W Lesotho odnotowano najsilniejsze od 20 lat opady śniegu - są ofiary

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W afrykańskim Lesotho wystąpiły najsilniejsze od 20 lat opady śniegu, które sparaliżowały ruch na drogach w niektórych miejscach, podaje The Weather Channel.

 

 

 

Należy zauważyć, że tak silnych opadów śniegu nie było w tym kraju od 1996 roku.

 

„W wyniku burzy zginęło kilku pasterzy. Co najmniej ośmiu turystów ewakuowano śmigłowcem" – podano w komunikacie.

 

Wcześniej w Lesotho takie opady śniegu nie były niczym niezwykłym, ale w ostatnich latach są bardzo nieregularne, bo królestwo cierpi z powodu poważnej suszy.


Lesotho jest unikalnym krajem, ponieważ leży całkowicie powyżej 1400 metrów nad poziomem morza. Ponad 80% terytorium znajduje się powyżej 1800 m. Lesotho ze wszystkich stron otaczaRPA.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ciemnogród

Churchil  dla tych,  których

Churchil  dla tych,  których kusi i nęci władza a którzy mają na myśli  tylko swój własny, pożałowania godny interes.

"Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród (Polacy) gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych".

 

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Churchil ze swoimi aforyzmami

Churchil ze swoimi aforyzmami.A teraz kolej na  moje: Jeśli świnia w polityce to najlepiej angielska.Jeśli kurwa w polityce to nalepiej francuska.Jeśli mason w polityce to najlepiej amerykański.Jeśli organizować rewolucje to nalepiej z Żydami.Jeśli mordować w imię tolerancji lewackiej to nalepiej z Arabami.Jeśli ktoś pokutował za swoją prostoduszność a okaże się zwyciezcą to Polacy.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Temat znany co niektórym od

Temat znany co niektórym od setek lat. Francuski generał tak to trafnie okreslił: ''Będziemy walczyć do ostatniego żywego Polaka.'' Nie oszukujcie się Polacy tania jucha jesteście ile razy było już to co żydy Maciora i Kaczka robią wam obecnie dosłownie przed waszymi oczami? Wojna wojna powstanie powstanie. Wybór wielki po byku macie: wojna albo powstanie.

Portret użytkownika aratron

Rzadkością, nie jest sam

Rzadkością, nie jest sam śnieg. A sama anomalia. To już tak tam i nie tylko tam. Jest stan klęski żywiołowej. były sztofmy, na wybrzerzu południowowschodnim, były deszcze i lawiny błotne. były ofiary w ludziach i zgnęło dużo zwierząt

Pamiętaj Chemiku młody. Jak chcesz mieć dużo hałasu, wlej sobie wodę do kwasu...

Portret użytkownika Mojeimię44

Tallinn prosze cie wytlumacz.

Tallinn prosze cie wytlumacz. Ciekaw jestem dlaczego mimo tak ogromnego wydarzenia, ktore zmienia rownowage sil na swiecie jakim jest sojusz Turecko- Rosyjski ty piszesz o jakims sniegu w gorach? Sam dodajesz, ze nie jest to zadkoscia w tym rejonie swiata. Historia tworzy sie na twoich oczach a ty o sniegu w srodku lata. Gdzie jest znz, ktote kiedys bezstronie opisywala takie wydarzenia? Co w tym temacie forumowicze maja pisac o Putinie i Turcji? Prosze wez to pod uwage. Dzieki

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika eva11

to nie bog ,ktory sie nazywa

to nie bog ,ktory sie nazywa zmiany w polityce lecz -zmianyy na ziemi !

a,ziemia to nie tylko polityka i wojny .....

to tak ma dzialac ten Twoj nowy ustroj ? zdanie wiekszosci i wladzy sie liczy ?

ten blog wlasnie jest najlepszy z wielu ,poniewaz sa tu wiadomosci na kazdy temat ,a w przewadze zmian na ziemi !

i wielu mysle dlatego tu przychodzi ...wiec nie badz egoista i nie narzucaj swojego pogladu na temat zawartosci ,ale to tak jak z wmawianiem ,ze Twoj nowy system jest jedynym ratunkiem...

 

Strony

Skomentuj