W Londynie mężczyzna napadł na dziennikarkę ze śrubokrętem i z okrzykiem Allah Akbar

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Australijska korespondentka zaczęła krzyczeć z przerażeniem podczas wywiadu na żywo po tym, jak została zaatakowana przez mężczyznę, wymachującego śrubokrętem i krzyczącego Allah Akbar.

 

Incydent miał miejsce, gdy dziennikarka relacjonowała protesty przeciwko rasizmowi w Londynie, które wybuchły po śmierci Afroamerykanina George'a Floyda w Stanach Zjednoczonych. Według  australijskiej sieci, Sophie Walsh - korespondentka europejska Nine News, została zaatakowana podczas relacji żywo około godziny 09:45 czasu lokalnego.

 

Sam atak nie jest zarejestrowany, ale słychać krzyki Walsh i widać, jak bardzo jest zdenerwowana, gdy opowiada o tym swoim kolegom.

„Przepraszam, mężczyzna podszedł do mnie i próbował… Mężczyzna podszedł do mnie i złapał mnie. Nie był uzbrojony. Po prostu przyszedł i mnie złapał” - powiedziała.

Jej kolega powiedział, że napastnik wykonał ruchy, aby pokazać, że chce zaatakować. Na szczęście w porę zareagował operator i przechodnie. Zdjęcia nagrane później pokazują, że policja zatrzymała napastnika.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika baca

piszczała jak masturbująca

piszczała jak masturbująca się cipa...

ja tam żadnej przemocy nie widziałem więc kto wie, może uliczny sprzedawca zaoferował jej big bena, czyli angielski wibrator? a ona się niezdrowo podekscytowała? tyle pytań i żadnych odpowiedzi...

napisz talinn co było dalej... czy pobrali się i zyli długo i szczęśliwie...

czyli czy wyszła za muhamada a on ją zapłodnił i napierdalał?

 

 

Portret użytkownika Maryjan_66

Celna uwaga w temacie

Celna uwaga w temacie definicji 'żyli długo i szczęśliwie' w kontekście otoczenia kulturowo - religijnego.

To nie było 'Allah Akbar!' tylko 'Konstytucja!'. Jak bym wiedział wcześniej, że kobiety tak reagują na te słowo, sypialnie bym nią wytapetował.

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Skomentuj