W Lyonie znaleziono skład broni terrorystów z wyrzutniami rakiet włącznie

Kategorie: 

Źródło: twitter

Władze Francji już nawet nie uspokajają społeczeństwa przyznając, że zamachy terrorystyczne podobne do tych jakie zdarzyły się 13 w piątek w Paryżu mogą się powtórzyć na mniejszą lub nawet większą skalę. W całej Francji trwają przeszukania w miejscach gdzie przebywali ludzie podejrzani o sprzyjanie kalifatowi. Podczas jednego z rajdów w Lyonie zarekwirowano nawet wyrzutnię rakiet.

 

W mieszkaniu jednego z islamistów poddanych kontroli w Lyonie znaleziono karabin, pistolety a nawet wyrzutnię rakiet. Nie podano jakiego typu była ta wyrzutnia, ani czy rakiety z niej wystrzeliwane są zdolne do strącania na przykład startujących lub lądujących samolotów.

 

W całej Francji służby przeprowadziły około 150 przeszukań u osób podejrzanych o przynależność i sympatie z organizacjami terrorystycznymi. Trwają też poszukiwania jednego z zamachowców, Salaha Abdeslama. Jego samochód był widziany w okolicy klubu Bataclan, a po ataku został nawet zatrzymany i wypuszczony przez francuską policję.

Postawa służb państwowych w obliczu ataków pozostawia wiele do życzenia. Uderzający był zupełny brak profesjonalizmu francuskich stróżów prawa, którzy byli zupełnie bezradni w starciu z wytrenowanymi w Syrii terrorystami. Wybijani jeden po drugim ludzie z klubu Bataclan błagali przez komórki o kontratak policji, ale gdy nastąpił było już za późno.

 

W starciach z islamskimi terrorystami zastrzelonych zostało czterech policjantów i tylko jeden z ósemki napastników. Pozostali popełnili samobójstwa rozrywając się pasami z ładunkami wybuchowymi. To zupełna porażka francuskich służb specjalnych, które pozwoliły na przeprowadzenie zamachu bombowego w miejscu gdzie przebywał prezydent Francois Hollande, czyli na stadionie Stade de France.

Nie ma już wątpliwości, że w Europie zaczęła się wojna religijna. Część z wrogów żyje w zachodnich społeczeństwach udając obywateli tych krajów, mamy też islamską armię inwazyjną zwaną napływem uchodźców i mamy walki w mieście z kałasznikowami i wybuchy bombowe upodabniające Paryż do Bagdadu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Skoro zamachu dokonali

Skoro zamachu dokonali Francuzi, a mózgiem był Belg, to czemu Francja bombarduje Syrię a nie Paryż i Brukselę? -Tomasz Terlikowski.
Teraz Francuzi wyszperali jakąś ustawę, ze niby mamy im pomóc.
"Francja uzyskała jednomyślne poparcie wszystkich państw. To oznacza, że wspólna europejska obrona jest rzeczywistością - ogłosiła Federica Mogherini podczas spotkania Rady Spraw Zagranicznych, chwilę po podjęciu decyzji o użyciu artykułu 42.7. Klauzula zawarta w artykule mówi o "obowiązku udzielenia pomocy i wsparcia" państwu będącemu ofiarą napaści zbrojnej na jego terytorium "przy zastosowaniu wszelkich dostępnych im środków".
Mamy zaatakować więc Francję i Belgię?
No niech się zdecydują politycy i ścierwomedia, kto zaatakował, bo w swej logice doszli do absurdu.

Portret użytkownika dicktracyPL

problem jest taki, że

problem jest taki, że wiadomość do nas dotarła zmanipulowana. To jest - zamachu nie dokonał Belg, tylko Belg Muhammad coś tam coś tam. "Belg" było imieniem. Co kretyńsko PAP podał, inni po prostu przepisali bezmyślnie, bo u nas nie ma telewizji, która zbiera sama informacje.

Portret użytkownika achiles

FSB przyznaje: na pokładzie

FSB przyznaje: na pokładzie Airbusa A321 wybuchła bomba

Na pokładzie rosyjskiego Airbusa A321 wybuchł improwizowany ładunek wybuchowy. Bomba miała wagę około kilograma trotylu. Informację tę podał szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa Aleksandr Bortnikow. Atak ten nazwał "aktem terroryzmu". Jego słowa cytuje agencja Ria Nowost
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polwysep-synaj-przyczyna-katastrofy-samolotu-byl-wybuch-bomby/3l9db5
Prezydent Federacji Rosyjskiej już zapowiedział, że na wszystkich, którzy mieli cokolwiek wspólnego z dokonaniem tego zamachu poniosą straszliwą karę. Eksperci, od terroryzmu już mówią, że ta odpowiedź dla tych terrorystów, którzy za tym stoją, będzie naprawdę dotkliwa i ostateczna, bez sądzenia. Ja to czytam, że każdy, kto maczał rączki swoje brudne w tym zamachu zostaną zlikwidowani, ich rodziny zostaną w biedę wpędzeni, do końca ich życia, że takie bydlaki na ten ŚWIAT wydały i ich wychowały na to co mamy, a ulubione kotki, jeśli tylko mieli ci zwierzacy takowe, zostaną przez najbardziej wygłodniałe PSY ROZSZARPANE I ZJEDZONE. Tylko tak można walczyć z tymi brodatymi dzikusami, którzy nie w boju, a w tak niecny i podstępny sposób mordują NIEWINNYCH NICZEMU LUDZI. I TO SAMO POWINNO SPOTKAĆ BANDEROWSKIE ŚCIERWO, które chcąc włączyć cały ZACHODNI ŚWIAT, za namową swoich PATRONÓW, w wojnę z powstańcami, od których ( TYLE RAZY JUŻ ŁOMOT DOSTALI ), zdecydowali się posłać samolot z CYWILAMI, w rejon walk i go strącić swą rakietą, przerzucając za to winę na powstańców w DONBASIE. Tylko tak niestety można walczyć z tym złem podstępnym, jakie jest nam obecnie serwowane .

 

Portret użytkownika geralt

Wstydzę się być

Wstydzę się być przedstawicielem własnego gatunku. Człowiek jako gatunek, część natury, jest całkowicie p0pi#[email protected] Gorszy od pasożyta, od wszystkiego co można znaleźć w naturze - wstyd i hańba.
Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną - diabły, bogi, jezusy, mohamety czy inne wiary - faktem jest, że CZŁOWIEK jest samodestrukcyjnym produktem. Nasza inteligencja odrywa nas od natury. Dążymy wprost w czarną d....

Portret użytkownika geralt

Wstydzę się być

Wstydzę się być przedstawicielem własnego gatunku. Człowiek jako gatunek, część natury, jest całkowicie p0pi#[email protected] Gorszy od pasożyta, od wszystkiego co można znaleźć w naturze - wstyd i hańba.
Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną - diabły, bogi, jezusy, mohamety czy inne wiary - faktem jest, że CZŁOWIEK jest samodestrukcyjnym produktem. Nasza inteligencja odrywa nas od natury. Dążymy wprost w czarną d....

Portret użytkownika Komik

Ponoć nie były to wyrzutnie

Ponoć nie były to wyrzutnie rakiet, tylko granatnik - oczywiście "wyrzutnie rakiet" robi lepsze wrażenie.
Najprościej, nie należało wpuszczać do Europy tych brudasów a tych którzy są odesłać w ich rodzinne strony.
Nie wyobrażam sobie żeby ktoś bez mojej zgody chciał gwałtem wejść do mojego domu. W takiej sytuacji zgodnie z prawem, mogę wyciągnąć klamkę i odstrzelić łby nieproszonym gościom zgodnie z zasadą obrony koniecznej.
No ale mleko się rozlało, co będzie dalej ... strach pomyśleć.
 

Portret użytkownika ben

Co ciekawe nagle się

Co ciekawe nagle się przebudzili i zrobili150 przeszukań  jasna ciasna to gdzie byli do tej pory. Coś tu smierdzi starą rybą czyżby żydostwo udawało że nic nie widzi?!A może służby tak mają działać , poprawność polityczna taka mądrość XXI wieku i jak tu teraz wyjść  z twarzą ?.W ścieku tv oczywiscie mamy samych znawców tematu  od księży po feministki , jedna wypowiedż zasługuje na uwagę gdzie były media gdy pobito opalającą się Francuzkę i tu w tv następuje wymiana wzrokowa prowadzący i  reszta zaproszonych cicicicicicicicichosza.Poprawność polityczna.Mam pytanie do ekipy rządzacej byłej i teraźniejszej oraz kapusi i przydupasów wszelkiej maści kto dał wam prawo abyście decydowali za nas Polaków czy chcemy te ścierwa islamskie  w naszym kraju!JA MÓWIE  NIE!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
żródło:http://bonaparcica.salon24.pl/672288,dama-z-lasiczka
Zdrajcy europy.Wie gdzie dupsko wcisnąć.

Strony

Skomentuj