W kanadyjskich kopalniach złota znaleziono doskonale zachowane młode mamuta, które ma 30 tysięcy lat

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Poszukiwacz złota znalazł zmumifikowanego małego mamuta włochatego na obszarze plemiennym Trʼondëk Hwëchʼin w Jukonie w Kanadzie. 

Zgodnie z komunikatem prasowym władz lokalnych, samica mamut została nazwana przez starszych Tr'ondek Hwech'in „Nun cho ga”, co w języku khen oznacza „duże młode zwierzę”. 

 

Nun cho ga jest najbardziej kompletnym zmumifikowanym mamutem odkrytym w Ameryce Północnej.

 

Nieletni mamut zmarł i został zamrożony w wiecznej zmarzlinie w epoce lodowcowej mniej więcej 30 tysięcy lat temu.

 

Samica mogła wędrować po Jukonie z dzikimi końmi, lwami jaskiniowymi i gigantycznymi żubrami preriowymi. 

Mamut został znaleziony przez geologów po tym, jak młody poszukiwacz w kopalniach złota Klondike znalazł jego szczątki podczas kopania ziemi.

Dr Grant Zazula, paleontolog z rządu Jukonu, powiedział, że górnik dokonał „najważniejszego odkrycia w paleontologii Ameryki Północnej”.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

To nie jest odkrycie młodego

To nie jest odkrycie młodego Mamuta sprzed 30 tyś lat To jest raczej odsłonięcie kolejnej już MIRIADÓW TRAGEDII które rozegrały i jeszcze rozegrają na tej, tfuuuu "Ziemi obiecanej" przez Boga nam danej   :))))    Ciekawe jak wielkim jest jeszcze w czynach, ÓW POGIĘTY NIEUDACZNIK ? 

Portret użytkownika spokoluz

9 mld w zbrojeniach , 9 mld

9 mld w zbrojeniach , 9 mld na nazistowskich urzedników - a ile kosztuje nas ten nasz nazistowski rzunt !!! Nazistowski bo wspiera nazizm na ulandie. Niedługo "mein Kampf" nasz szund ogłosi jako konstytucję tak jak teraz jest to  wykładnią praw na ulandzie !!!

Mamy prezecież włatcę świata nowego - ŻAŁOSNEGO , co nie zarząda , to wszyscy wasale ślą co trzeba tylko gebelsy jakoś się ociągają przed bogiem i władcą,

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika syriues

Niezla idoktrynacja. Tak na

Niezla idoktrynacja. Tak na serio to moze byc mlodszy ten okaz.przedpotopowy.

https://www.bitchute.com/video/p40cJJ6nmajf/

Film o tym co ważne, a nie o tym co zlikwidowane spowodowane przez grzechy tamtejszego swiata.walic mamuty dinpzaury i nierządy. Sory ale bateria sie wyczerpała. Czas na pobudkę.

Jezeli chcecie powtorki gniewu ,to siedzcie dalej poczekajvie az Was wysterylizuja,przezuja,az w koncu na końcu w depresji zemrzecie.taka bedzie przyszłość nas wszystkich jezeli besziemy im pozwalac na manipulowanie naszym życiem

Na sztandary i stop manipulacji 

Zapytaj sie sam siebie ,kiedy dobrze sie ostatnio poczułeś?

Czy to nie jest czasem takgdy jestes natchniony.niektorzy maja tak duzo energii,ze musza ja na muskuly przerobić, a inni w obrazy lub zdania.

Spojrzcie na zycie nieco inaczej,a sprawa sie wyjasni i ukarze sie silny duch w was ktory nie jest cipą jak ta ktora obwieszona jest zasługami chodz nigdy niczego dobrego nie dokonała. 

Nierzadu czas nadszedl koniec i my musimy w tym wszystkim zamoczyc pare kropli krwi. 

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Skomentuj