W Michigan spadł satelita - na szczęście nikt nie został ranny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wczoraj o 08:45 w jednej z miejscowości w Michigan ludzie przeżyli chwilę grozy, gdy najprawdziwszy w świcie satelita upadł na ziemię. Obiekt został odkryty przez małżeństwo rolników Dan i Nancy Welk. W jednej chwili rozległo się wycie i ryk, a psy zaczęły wyć.

 

Początkowo wszyscy myśleli, że rozpoczęła się wojna z Chinami lub Rosją. Obawy zostały rozwiane, gdy para zobaczyła satelitę na ziemi. Co ciekawe, urządzenie zostało wypuszczone w kosmos 24 października br. przez Samsung Electronics w ramach kampanii Space Selfie PR. Oczekiwano, że twarze znanych gwiazd trafią do stratosfery. Niestety zdjęcia nie poleciały za wysoko,  a w szczególności  ważny dla Samsunga wizerunek modelki Cara Delevingne.

 

Mieszkańcy natychmiast zadzwonili pod numer 911, a także do Samsunga (numer został wskazany na satelicie). Przedstawiciele Space Selfie przybyli szybko i natychmiast zabrali wrak. Urządzenie uszkodziło linie energetyczne i uszkodziło korony okolicznych drzew. Zablokowana zostałą jedna z dróg. W rezultacie mieszkańcy zostali pozbawieni komunikacji ze światem zewnętrznym i elektryczności. Dobrze, że pomoc przyszła na czas. Najważniejsze, że trefny satelita nikogo nie zranił ani nie zabił.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Strony

Skomentuj