W Meksyku na wybrzeżu, gdzie wcześniej padały lwy morskie, znaleziono setki martwych żółwi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Ekolodzy donoszą o masowych przypadkach śmierci żółwi w Meksyku. Dzieje się to na tym samym 130-kilometrowym odcinku wybrzeża, gdzie wcześniej odnotowano śmierć 137 lwów morskich. Pomór trwa nadal i masowo padają przedstawiciele kolejnych gatunków. 

 

Biolodzy uważają za konieczne wprowadzenie zakazu połowów przy użyciu sieci w rejonie Zatoki Ulloa. Przez pół roku w tej części wybrzeża znaleziono aż 351 martwych żółwi. 

 

Chociaż nie było śladów obrażeń spowodowanych złapaniem sieci rybackich u lwów morskich, aktywiści uważają, że u żółwi to sieci są jedną z głównych przyczyn śmierci żółwi morskich.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zaza

A to nie jest to samo

A to nie jest to samo wybrzeże, gdzie kilka lat temu "uciekło" im tysiące zmodyfikowanych genetycznie rybek?  Skandal był na pół świata, bo nie tylko  były modyfikowane, ale i służyły do eksperymentów na wirusach rybich.

Portret użytkownika Kwazar

Jest wiele czynników które

Jest wiele czynników które mogły to spowodować.Obecnie już nikt nie potrafi ich ani rozróżnić ani określić, co z czego wynika. Może to być działalność człowieka (łodzie podwodne o setki mil z działaniem sonaru jak rówież zmiany w magnetyźmie pola ziemskiego) Te się zmienia i to szybko (Nie w tysiącach lat ale LATACH !) Zmiana pola może wywołać 1000 efektów większych lub mniejszych tak u zwierząt jak i u LUDZI ! Trzęsienia ziemi,wybuchy wulkanów,pomieszanie w zmysłach i myślach.Tak, to też mogą być efekty zmian pola magnetycznego Itd.) Na dzień dzisiejszy to wszystko się podciąga pod jeden wspólny tytuł: Globalna Katastrofa. 

Portret użytkownika Lech Kakuś

"nie czas żałować róż, gdy

"nie czas żałować róż, gdy płoną lasy" czy jakoś tak to było, dzieci mają żreć mirabelki z nasypu jak to powiedział pewien zasrany polityk no i szczawik więc w dupie mamy jakieś jebane zółwie które i tak załatwili właściciele korporacji a nie zwykły kowalski kropka.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Skomentuj