W Kolumbii obserwowano ogromną okrągłą chmurę, przypominającą obcy statek z filmu pt. „Dzień Niepodległości"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ogromna okrągła chmura wywołała wielkie poruszenie wśród mieszkańców Cartagena w Kolumbii. Według świadków i autora filmu, zjawisko przypominające statek obcych, było podobne do tego, które można podziwiać w amerykańskim filmie „Dzień Niepodległości".

 

 

Imponujące chmury obserwowano w dniu 30 czerwca br. w kolumbijskiej Cartagena. Na fotografiach i wideo można zobaczyć ogromną chmurę w kształcie dysku, przez którą przechodzi jasne światło.

 

Zdaniem naocznych świadków, zjawisko wyglądało jak scena z filmu „Dzień Niepodległości" z Willem Smithem, nakręconym w 1996 roku. Eksperci z Kolumbijskiego Instytutu Meteorologicznego wyjaśnili, że chmura znikła szybko z uwagi na zmiany ciśnienia. Tłumaczeniem tym „dolali oliwy do ognia”...

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

HARP dziala dla umyslu i

HARP dziala dla umyslu i ciala. Hihi. To jest wszystko zwiazane z New Age i jednym swiatowym rzadem oraz New World Orders. Bogacze bawia sie swoimi nowymi zabawkami i tworza cuda na ziemi i niebie na sile tworzac nowe wytyczne dla swiata. Wszystko to falszywa flaga. Tylko najgorsze ze ludzie sa tego nieswiadomi i mysla ze to cuda. Przesr...ne jest to ze im bardziej technologia HARP, CERN bedzie sie rozwijac tym wieksze pranie mozgu bedzie nam fundowac. Do tego globalna wojna, falszywe wizje mesjasza i co najgorsze chipy pod skore. Wszystko to bylo przepowiedziane. to co sie ma wydarzyc mialo juz miejsca w przeszlosci. Babilon, starozytny egipt itd. Ludzie chca dokonczyc wierze Babel tylko, ze Bog na to nie pozwoli. Jak moze pozwolic na raj tylko dla tych najbogatrzych i zarazem najbardziej zdegenerowanych? Czas zmienic pieklo jakim jest ziemia na nowy swiat gdzie ludzie beda zyli jak za czasow raju, atlantydy. To chyba byly najwspanialsze czasy w histori swiata. Mam dla was bilety do tych miejsc. Wystarczy ze bedziecie roznosic informacje o archekracji a dojedziecie tam ze mna tak szybko jak wyscigowym samochodem. Wiec zapnijcie pasy i do dziela. Archekracja to sluszna droga. Sluchajcie swojego sumienia ono wam napewno podpowiada ze to co pisze jest sluszne. Napewno to czujecie. Nie ma drogi na skroty zeby dojechac do raju ale jest szybki samochod w postaci ustroju archekratycznego gdzie napedem tego auta jest efekt motyla i plotka. Wiec mowcie o archekracji gdzie sie tylko da. Niech ludzie wiedza ze jest szansa i nadzieja.

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Strony

Skomentuj