W Kalifornii zaobserwowano niezwykłą chmurę

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Chmura w kształcie latającego spodka byla widziana nad górą Shasta. Unosiła się nad stożkiem tego wulkanu jakby coś ją tam utrzymywało.

​​​​​

Zdjęcia tej niezwykłej obserwacji poczynionej o wschodzie Słońca zostały udostępnione przez naocznych obserwatorów tego fenomenu w wielu serwisach społecznościowych. Wszędzie stały się niezwykke popularne.

Dziwny kształt chmury może być związany z samą górą, która będąc przeszkodą terenową, wpływa na zjawiska pogodowe kumulując prądy atmosferyczne przepływające nad okolicą. To wplywa na powstawanie tak niezwykłych formacji chmur.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Raz na zawsze przyjmnijcie do

Raz na zawsze przyjmnijcie do wiadomości , że taki kształt chmury zdradza obecnośc tam statku komicznego . Owszem , góra ma w tym swój udział , bo powoduje dostarczanie wilgoci do tego tworu .  Kształt odwzwierciedla chrakterystyke pola siłowego tego statku . A czemu zazwyczaj widzimy je nad wierzchołkiem góry ? . Bo w nadprzestrzeni wystające przedmioty terenowe są doskonałym punktem orientacyjnym , według którego urzadzenia pokładowe korygują położenie statku względem gruntu na Ziemi , które się  " rozbiega"   z powodu ruchu obrotowego Ziemi dookoła osi i po orbicie dookoła Słońca . Nie działają tam bowiem w nadprzestrzeni prawa fizyki naszego kontinuum .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Szkoda żę nie mogę jako

Szkoda żę nie mogę jako niezrejestrowany zamieszczeć zdjęć , bo pokazłabym wam wykonane na ziemi polery i gniazda cimownicze ( odpowiedniki w marynarce) dla statków kosmicznych . Artefakty na które patrzycie i nie rozumiecie do czego służyły i służą . W nadprzstrzeni statek kosmiczny może być sprowadzony do samego gruntu , ale bez tego cumowania będzie ' uciekał ze swego miejsca przybicia . Wtedy taki poler utrzymuje statek  na swoim mniejscu , bowiem jego kotwa zostaje wprowadzona do elemetu naszej rzeczywistości , ale nadal jest w nadprzestrzeni . Ten sposób zastepuje tamten o którym napisałem wyżej . Dal ludzi będącym w okolicy i nawet w obrebie tego statku , jego przedmiot nie istnieje .

Portret użytkownika aahahaha

dlaczego na temat

dlaczego na temat koronawirusa siejecie zamęt i dezinformacje? ja wiem, że im bardziej "pudelkowy czy onetowy" tytuł artykuł przyciągnei wyswietlenia, ale po co jak jestescie w tym momencie na poziomie g****, które rano zrobił mój pies?

cenzurujecie komentarze, usuwanie linki do youtuba, po to tylko, żeby popaprańce mogli p isać swoje dyrdymały i opowiadania typowe dla osób chorych psychicznie?

tutaj wrzucam link, Polak mieszka w Chinach od 10 lat, co dziennie od początku "epidemii" wrzuca filmy. a zaraz przyjdzie jakis geniusz i napisze, że strzelają do wszystkich na ulicy ROFL

https://www.youtube.com/watch?v=7bYJvt26XAc&feature=emb_logo

Skomentuj