W Krasnodarze zakwitły bzy

Kategorie: 

Niezwykłe zjawisko naturalne zaobserwowano Krasnodarze. W mieście kwitną bzy – podaje GTRK Kubań. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, ale stało się to w pierwszej dekadzie września.

 

Taka naturalna anomalia zaskoczyła ogrodników stolicy regionu już kilka lat temu. Zdarzyło się wcześniej, że bez zakwitł w środku zimy. Podobne anomalia wystąpiły w połowie sierpnia w Grodnie na Białorusi.

 

Zakwitły tam jabłonie z dojrzałymi owocami. Być może powodem tego zjawiska była fala upałów, utrzymująca się w kraju przez kilka tygodni – donosi z kolei media-polesye.by.

 


 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wawa Banga

Zaczyna się. Według

Zaczyna się. Według przepowiedni: Najpierw ziemia ręką schwyci metalowego ptaka co wiele istnień ludzkich kosztować będzie. Potem odwrócą się pory roku i przed zimą zaczną bzy kwitnąć. Potem już cały Bałtyk krwią spłynie, trzej królowie wschodu na siebie nawzajem ręce podniosą, a następnie wszystkie zwierzęta szaleć zaczną bo przybędzie bóg w najgorszej swojej odsłonie, ponieważ ludzie znów przeciw sobie działać będą.

Skomentuj