W Londynie zamknięto prywatną szkołę z powodu braku prowadzenia lekcji o tolerancji wobec gejów

Kategorie: 

Źródło: tg

Inspektorzy oświatowi stwierdzili, że program edukacyjny instytucji ogranicza moralny i społeczny rozwój uczniów. Prywatna szkoła żydowska dla dziewcząt w Londynie została pozbawiona licencji po tym, jak władze instytucji odmówiły w programie nauczania, uwzględniającego lekcje tolerancji wobec osób LGBT, donosi The Telegraph.

 

 

W placówce przeprowadzono trzy kontrole, z których jedna wykazała, że istniejący program nie daje uczennicom pełnego zrozumienia podstawowych wartości, obowiązujących w Wielkiej Brytanii, tj. powszechnej równości i tolerancji.

 

Administracja szkoły próbowała zakwestionować werdykt urzędników, powołując się na fakt, że w szkole prowadzone są rozmowy o preferencjach seksualnych ludzi. Uczęszczają do niej dziewczęta w grupie wiekowej od sześciu do dziewięciu lat, przy czym większość z nich pochodzi z ortodoksyjnych rodzin żydowskich. Jednak inspektorzy byli nieugięci.

 

„Program instytucji ogranicza duchowy, moralny, społeczny i kulturalny rozwoju uczniów i nie przyczynia się do osiągnięcia równości we współczesnym społeczeństwie” – zapisano w decyzji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Zrównanie małżeństwa z

Zrównanie małżeństwa z układami jednopłciowymi wprawiło „tęczową” międzynarodówkę w iście triumfalny nastrój. Jednak powody do zadowolenia mają również brodaci bojownicy spod znaku półksiężyca. Oto bowiem smakowity kąsek, jaki stanowią ziemie położone nad Renem, sam postanowił się przyprawić, wskoczyć do garnka i podkręcić gaz.Ansbach, Berlin, Wurzburg, Essen, Monachium – to tylko kilka miast, które w ostatnim czasie padły ofiarą terrorystycznych zamachów o zróżnicowanym przebiegu i liczbie ofiar. Wszystkie z nich znajdują się w Niemczech, kraju, który - zamiast na poważnie rozprawić się z grożącym mu ze strony islamskich morderców śmiertelnym niebezpieczeństwem - postanowił ostatecznie zadrwić z małżeństwa i rodziny.Niemiecka uległość wobec homolobby trawi ten kraj od wielu lat. Już od 2001 roku układy jednopłciowe mogą zarejestrować swój związek. Homozwiązki jeszcze przed piątkowym głosowaniem miały szereg przywilejów dotyczących m.in. spraw spadkowych i wspólnego rozliczania podatków. Promocja „tęczowego” światopoglądu idzie w niemieckich szkołach pełną parą, a ideologia gender za chwilę stanie się w nich jedynie słuszną i obowiązującą.Czy wychowane w duchu „tolerancji i postępu” młode pokolenie Niemców będzie mogło zdecydowanie przeciwstawić się islamskim najeźdźcom? Oczywiście, że nie! Trudno spodziewać się przecież, aby „tęczowo” upośledzone społeczeństwo niemieckie, w którym układ jednopłciowy obdarowany prawem do adopcji został zrównany z rodziną wychowującą swe potomstwo, było w stanie powstrzymać rosnące zastępy karnych bojowników, których ostatnie słowa brzmią zazwyczaj „allachu akbar?”.Wynik tego starcia jest nietrudny do przewidzenia.Bardzo jednak prawdopodobne, że do takiego starcia wcale nie będzie musiało dojść. Powiększająca się bowiem szybko społeczność muzułmańska w Niemczech może już wkrótce stać się większością – nie tylko poprzez napływ imigrantów, ale również przez wysoką dzietność wyznawców Mahometa od Hamburga po Monachium.  Wówczas to – przy pomocy narzędzi demokratycznych, bez sięgania po siłę zbrojną „Małżeństwo dla wszystkich” zostanie zastąpione nowym prawem – szariatem dla wszystkich. http://www.pch24.pl/nowe-niemcy--od-teczy-do-polksiezyca,52711,i.html#ixzz4lTbH2nyn

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Dr Piotr

Najzabawniejsze jest to, że

Najzabawniejsze jest to, że islamskich szkół za to nie zamkną, ani nie ukarają islamskich rodziców, którzy zabraniają swoim dzieciom uczęszczania na takie lekcje...bo to wbrew ich religii i zasadom, a kurde wbrew chrześcijańskim to nie? W takich sytuacjach widać jak szmaci się kościół, który nawet nie próbuje walczyć z tym zepsuciem i nie próbuje interweniować czy apelować z ambon do wiernych. Kosciół to zwyczajna korporacja, dla ktrórej liczy się teraz kasa i nietykalność, a zasady i religię to mająw dupie i traktują jak narzędzie.

Portret użytkownika Dr Piotr

No to pewnie inspektorzy

No to pewnie inspektorzy zaraz zostaną okrzyknięci ANTYSEMITAMI, rasistami, nazistami, nacjonalistami i prawicowymi wojownikami, szkołę się po cichu i bez rozgłosu otworzy ponownie i będzie po krzyku, a żydków uniżenie przeprosi za taki gwałt na ich zasadach. Jak on śmieli tak obrazić żydków hehehe? Smile

Portret użytkownika Eva11

,,oni,, chyba anglojezycznym

,,oni,, chyba anglojezycznym na wyspach dolewaja jakichs wyzwalaczy dla wszystkiego co wzbudza odraze i prowadzi do uposledzenia ludzi !

na paradzie w dzien Patryka ,paradowaly te meskie ......w przebraniu damskim ....

i wzbudzaly taka euforie ...

po miescie coraz wiecej lazi kobiet z broda....

co za porypane czasy ,co z tymi ludzmi sie dzieje ?

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika syriues

Skoro Bog chrzescjijan i

Skoro Bog chrzescjijan i Judaizmu nie ma tolerancji w obec gejow i lesbijek,to znaczy prawdopodobnie to,ze Ci ludzie ktorzy tworza te prawa nie sa chrzescijanami.

Otworzcie oczy,rzadza wami jacys dziwni ludzie,ktorzy nasze wartosci maja gdzies.Chca za wszelka cene obrzydzic ludzi i przygotowywac ich na pieklo

Portret użytkownika sceptyyk

żydowska szkoła dla dziewcząt

żydowska szkoła dla dziewcząt, została pozbawiona licencji, za brak wyrozumiałego nauczania o pedałach i lezbach...  :)  Wygląda na to, że żydki sami się zakiwali... Naszym dzieciom, na wszelkie sposoby piorą mózgi o wyjątkowości lezb, pedałów i innych dewiatów, a swoje pociechy chcą chronić przed tym... 

Portret użytkownika nel35

Mam do czynienia z

Mam do czynienia z dziewczynkami w podanym wieku i wiem na pewno, że taka wiedza nie jest im do niczego potrzebna; powiem więcej, rozwój duchowy, moralny, społeczny i kulturalny zostałby poważnie zakłócony, gdyby ta wiedza do nich dotarła.

Strony

Skomentuj