W Kazachstanie przyszedł taki mróz, że zwierzęta zamarzają na kość w biegu

Kategorie: 

Źródło: vk.ru

Kilka dni temu Kazachstan doświadczył ataku zimy. Temperatura szybko spadła znacznie poniżej zera. W niektórych miejscach nawet poniżej -40 stopni Celsjusza. Mróz zaskoczył wiele zwierząt, które dosłownie zamarzły w pozach sugerujących aktywność.

Na szokujących nagraniach widać psa, który wydaje się spacerować w wysokim śniegu. Okazuje się, że tylko wygląda jak żywy, bo jest martwy i zmrożony na kość. Na filmach widać też innego psa, który zastygł w charakterystycznej pozie z uniesioną nogą.

Odnaleziono również zająca, który wygląda jakby zamarzł podczas skoku. Autorzy nagrania w niewybrednych słowach komentują dlaczego nie lubią zimy i na końcu wygłupiają się nawet przedstawiając manekina, który wygląda tak jak z pewnością mógłby wyglądać człowiek, który znalazłby się za długo w takich warunkach atmosferycznych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj