W Londynie odbędzie się pierwszy w historii festiwal transwestytów

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Jeszcze w tym roku Londyn będzie gospodarzem pierwszego w historii festiwalu Transgender Pride, przeznaczonego głównie dla osób, które zmieniły swoją płeć lub poważnie się nad tym zastanawiają. Wydarzenie wzbudza sporo kontrowersji w brytyjskim środowisku, a część społeczeństwa nie jest zadowolona z organizacji parady.

Organizatorzy potwierdzili, że festiwal odbędzie się 14 września w londyńskiej dzielnicy Hackney. Impreza ma obejmować między innymi występy muzyczne i teatralne oraz panele dyskusyjne z udziałem interesujących ludzi ze środowiska transgender. Cały festiwal ma pomóc uczestnikom w "odkryciu swojej prawdziwej tożsamości", która według organizatorów nie zawsze musi być jednoznaczna z ludzkimi uwarunkowaniami genetycznymi.

 

Wydarzenie ma być skierowane nie tylko do transwestytów i zadeklarowanych członków szeroko pojętego środowiska LGBT, ale również do wszystkich, którzy chcą zgłębić swoją prawdziwą naturę. Organizatorzy zaznaczyli na Facebooku, że szczególnie zapraszają tych, którzy "myślą, że mogą być kimś innym, ale nie są tego pewni". 

Festiwal ma być okazją dla wszystkich transwestytów do publicznego świętowania swojej tożsamości, a organizatorzy uważają, że nadszedł już właściwy czas, by z dumą manifestować swoje wybory. Innego zdania jest jednak część społeczeństwa, która stanowczo sprzeciwia się paradzie.

 

Organizatorzy są świadomi z zagrożeń, jakie mogą czekać na uczestników festiwalu, ponieważ w przeszłości wielokrotnie dochodziło do przykrych incydentów w przypadku marszów LGBT. Mają jednak nadzieję, że policja zapewni wszystkim bezpieczną i komfortową zabawę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.

loading...


Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

Normalny człowiek, źle

Normalny człowiek, źle czujący się ze swoim ciałem, po prostu albo godzi się ze stanem obecnym, albo swoją odmienność stosuje w 4 ścianach, ja to rozumiem i nic mi do tego. A to co będzie w Londynie to po prostu sodomicki pochód w większości opłacanych aktorów, którzy mają za zadanie degenerowanie społeczeństwa, w szczególności dzieci, które będą oglądać ten festiwal spier**lenia. Zresztą na to ścierwo jest tylko jedna rada:

Portret użytkownika inzynier magister

lewacy sąbronią określonych

lewacy sąbronią określonych środowisk, u niemców będą kolektywizować mienie żydowskie, jakieś drżawu chyba siępojawia....

Szef młodzieżówki Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD), Kevin Kühnert, chce skolektywizować duże koncerny, takie jak na przykład BMW. Proponuje też ograniczenie prawa do posiadania nieruchomości.W rozmowie z lewicowym „Die Zeit” szef młodzieżówki SPD, Kevin Kühnert, mówił o projekcie „demokratycznego socjalizmu”, który chciałby realizować w Niemczech po ewentualnym dojściu do władzy. Fundamentalnym zadaniem, jaki stawia przed sobą ów polityk jest „przezwyciężenie kapitalizmu”. Pierwszym krokiem do sukcesu miałoby być skolektywizowanie największych niemieckich koncernów, na przykład BMW. Drugim – pozbawienie Niemców prawa do posiadania mieszkań na wynajem. Według Kühnerta „jest nieuprawnionym modelem biznesowym” zarabiać na życie za sprawą mieszkań, z których korzystają inni ludzie. - Idąc konsekwentnie, każdy powinien posiadać maksymalnie to mieszkanie, w którym sam mieszka – powiedział dosłownie. W jego ocenie nie powinno być żadnego prywatnego wynajmu, wszystkim powinny zajmować się spółdzielnie.Tych poglądów nie można uznać za margines polityczny. W Berlinie trwa obecnie zbiórka podpisów pod projektem ustawy, która ma na celu wywłaszczenie dużych właścicieli mieszkań. Projekt ma poparcie znacznej części środowisk lewicowych. Rzecz za możliwą uznał między innymi szef Zielonych, Robert Habeck.Słowa Kühnerta ściągnęły na niego dużo krytyki, jednak w obronę wziął go wiceszef właściwej SPD, Ralf Stegner. SPD to partia współtworząca niemiecki rząd. Jak stwierdził Stegner, nie trzeba zgadzać się we wszystkim z szefem młodzieżówki, ale i tak jest lepiej, gdy Kühnert jest „bardziej lewicowy od SPD”, niż w przypadku młodzieżówki CDU, która jest od macierzystej partii bardziej prawicowa.Portal „Spiegel Online” przeprowadził sondaż internetowy dotyczący poparcia tez Kühnerta. Zdecydowana większość internautów jest im przeciwna, ale zasługuje na uwagę, że prawie 24 proc. uczestników zareagowała na jego propozycje pozytywnie, a ponad 6 proc. nie miało w tej sprawie zdania.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika minoduesp

Taką paradę to się powinno

Taką paradę to się powinno rozgonić armatkami wodnymi ! Jeśli ktoś jest "odmieńcem" to niech sobie będzie ale u siebie w domu , po co się z tym po ulicach obnosić !? Dzieci patrzą i się deprawują .. (Jedynym celem takich przemarszy jest  propagacja demoralizacji). 

Portret użytkownika Jonny Bravo

A ja proponuję, żeby w

A ja proponuję, żeby w Londynie w tym samym czasie zorganizować paradę trędowatych albo lepiej kiłowatych i rzeżączkowatych (przepraszam lae nie wiem przez jakie ż zię to pisze). I do tego badania, niech każdy odkryje jakiś patogen co w sobie nosi, a jeśli go nie ma to zawsze może go sobie zaszczepić.

Strony

Skomentuj