W Londynie przeszła demonstracja przeciwko bombardowania Iraku i Syrii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Kilkaset osób wzięło udział w manifestacji, która odbyła się w centrum Londynu. Domagano się zaprzestania bombardowań stanowisk islamistów w Syrii i Iraku, prowadzonych przez Stany Zjednoczone, Wielka Brytanię, Francję i ich sojuszników, podaje ITAR-TASS.

 

Demonstracja została zorganizowana przez koalicję Stop Wojnie, która powstała w 2003 roku przy okazji amerykańsko - brytyjskiej inwazji na Irak.

„Bombardowanie nie pomogą, to tylko pogorszy sprawę” - powiedział Russell Brand. „Potem wejdzie armia, a to pogorszy sytuację. Tego uczy historia”. 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Nasza nadzieja
https://www.youtube.com/watch?v=Tuqbony9RiE
Na walkę z rzeczywistością
http

Portret użytkownika tomasz26

sadze ze ''bog'' slowami ''

sadze ze ''bog'' slowami '' jezusa ''. powiedzial nam o czasach ostatecznych  po to zebysmy wciaz pracowali na swe przyszłe zbawienie  i pomagli w tym ktorzy wciąz watpia ..bo to oni sa kamien wegielnym  ..na przeszkodzie stoi wiele kosciolow i odlamow  itp itd ktore dla wlasnych korzysci ..przewaznie chciwosci staraja sobie zjednac jak najwiecej ludzi... to rozbija i konfliktuje ludzina calym swiecie ,'' politykow'' i  ''to'' wszczyna wojny itp itd.. dlatego bog  wie zeby ludzkosc mogla sie oczyscic z grzechu innowiary  potrzebna jest zbiorowa swidomosc cos w rodzju czlowieka poszukujacego , ktory jak kropla drazy skałe da  pocztek i zarazem koniec stremu nowemu porzdkowi na siwiecie ..bedzie nam dane poznanie naszego pochodzenia itp. kim byl jezus i wkoncu osiagniemy skok cywilizacyjny oparty na wiedzy, ktora nie dewastuje naszej planety

Portret użytkownika dąb

Nigdy półśrodki nie dały

Nigdy półśrodki nie dały pokoju . Wojna jest straszna , ale to jedyny sposób by ludzi ogarniętych szaleństwem zabijania i rządzy władzy powstrzymać. Ktoś wojnę wywołuje dlatego musi mu być odebrana wszelka możliwość kontynuowania barbarzyńskich działań poprzez eliminację jego siły tj armii , części społeczeństwa i najlepiej eliminację fizyczną przywódcy. Przestrogą może być np. Napoleon lub Niemcy po I wojnie światowej gdy miały zabronione dozbrajanie armii a mimo to wywołały najgorszą wojnę w dziejach ludzkości. Wojna jest straszna ale tylko takimi samymi metodami należy eliminować agresorów jakie oni stosują . Kolejnym przykładem było powstanie Chmielnickiego z ze zwierzęceniem przekraczającym ludzkie pojęcie , ale te zwierzęta w ludzkiej skórze jak to bywa u tchórzliwych ludzi silnych w grupie jedno imię napawało trwogą i przerażeniem : Jarema Wiśniowiecki , który odpłacał im nawet z górką za ich bestialstwo.    

Skomentuj