu z siebie krwawe ofiary. Bestia stawała się coraz bardziej żarłoczna, rozochocona wielbieniem go i krwawymi rytuałami, ciągle jej było mało.

Przychodzi teraz ubrana w białe szaty jako piewca pokoju, zalać smołą serca dzieci i młodzieży, aby zwiększyć szeregi wielbiących go, wielbiących śmierć. Sam przybrał obraz baranka pokoju, wabiąc słowami o miłości, abyście za nim podążyli do świątyń będących katakumbami czarnego świata.

Krzyż jest symbolem tego świata, spróbuj go tylko ruszyć, a nie zdziwi Cię, jak wielu ma obrońców pełnych nienawiści i agresji, zaślepienia, gotowych nawet oddać za niego życie. To Ci wszyscy, co przysięgli dla Bestii, co uczynili rytualne dla niej śluby. Wyjdź i powiedz to swoim braciom, a zobaczysz może jak jeszcze polecą kamienie, jak z nienawiścią w ruch pójdą parasolki córek Ziemi.

Prawda krzyża obnaża się sama i nie jest żadną odwagą o tym pisać w obszarach nienawiści wyznawców śmierci, których krucyfiks jest potężną bronią, amuletem. Może nosisz go jeszcze na szyi, na pamiątkę męczeńskiego mordu, na który kościoły skazywały wielu, aby cierpieli i odchodzili w męczarniach. Była to metodyczna obróbka czarnych Istot z ograniczaniem świadomości ludzi, bo kiedy odeszli w bólu, strachu, a często klnąc świat, wracali o stopień niżej nie scaleni. Zobacz teraz sam i dokonaj wyboru, czy takie narzędzie mordu chcesz świadomie teraz dłużej nosić, chlubiąc się, że nosisz miłość na pamiątkę Chrystusa ( postaci kościoła).

Ja jednak Ci mówię, że nosisz śmierć, jej symbol, poprzez męczeństwo i w tej symbolice głęboko przekodowanej świadomości zbiorowej, tworzysz taki świat nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Powiedziano Ci, że to jest symbol miłości, ale nie mając jej w sercu, nie zauważyłeś, że to jest przyjęcie świata śmierci, którego krzyż symbolem uczyniono. Tak proste było programowanie człowieka, że aż dziecinne, ale jednak wyedukowane Matrixem umysły ludzi, jednak nie widziały tej pułapki. Teraz w dniach ostatnich starego porządku świata prawa i poddaństwa, dla Bestii, dostajesz tego świadomość, abyś mógł dokonać autentycznie własnego wyboru.

Okultyzm poznacie po rytuałach śmierci, po relikwiach, będących kośćmi zmarłych i składaniu ofiar, chociażby z krwi waszego czystego brata, czy spożywaniu jego ciała, które nazwaliście Chrystusem. Zamknięcie Boskiego Oka rytuałem chrztu powodowało, że nie widzieliście symboliki kanibalizmu, jako przymierza z Bestią, którego uniżenia na kolanach, w glorii innych czarnych artefaktów jako poddańcze lenno przyjmowaliście.

Ukochany! Jesteś Miłością, a dając ją sobie, oczyszczasz się z rytuałów śmierci. Powraca w Tobie świadomość, że to Ty jesteś Bogiem i nie ma nic, co może panować nad miłością. O tym naprawdę chciał Wam powiedzieć Jezus, to chcieliście go kamieniować, a teraz powraca ta czysta świadomość w sercu każdego.

Czarny krzyż śmierci odchodzi z doświadczeń człowieka. Wybierając go, wieszając w swoim domu, zamykałeś sobie drogę przebudzenia. Oczyszczenie tych doświadczeń w sercu i przyjęcie ich jako daru czarnego świata dla Ciebie, jest wzniesieniem, w które w najlepszym momencie dla Ciebie, własnym wyborem możesz podążyć.

Ja jednak mówię Ci, że etap tych doświadczeń na Ziemi minął, dlatego Twoim wyborem jest pozostanie i przeobrażanie się wraz z Matką w nowy etap, lub odejście w czeluście świata śmierci, którego naukę tak powszechnie doświadczano. Krzyż jest pięknem symboliki wpędzania w hipnotyczny sen, bo tak on działał, jeśli go przyjmowałęś na chwałę swego pana, to ten Pan nad Tobą Twoją wolą, zamykał Ci Boską Świadomość.

Zastępczo podawano Ci w ezoteryce świadomość Chrystusową jako dar od panów dla wiernego sługi. Dlatego nie mogłeś tego dostrzec umysłem zniewolonego człowieka, którego doświadczałeś w nauce. Jednak z łatwością to dostrzeżesz, oczyszczając serce z czarnych rytuałów, w których świątynie śmierci, wielbiące śmierć, podały Ci bezlik. Odczujesz, że to Ty jesteś Miłością, bo kochasz sercem wszystko i wszystkich. (Zrodlo prawda serca pl)

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Satanizm, satanizmowi nie

Satanizm, satanizmowi nie równy. Na przykład taki LaVey'owski to filozofia wolności z którą warto się zapoznać. Sekty satanistyczne które wyznają demony to bandy bezmózgich zwyrodnialców czczących demony by usprawiedliwić swoje zwyrodnienia, którzy nie rozumieją że duża część demonów które wyznają została stworzona przez jachwistyczne i odjachwistyczne ścierwo z Bóstw wrogich im narodów i religii - ale to już temat na dłuższą rozprawkę. Prawdziwy Bóg nie jest ani dobry ani zły, to człowiek w swojej ograniczoności przypisuje mu demoniczne cechy i imiona.

 

Gdyby Hitler żył w naszych czasach dostał by pokojowego nobla od eskimosów za niszczenie Polaków, tak pokrętna jest ich wdzięczność...

Portret użytkownika Mardentius

Jak sama nazwa mówi "satanizm

Jak sama nazwa mówi "satanizm", od usposobienia zła wszelakiego więc nawet ten laveyowski jest taki, jeśli faktycznie miał by jakiś być dobry i sprawiedliwy wybrano by inną nazwę. A tak wogóle pentagram to geometryczny zapis cyfry 6 a jak to w satanizmie który jest odwróceniem chrześcijaństwa to jest on odwrócony ale akurat nie ma nic wspólnego z cyfrą 9, to jest okultyzm i nie ma tam opcji "że ja chcę żeby znaczyło coś innego" bo wtedy mamy chaos jak dzisiaj w cywilizacji. Ci guru dobrze wiedzą co znaczy ich ideologia a mamią tylko ludzi. Ubzdurali sobie że są wybrani przed ich władcą który niesie światło, a ludzie dzisiaj są głupi i zadufani w sobie więc jak popieścisz instynk to zrobią wszystko, żadnej wolnej woli i wyższych wartości, same zwierzęta.

Portret użytkownika keri

Pentagram symbolizuje

Pentagram symbolizuje równowagę pięciu żywiołów.

Jest symbolem celtyckim kojarzonym z wiedzą i kobiecością, a w tradycji hebrajskiej (w biblii) symbolizuje prawdę. Salomon użył pentagramu jako znaku prawdy.

Egipcjanie i Galijczycy znali pentagram jako symbol szczęścia.

Ciekawe wartości przypisujesz Szatanowi Biggrin

Szatan to jest funkcja oskarżyciela czyli prokuratora.

Odwrócona pięcioramienna gwiazda symbolizuje człowieka.

Portret użytkownika Mardentius

Nie celtyckim tylko znany był

Nie celtyckim tylko znany był jeszcze w cywilizacji sumeru, a może i wcześniej i może celtowie oznaczali tak 5 żywiołów ale sumerowie mieli nie dziesiętną tylko piętnastkową matematykę i tak geometrycznie oznaczali liczbę 6 a to że sataniści zagarneli sobie ten symbol i go odwrócili (napisałem dlaczego) oraz liczbę, to już nie moja wina. Tak więc celtowie srali pod siebie jako ameby gdy sumerowie mieli już dosyć zaawansowaną matematykę. Tak jak napisałem to że celtowie chcieli, kogo to obchodzi, pytaj się sumerów co to znaczy bo to oni byli pierwsi.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Mardentius

Ooo kostkę saturna będą

Ooo kostkę saturna będą stawiać. Niby jakim cudem symbol okultystyczny może byc symbolem wolności i równości skoro satanizm to egoizm, instykt zwierzęcy nad moralnością ludzką oraz rozpusty cielesne bo rypią się tam każdy z każdym jak dzikie kuny w agreście nie wspominając o chorobach wenerycznych.

Portret użytkownika debaucher

Akurat szczera prawda.Oczyść

Akurat szczera prawda.Oczyść jelita,zyskaj zdrowie.Szankh Prakszalana.Wypić ok.3 - 4 litry osolonej wody,plus odpowiednie ruchy ciała.Brzmi niedorzecznie?Kto się odważy niech spróbuje...
Po takim zabiegu gwarantowane regularne sranko. Zero smrodu .Kiedy po defekacji użyjecie jednego listka papieru,tylko po to,żeby stwierdzić,że jest czysty...
Warto także ograniczyć spożycie mięsa.Prawidłowe wydalanie jest równie ważne,jak prawidłowe odżywianie.
Przepraszam za off-top,ale Anioł mnie wywołał do tablicy Smile

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Strony

Skomentuj