W klubach w Las Vegas pojawiły się striptizerki-roboty

Kategorie: 

Źródło: sapphirelasvegas na youtube.com

Niedawno w jednym z klubów w Las Vegas pojawiły się dwa roboty, stworzone specjalnie do tańca na rurze. Jaki jest cel tego dziwnego przedsięwzięcia? Przyciągnięcie tłumów ludzi z pobliskiej konferencji naukowej na temat elektroniki użytkowej.

Coroczna impreza, o nazwie Consumer Electronics Show (CES), przyciąga ponad 170 tysięcy uczestników i oferuje prawie 4 tysiące wystaw opracowywanych przez międzynarodowe firmy, produkujące sprzęt elektroniczny, oprogramowania oraz różnego rodzaju gadżety.

 

Ponieważ konferencja naukowa odbyła się w Las Vegas, organizatorzy postawili na dość niespotykaną promocję. Klub ze striptizem o nazwie Sapphire skorzystał z tworów brytyjskiego artysty, Gilesa Walkera, i „zatrudnił” tancerki-roboty.

 

Roboty zostały skonstruowane już w 2007 roku, na potrzeby sztuki. „Tancerki” są wykonane między innymi z części manekinów, silikonowych fragmentów oraz kamer CCTV. Od 9 do 13 stycznia 2018 roku roboty o imionach Lexy i Tess poruszały się mechanicznie na rurach w klubie w Las Vegas.

„Nie tworzyłem tych robotów po to, żeby angażować się w seksbiznes” – mówi twórca robotycznych striptizerek – „Zostałem wciągnięty w ten projekt przypadkowo i muszę przyznać, że dobrze mi zapłacono, chyba stałem się pierwszym alfonsem robotów. Jest to legalne, ale czy to zdrowe? Myślę, że ciemna strona przemysłu seksualnego jest w stanie tworzyć naprawdę paskudne rzeczy”.

Oczywiście pojawiło się mnóstwo nowych chętnych na wypożyczanie robotów do tańczenia na rurze, jednak póki co Walker nie wyraża dalszych chęci na partycypowanie w tego typu przedsięwzięciach.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Zdecydowanie wolę prawdziwe

Zdecydowanie wolę prawdziwe kobiety. Nic nie może zastąpic obcowania człowieka z człowiekiem ,kobiety z mężczyzną. Myslę coraz częściej że ten świat musi się skończyć ,to co się w nim dzieje ,to jeden wielki, nieśmieszny żart.

Portret użytkownika Eva11

Baronie w tych czasach

Baronie w tych czasach normalność podobna Twojej to unikat ...

Pragnienia człowiecze zawsze dochodzą do punktu kiedy stają się nie tym o czym człowiek marzył...To właśnie ci nigdy nie nasyceni rujnują ten świat ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

A co bez kreseczek sobie nie

A co bez kreseczek sobie nie radziłas/es...Ależ z was yntelygenty....Co wklepią to tam jest ,ale inaczej nie dajecie rady....

kiedyś byłaś kobieta chyba ...

Wiem chciałeś się odgrysc...Ale jeśli piszesz głupoty nic nie poradzę...

Teraz będzie ci łatwiej mnie czytać..A tyle razy się odgrazales ,że nie czytasz ...hahhah

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Skomentuj