W Meksyku setki ptaków nagle padły martwe na ziemię

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Kilka dni temu, 25 lutego br., w meksykańskim mieście Parral, na ziemię spadło nagle ponad dwieście ptaków. Wszystkie z nich były już martwe, a przyczyna ich nagłej śmierci nie została jeszcze ustalona.

Ten incydent sprawił, że zarówno naukowcy, jak i politycy zaczęli zwracać uwagę, że stado ptaków spadło tuż poza obszarem zamieszkanym. Zwykle ptaki zabija mróz, ale w Meksyku nie było tak zimno ostatnio, a całe stado nie mogło paść z tego powodu w jednej chwili.

 

Odrzucić należy również teorię o wirusie. Nie mam po prostu takiego szczepu, który zniszczyłby stado w ciągu jednego wieczoru i w ciągu jednej chwili. Być może mamy do czynienia z jakąś ogólna anomalią, w wyniku której ptaki szaleją nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach, na przykład we Włoszech.

 

Chodzi konkretnie o Rzym, gdzie niedawno również ptaki zleciały się w jedno miejsce i nagle niektóre z nich zaczęły padać na ziemię. Najprawdopodobniej dziwne zachowanie zwierząt wiązać należy z eksplozjami w niebiosach, które ostatnio bardzo często występują w różnych częściach świata. Może to być również skutek działania nieznanej dotychczas zjadliwej formy wirusa ptasiej grypy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika magi74

To wasze bzdecenie o

Te wasze bzdury o rozblyskach i ptasiej grypie to takie bzdecenie, ze az powoli nie da sie czytac tego wszystkiego. No powiedz jeszcze, ze sam wierzysz w to co piszesz! Nie bede przeklinac bo kobiecie raczej nie wypada! Ale czy wy nie widzicie jak zatruwaja atmosfere. Dalej uwazacie, ze chemtrails czy jak tam go zwa to tylko teorie spiskowe?! Rozsiewaja dziadostwo w powietrzu, ktore pozniej opadajac na ziemie trafia na przypadkowe stado ptakow. Ptaki to wrazliwe stworzenia. Wcale mnie nie dziwi, ze padly wszystkie w jednym czasie. Pomyslcie wiec czym oddychamy kazdego dnia. Rozpylaja nad nami trutki jak opryski nad polami. 

Ja juz na temat tej ptasiej grypy sluchac nie moge. Za chwile padnie haslo, ze od kwietnia wchodza „nowe szczepionki“ w obieg przeciw kolejnej, NIEZNANEJ odmianie ptasiej grypy. Alez ci nasi naukowcy tacy sprytni, ze rukcuk znajda sposob na pozbycie sie zalegajacego GÓWNA szczepionek w magazynach i zbicia kolejnych milionow na naiwnych. Alez wy ludziska slepi co niektorzy jestescie. 

Skomentuj