W Kazachstanie przyszedł taki mróz, że zwierzęta zamarzają na kość w biegu

Kategorie: 

Źródło: vk.ru

Kilka dni temu Kazachstan doświadczył ataku zimy. Temperatura szybko spadła znacznie poniżej zera. W niektórych miejscach nawet poniżej -40 stopni Celsjusza. Mróz zaskoczył wiele zwierząt, które dosłownie zamarzły w pozach sugerujących aktywność.

Na szokujących nagraniach widać psa, który wydaje się spacerować w wysokim śniegu. Okazuje się, że tylko wygląda jak żywy, bo jest martwy i zmrożony na kość. Na filmach widać też innego psa, który zastygł w charakterystycznej pozie z uniesioną nogą.

Odnaleziono również zająca, który wygląda jakby zamarzł podczas skoku. Autorzy nagrania w niewybrednych słowach komentują dlaczego nie lubią zimy i na końcu wygłupiają się nawet przedstawiając manekina, który wygląda tak jak z pewnością mógłby wyglądać człowiek, który znalazłby się za długo w takich warunkach atmosferycznych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Słowianka

Eeee... Przyznaje jestem

Eeee... Przyznaje jestem zdezorientowana.... Rozumiem, że ZnZ, to kalka zagranicznego serwsu. Może Brytole lubią czytać takie debilizmy ale nie wiem czy ktoś zauważył, że tutaj są odbiorcy na trochę wyższym poziomie.  -20 ? Poważnie? Zwierzęta zamarzają w biegu? Poważnie?  Jeszcze jeden taki numer i znikam.

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Strony

Skomentuj